Высокочастотные самоделки обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем bva1971-71, 8 бер 2016.

  1. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.984
    Адреса:
    Земля Королевы Мод
    Я не фанат рулей,мне в принципе нравилась ТГС,но блин эти ложняки по траве ...
    Как на зло,там,и в то время когда я копаю,всегда трава,и мокрая.
     
    Wodan-Gora та Cladotrix подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Это электроника миниметаллоискателя/пинпоинтера позволяет находить металлические предметы на небольш...
      400 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера minimax-PP II с маской. Комплектующие,...
      85 грн.
    4. Пинпоинтер с литиевым аккумулятором, отличия от того что с батарейками смотрите на вторм видео Видео...
      950 грн.
    5. Корпус для пинпоинтера 1, 3d печать, АБС, есть разные цвета. Т. к. корпус печатается под заказ (воз...
      190 грн.
  2. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.984
    Адреса:
    Земля Королевы Мод
    У Сабли Бгс нет никаких проблем с отстройкой от грунта.
     
  3. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Меня не особо вроде доставали, но у меня малая катушка дд20 , всегда максимально точно старался делать БГ и защиту на катушку вырезал цельную. Она скользит без низовых зацепов о кочки и это по шумности совсем другой прибор.
     
    LEXXX подобається це.
  4. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.984
    Адреса:
    Земля Королевы Мод
    У меня была 27ая....
     
    maxskype51 та Cladotrix подобається це.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Это уже возле предела возможностей адекватной работы. Стас не зря не хочет делать бошьшие катушки. Хотя мне всё равно интересно было б попробовать.
     
    LEXXX та maxskype51 подобається це.
  6. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    а полтавчанам :D ?
     
    LEXXX та Cladotrix подобається це.
  7. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Був у мене колись Лобо не обрізаний,так отдуже специфічний МД який тягне гарно мелочовку,але разом з нею всяку ржаву хрінь яку я задовбав вся з ним копати,може ВДІ щось допоможе,а з великим рулем і така частота,так то нерви треба мати крепкі.
     
    Wiking730, maxskype51, Cladotrix та ще 1-му подобається це.
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Та небагато мабуть то вді дасть при фазовій вирізці бг.
     
    maxskype51, Motohobiman та LEXXX подобається це.
  9. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Не хотів так жорстко обламувати камрадів,які мали надію на новий супер прилад;(
    Все нове це забуте старе...Рекомендував бы його По пісочку з маленькою катушкою,то ще може й би пішов.
     
    Wiking730, LEXXX, Cladotrix та ще 1-му подобається це.
  10. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    добре шо є такі теми )))) докуплю краще до свєї сіболи тайгера.
     
    LEXXX подобається це.
  11. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Виробник чесно сказав що прилад під специфічні задачі в пошуку і ціну не залуплював. Не його проблеми чиїсь завищені очікування. ВДІ в парі з озвучкою буде працювати, просто запамятовувати треба буде саме пару звук+вді , а не самі числа вді, або взагалі на нього не дивитись.
     
    LEXXX подобається це.
  12. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Тоді нашо воно треба те ВДІ? нічого я в ньому не бачу раньше було цікаво .
    Зараз більш інтересу скорість з відновлення після каждої цілі чоткість і точність індефекації цілі розділення діскрім звичайно два тона і і звук ну і можливість підключати хоча б три катушки кільце і дві дд всьо біль нічого мені непотрібно .
     
  13. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Часом може згодитися ВДІметр, навіть в МД, призначеному для роботи на засмічених місцях. Буває так, що викопувати все сміття з кольорових металів, немає сенсу, або можливості, тому потрібно відсікати явно непотрібні сигнали, орієнтуючись на звук, та значення ВДІ. А відсікати є що. Той МД, якого залізяка в грунті, засліплює ненадовго (друга та третя Маски, але не четверта), на засміченому місці, на відміну від більшості МД, може знаходити не в рази більше кольорових цілей, а навіть, в пару десятків разів більше. Тому ВДІметр або годограф, єкономить багато часу на таких місцях.

