"Халхінголка"

Discussion in 'Реставрація знахідок' started by Артания, Oct 26, 2020.

  1. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Але я її вже скупав в антиржавчині, та ще й на сутки полежала в сироватці!
     
  2. Интересные лоты

    1. Копані.
      250 грн.
    2. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Размер 23мм. 1944-45 года. Состояние по фото
      750 грн.
    5. Диаметр 14 мм, двусоставная, некопаное состояние, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрп...
      320 грн.
  3. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    28
    Messages:
    2,595
    Механическая чистка будь то разные виды щеток или кругов наждачных не вычистит каверны до металла. Все окислы и оксиды убираются или кислотами или электролитическим методом с последующей чисткой щетками-кругами. Промывки и нейтрализации само- собой. Если что то останется в кавернах оно вылезет со временем, как бы мы себя не обманывали.
     
  4. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Привіт! Аби не створювати тему, хочу запитати і про німця, М-42. Вже обпалив фарбу, до живого металу. Але , для початку, як витягти венвтулки? П.С. Ось такими обидві вони попали до мене...
     

    Images:

    IMG_20201029_114151_1.jpg
    IMG_20201029_114156.jpg
    IMG_20201029_114202.jpg
    IMG_20201029_114208_1.jpg
  5. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    Вітаю, так в м42 люверси цільноштамповані разом з касоном. Вони не виймаються, вони - суцільно ціле з шоломом.
     
  6. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    На жаль...
     
  7. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Привіт! Ось попередньо прошпаклював, наче непогано вийшло. На руку практично рівно-гладко. Залишились деякі нюанси. Що скажете? А от збоку, внизу не маю уяви, як і чим заробити невеликі втрати.
     

    Images:

    IMG_1430.JPG
    IMG_1431.JPG
    IMG_1432.JPG
    IMG_1434.JPG
  8. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    7,598
    Location:
    Україна.
    Ці втрати спочатку потрібно було доварити або допаяти, на крайній випадоз з допомогою скловолокна та епоксидки відновити.
     
  9. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    28
    Messages:
    2,595
    Вы забыли привести в порядок отверстия для крепления сережек подшлемника. Как теперь будете клёпки удалять? У Вас безусловно есть желание, хорошо... Но тут необходимо соблюдать техпроцесс, сначала одни операции, потом другие и т.д. Тут же многократно все расписано.
     
    Gasser, Артания and 663 like this.
  10. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    28
    Messages:
    2,595
    Как пример, устранение щербинки пайкой. Но это все делаем перед шпатлеванием после чистки. В моем случае тоже все задом наперед, так как я переделываю чужую работу.
     

    Images:

    изображение_viber_2020-11-19_19-21-194.jpg
    изображение_viber_2020-11-19_19-21-195.jpg
    изображение_viber_2020-11-19_19-21-193.jpg
    изображение_viber_2020-11-19_19-21-192.jpg
    изображение_viber_2020-11-19_19-21-191.jpg
    изображение_viber_2020-11-19_19-21-19.jpg
    Gasser and 663 like this.
  11. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Хороша порада! Так і зроблю. А як видалити кльопки, підскажіть.
     
  12. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Це клей епоксидка, він в госпмагазині? Дуже давно нею користувався...
     
  13. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    28
    Messages:
    2,595
    Клёпки стачиваете болгаркой изнутри, там где остатки сережек, потом выбиваете наружу. Если уже хотите заделывать щербинки епоксидным составом, то продается двух компонентный состав типа холодная сварка , там две колбаски завёрнутые в фольгу, смешиваете в равных пропорциях и лепите недостатки , как застынет шлифуете. Но этот метод только на полку. Либо, как выше сказано стекловолокно плюс эпоксидная смола, ищите в хоз товарах, на рынке, тут попрочнее будет холодной сварки но и потруднее.
     
    Артания likes this.
  14. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    7,598
    Location:
    Україна.
    Так або на базарі. Інструкцію лише почитайте щоб не сох три дні. Його потрібно чуть підігріти і тоді бадяжити та клеїти.
     
    Gasser and Артания like this.
  15. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,083
    Холодна сварка є, користувався. Дома потекла батарея на стику , кілька разів замазував, ані каплі тепер! Але все ж спробую епоксидку, як радить
    Tamerlan25 і
    663.
     
    Gasser and Reinhardt Unrau like this.