Визначити 73-75 мм

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Лера ОУН-УПА, 14 тра 2020.

  1. Irod

    Irod Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Romania
    Крім того, саме так він, ймовірно, виглядав, коли був закінчений, з кришкою і вітровим склом.

    Це базується виключно на спекуляціях і порівнянні з пізнішою моделлю румунського снаряда 1943 року ... це просто "що, якщо".
     

    Images:

    jpgV6_1.jpg
    jpgV6_3.jpg
    GINDENBURG, valerka, Друг Хімік та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота .Стан по фото.Антураж, або під реставрацію.
      350 грн.
    2. Содержимое изъято.Не частая мина.Резьба везде отличная.В лот входит всё что на фото..Отличный коллек...
      550 грн.
    3. Немецкие Шток мины в краске трава и песок+ колыки та сработаный мув немецкий
      300 грн.
    4. не чистилась только помыта водой, всё крутится от руки без усилий, деактив в огне. по 43 году.
      300 грн.
    5. Баночка пустая ммг ф1 ф-1, резьбы норм
      300 грн.
  3. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    24
    Повідомлення:
    627
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    Привіт, я радий і задоволений, що інформація надана мною допомогла Вам у Ваших дослідженнях і стала ключем для розгадання загадки конструкції артбоєприпасів другої світової війни. :beer:
    Оце я розумію - який результат дає конструктивна і плідна праця зацікавлених камрадів. :D
     
    Otryta, GINDENBURG, goblin.ua та 5 іншим подобається це.
  4. Irod

    Irod Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Romania
    Це теж було великим задоволенням для мене! Ще раз велике спасибі!
     
    GINDENBURG та Лера ОУН-УПА подобається це.
  5. Irod

    Irod Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Romania
    Дорогі друзі,
    Через довгий час я можу повідомити оновлену інформацію на цю тему. Перш за все, я сподіваюся, що всі учасники цієї дискусії живі і неушкоджені. Божевільні часи, в які ми живемо....
    За останні два роки я багато досліджував цю тему Румунських боєприпасів, витративши багато грошей на документи з архівів. Нарешті я можу дати вам кілька чітких відповідей та пояснень. Я підготував довгу статтю про цей боєприпас, і вона незабаром буде опублікована, але до цього часу я пишу вам щось тут.
    Снаряд, який ми обговорюємо, дійсно є 75-мм снарядом, виготовленим на заводі Костінеску, в літературі модель називається 1941, хоча проект почався в середині 1940 року. Цей снаряд, зокрема (який ми обговорюємо в темі), використовувався на 75-мм гарматах, які були у Румунії під час війни, маючи на увазі 75-мм mle.1897 і 75-мм FF моделі 1902/36 (Румунська переробка Путілова 1902).
    Як ви побачите, моє початкове припущення трохи неправильне. Цей снаряд мав лише пробивний ковпачок, але не балістичний ковпачок. Але це не зовсім помилка, оскільки цей боєприпас мав різні моделі, для різних калібрів і гармат, і кожен трохи інший. Мій хороший друг допоміг мені створити Групову ілюстрацію майже з усіма моделями (є також 100 - міліметровий снаряд-тут не показано) і відтворити окремі малюнки для кожного снаряда (ті, що були в архівах, були дуже поганої якості).
    Сподіваюся, вам сподобається, і всім міцного здоров'я!

    F7.jpg F8_Pr.75_97_Md.41_V2.jpg
     
    duke6kirill, Птица Говорун, Ivan. та 11 іншим подобається це.
  6. Irod

    Irod Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Romania
    Дорогі друзі,
    Я знаю, що минуло багато часу, але, можливо, хтось знає першоджерело фотографій, опублікованих Дервішем? Мене дуже цікавить місце, де це було знайдено, я складаю карту з такими знахідками, і це дуже важливо, так як снаряд на фотографіях відноситься до найстаріших контрактами. Заздалегідь дякую вам!
     
    Лера ОУН-УПА подобається це.