    Доречі, хочу зробити для швидкого МД, датчик DD-15 см., на 30 кГц. Дуже цікаво буде подивитися, як ВДІметр буде працювати з високочастотним МД, на грунті. Цікаво, чи не буде ВДІметр Рандома, показувати ВДІ грунта мінус 70-80 градусів, як Фортуна?
     
  14. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    При датчикові дд15см і частоті 30кгц навіть не знаю чи є сенс заморочуватись з вді. Знахідку можна буде без лопати виколупувати з глибини 10см :)
     
  15. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Буває но я ужеписав копали ми якось з камрадом квазарами я з АРМ а він зАВР і пікаєм собі гільз по першій куча шрапнелі і япропускаюсигнал явно чоткий сигнал вдиі десь 40 -45 було а він заду ішов і викопав а там шайба грам 10 без проби от тобі вді .
     
    SirEdmund подобається це.
  16. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Cladotrix, грунт - пісок. Хочу що МД мав якмога більшу чуйку до сережок, та інших мілких золотих виробів. Тому така частота. Зроблю ще датчик на 20 кГц., для експериментів. Можливо, ще й на 40-50 кГц., зроблю датчик, адже МД може працювати на цій частоті, після заміни декількох деталей. Діаметр датчика 15 см., а не менший, вибраний тому, що цілі можуть бути затоптані в пісок на глибину в 15-20 см.

    роман25, думаю що про такі особливості пошуку майже всі знають. Тому, такі "філософські" розмірковування про те що може бути, для данної ситуації, м'яко кажучи - недоречні. У моєму повідомленні мова йшла не про те, що може бути в якійсь можливій ситуації, а про конкретну, та ще й ЗОВСІМ іншу ситуацію - НЕмає можливості викопувати ВСІ кольорові цілі. Тому, в мене може бути значно більше знахідок, навіть якщо я не викопаю деяку кількість цінних цілей, відбракованих за допомогою ВДІметра, але встигну просканувати велику ділянку, замісь того, щоб викопувати сотні кольорових цілей, на засміченому місці.
     
    АСАСІН та Cladotrix подобається це.
  17. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    616
    Адреса:
    Львів
    В любом случаи полагаться на ВДИ не корректно , особенно по древности , проверяли разными приборами - результаты всегда не однозначны .
    ИМХО никого не хочу обидеть. С УВАЖЕНИЕМ.
     
    роман25 подобається це.
  18. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Да вди трохи помагаэ на мусорним мисци но и хороший аналог справиться не гирше тим быльше з малими катушками и опитний оператор без проблем практично почти кажду циль опридилить но инколи обманюэться но циль всьоривно копательна
    Мене научило и хотив ще фортуна попробывать но видмовився вид циэи идеи нехочу нияких екранив на весну закажу ше терма чи у Вас Хиля якийсь прибор для сапасу .
    ИМХО моэ.
     
  19. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Wodan-Gora, естественно, что однозначных результатов не будет. Но, других вариантов, результативно обследовать такие площадки, на которых очень часто бывают люди, я не вижу. Думаю, что нужно ориентироваться на звук, чтобы понимать, что это за цель, а ВДИ поможет отсечь язычки от алюминиевых банок, а также - водочные и другие пробки. Остальное придётся копать. Думаю что нет смысла спорить, на эту тему. Сделаю скоростной МД, и посмотрю, насколько эфективно будет работать ВДИметр.

    роман25, Фортуны - своеобразные МД, и их мало кто может настроить, поэтому, даже не буду комментировать работу ВДИметра Фортуны.
    Сразу предупреждаю - я не принимаю заказы, на изготовление МД. Очень сильно простудился, и сейчас не могу заниматься изготовлением, и главное - настройкой МД. Доделать бы, уже заказанные МД.
     
