Все, поміняли. Дякую за поради). На домашніх тестах все відмінно, сподіваюсь так буде і далі!) Всім гарних знахідок!
Доброї ночі! Хтось знає як відрізнити старий блок від більш нового. Здається там різні конденсатори на Тх. Мені потрібно знати який саме стояв на старому. С повагою до всіх!
Привіт. На новому блоці вже як в масці частотозадаючий основний конденсатор 100nf, (0,1мкф), в старому блоці був 68nf зелений запаяний на тумблері. Більш предметно про кондери Спойлер: Ось https://reibert.info/threads/remont-poiskovoj-texniki-i-oborudovanija.62198/page-17 Які стояли, які типу бажані і тд.. В старому блоці ще потенціометр дискріму меншого номіналу клався ніж заявлено на маркуванні плати, тому розтягнута шкала низів і обрізані верхи. По пам'яті 50кОм повинно стояти, а стоявть 10ть. В паралель запаяний 18ть кОм. Як я зрозумів в більш пізніх блоках вже розтягнутої шкали нема. В мене ще і треш був розтягнутий, але то вже Соловей втулив 5кОм замість 10ти.Старі блоки були зібрані на коричневих "подушечках", в новіших наче з'явилось трохи віми, хз я начинки новіших блоків не бачив..
Всим добра.Скажить будь ласка-взагали ред голд видстроюется вид ямки?Чи я щось не розумию.Звисно шо сигнал вид ямки инакшии чим вид цели ,але таке петання.
РедГолд отстраивается от грунта, ну и еще я так понял от феррита (сам так не делал). На ямы никаких реакций у меня нет
Уточню, бо одразу якось не написав, хоча це Ви повинні знати, бо писалось не раз. По самим номіналам кондерів Ви стовідсотково не взнаєте, старий блок чи новий після 21року. Були ранні блоки що продавались окремо від комплекту, по бажанню замовника, під масківські датчики, тобто кондер стояв 100nf, як і в масці. А от чи розтягнута шкала дискріму, як в базових редголдах, чи так як в масках то вже хз, науці то не відомо.
менші діаметром катушки працюють адекватно на болотах..і балансуються..9 дд,в тому виправдання)а краще звісно на такі грунти чебуратор...чебуратор на таких грунтах вне конкуренції)
були такі випадки де на мокрих чорноземах з катушкою файтер(новий)на дискрімі 0,скидував рамочник в чорний..ловлю сигнал більшість чорного,копаю...рамочник з см 10..і в чорному...9 дд можливо б взагалі не побачила...що творить важкий грунт..мокрий чорнозем в перемішку з торфом..на таких грунтах більшість сигналів 10+ буде чорнити,за пластику взагалі мовчу)
Досить не маленький опит маскоподібних..а їх в мене було достатньо,4 маски,1 ред голд,2 сікера..і тесея чуть поюзав)були практично всі катушки..файтери старі,нові..павуки 12,9 дд..снайперки і рулі,чебурашка..в мене буває такий грунт що 9 дд денар на 10 см кидає в чорне..в на 15 вже не баче)а на більш легкому 23+-,грунти забиті,мокрі чорноземи..з торфом...на масках там завжди ходив на дискрім 0...ви мабудь не знаєте,що таке болотисті мінералізовані грунти)ну маска масці не рівна,як і катушки..в мене було так,на всіх масках..такі грунти що трюк ціль під цегли курить)
Це не проблема масок..на інших грунтах все ок було,балансувалась без проблем..це проблема в грунті..там неможливо було відбалансувати,реакція хоть в право хоть в ліво крути,павуки 2,файтери старі нові,на всіх одне і теж..від феріту,чуйка не більше 7,5 -8..без трешу,на треші балаболила на грунт...ред голд доречі там спокійніше працював,більш стабільний був,катушка була типу тайгер...
В мене навпаки, в саморобнiй Масцi, дрiбнi кованi гвiздки десь 1см завдовшки та з великою кованою шляпкою - закидуе в кольор, задовбався iх копати з глибини! Питав у людей - казали що такими гвiздками прибивали бичачу шкiру до дерев'яних щитiв, так що знахiдки теж приемнi. А монети з рiзних глибин йшли тiльки кольоровими сигналами!
Я взяв каністру 20 л..обрізав верх,туди чорнозему з торфом..втрамбував кожні 5 см..поробив ніши під цілі...зробив отвори в дні для стьоку води...(Поливаю водою,імітую мокрий грунт)щоб якось зрозуміти,як веде себе детектор в такому середовищі...то образно повторив грунт який в більшості в моєму регіоні..то все пічально...тому монетки в полі на см 10-20 в залежності від катушки та діаметру монет.. підчорнює,навіть на дискрім 0...а в більш легкому грунті все чудово...тому грунти дуже впливають на роботу детектора та на глибину...так і розділення,ну понятно)
На таких грунтах ,де гарні місця потрібно копати все...більшість пластики дрібної на глибині в чорному секторі...