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Не знаю как получится у Вас с такой частотой получить разнос по вди между язычками от банок и золотишком, учитывая что вроде как чем выше частота то более сжат цветной сектор , или к приставке это не относится , хз... Например у меня на вайтсе с 6,6 вди что у обручалки что у бескозырки практически один в один. Не копать, себе дороже.
     
  21. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    И я - не знаю. Сделаю - буду знать. :) По-воздуху, на частоте 30 кГц., МД, который я делал в девности, показывал менее однозначный отклик на мелкие цели с низким ВДИ, чем на частоте свыше 80 кГц. На частоте 150-200 кГц., была наилучшая стабильность показаний ВДИ. Этот МД был не грунтовым, и к сожалению, я не проверил, как он работал бы на грунте.

    Копать все подряд цели, в некоторых местах, себе дороже. :)
     
    Cladotrix подобається це.
  22. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Хиля кому як виходе я копаю инши незнаю .
    Удачи в проекти .
    Поскорише виздоролюйте .
    Да я так не можу но э люди яки всьо чотко розриняють и корки и безкозирки но мовчать соби техонько .
    Я теж взяв з вди перший прибор тепер видвикаю помало .
    Щетаю цю фунцию непотрибною для своих цилей.
    Кому нада той бере з вди а це уже лишни гроши коротче комерция .
    Щитаю шо у мд повина будь скористь видновленя .роздилення .два тона.дискрим .регулировка звука чорного и звука основного .вихид на вуха баланс гр. Чуйка .точнисть локализации з 30 _ 32 дд звичайно глибина .можливисть пидключати ризни датчики з ризнов частотов и розмирами .це все маэ буде бездогано .о тоди це мд
     
  23. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Там вроде хитрее зависимость. Чем выше частота, тем сильнее растягивается начало шкалы и сужается конец. Условно говоря, если на 7кГц копейка СССР и пивной ярлычок в одном секторе будут, то с ростом частоты появится промежуток между этими целями, но сузится шкала в районе меди и там уже не получится увидеть разницу между мелкой и крупной медной монетой.
     
    FARfOR та роман25 подобається це.
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    ХЗ , по нюансам, может и так. Я именно о том что алюминий от золота коректно с помощью вди отделить вряд ли выйдет, а Хиля вроде как именно этого хочет добиться. Ну ему видней, пусть ваяет и потом похвастается.
     
    роман25 подобається це.
  25. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    роман25, спасибо. У каждого свои условия поиска. Я не профессиональный поисковик, имеющий возможность целыми днями копать, и зачастую, меня интересуют те места, на которых не удастся копать длительное время. Мне нужен МД с небольшим датчиком, но имеющий приличную чуйку, способный работать на очень сильно замусоренных местах, и с ВДИметром.
    Для подключения датчиков разных размеров и с разной частотой, придётся использовать разные сдвиги фаз сигналов ТХ и фазовых детекторов, и разные мощности накачки датчиков. Проще это реализовать в гибридном МД, а не в чисто аналоговом.


    skidbladnir
    , на хитрую зависимость, есть хитрая коррекция. А вот разница между ВДИ мелкой монеты и крупной, действительно уменьшается. Но ведь, и диапазон разброса показаний ВДИ на изделия из люминия, тоже уменьшается. Не так ли? Мне лично, навилось то, что ВДИ маленького кусочка алюминия, не сильно отличается от ВДИ, в разы большего, кусочка. Чем плоха такая улучшенная "кучность" определения типа металла?


    Cladotrix, мои планы, не настолько фантазийные, как Вам показалось. Просто, буду игнорировать цели, с ВДИ, приблизительно равным ВДИ конкретных изделий - пробок, язычков, и чего то ещё, наверное. А высокая частота нужна для ловли расстёгнутых золотых серёжек, и мелких кулонов, а не для деформации шкалы металлов.