Вариант 5и-02

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Igor 21, 3 кві 2017.

  1. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    648
    Адреса:
    Lemberg
    Щось не те із відео, не запускається
     
    FOX24 подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Професійний та стабільний пінпоінтер металошукач GP-Pointer SHRXY Грунтовий металодетектор - це комп...
      480 грн.
    3. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      900 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ v2, малыш FM v2,. К...
      50 грн.
  2. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Приветствую Виталий! Мелочь приблуда цепляет отлично! ))) Немного даже бывает это и раздражает. Но прибор работает штатно, есть результаты, компактен и посему стоит у меня на вооружении! Хотя есть друзья которые так и подбивают перейти на Гаррет 2500. Так вот по поводу чуйки. Куда ж еще больше?! Но апгрейд интересен! Варианты третьей серии первые, те которые еще наклейка была Варинта второй серии, то вы апгрейд делаете? Или это только новый блок покупать?
    С большим уважением
    :beer:
     
    Останнє редагування: 16 жов 2020
    Otryta подобається це.
  3. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Спробуйте так:
     
  4. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Видео запустилось и пред идущее нормально!
    Как будет вести себя прибор с такой внушительной чувствительностью на грунте с минерализацией? Будет шумным чрезмерно? На песке такая глубина просто бомба!
     
    Otryta подобається це.
  5. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Там, где наклейка второй серии этого апгрейда не имеют. Я его сделал уже по ходу выпуска третей серии, с марта 2020г. Собственно, апгрейт может стать и на более ранние модели "троечки", но если привыкли к ней, то целесообразность под вопросом - знаю, что после "двойки" люди как-то тяжело переключаются на эту дикую чуйку, "двоечка" (соответственно, и ранние "тойки") им как-то понятнее. Прикиньте, такую яму за каской фигарить - там же сдохнуть можно...
     
  6. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    На глине люди искали - нормально, радуются. Чуйку можно срезать регулятором - закрутив его на минимум получим где-то "двоечку". Хотя с основной вашей мыслью согласен - чувствительность "Варианта 5И-03" сейчас избыточна. Но народ ведь всегда хотел "поглубже" - тут уж глубже некуда...
     
  7. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    648
    Адреса:
    Lemberg
    Так, тепер відео запустилось. У мене якраз такий комплект, правда поки було тільки 1,5 вихода. Коли назбирається цікавий практичний відеоматеріал із цим прибором, то з дозволу автора можу додати в цю тему відео!?
     
    Maks007 подобається це.
  8. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    М-м-м... Я думаю что для леса где песок я бы такой апгрейд хотел бы провести для прибора. На старой модификации третьей версии в песке 1,5 м глубину брал уже несколько раз. Но вот по чернозему и по мокрому грунту с минерализацией лазил то прибор шумноват и нормального поиска не вышло. Я так понимаю апгрейд делаете? По этому вопросу стучаться в личку, верно?
    :beer:
     
    Otryta подобається це.
  9. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Это явно шаг назад - прибор очень неглубокий, ужасно капризный с насадкой, реагирует на малейшую тряску или зацепы. Ходил с ним, всё проклял и зарёкся. ТМ 808 - аналогично.
     
    Бек подобається це.
  10. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Та запросто, тим більше, що тема не моя. Але якщо вже вона існує - чому б її і не наповнювати?
     
  11. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Собственно, не задумывался над этим. Просто застрял (до полной оплаты) очередной прибор, вот и решил забацать свеженькое видео, не более того. Ну если очень хочется - то можно, но это уже в личку. Там возни, правда... :(
     
  12. ponomar

    ponomar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    535
    Адреса:
    Украина
    А по поводу очереди на прибор.... все по плану?
     
    Otryta подобається це.
  13. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Да, пока по графику. Было маленькое опережение, но эти карантины все планы путают.
     
    ponomar подобається це.
  14. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Перейшов на Варіант-5И-03 після Гарета 2500 з рамкою і не шкодую.Ні в яке порівняппя не іде.По чорнозему(з Октаідром) через сутки після дощу-тихо.Відстроюватись приходиться в рази рідше ніж на Гареті.І для мене важливо що нема ВУу..ВУв при кожному кроці.
    Тут мінус що прилад на двох,так як з Гаретом сам не побігаєш,глибина більша копать-колотить.Аби здоров`я вистачало.:D
     
    AtomFantom подобається це.
  15. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Я наловчився одному ходити. Правда якщо надзвонюєш сигнал то треба все класти на землю та йти за лопатою... І так і ходиш човником. Беріть дружину у поміч! Мені свого часу допомагала носити спорядження )) Але зараз малі діти то ж тепер знову усе сам...
     

    Images:

    Варіант_3.jpg
    Варіант_6.jpg
    Otryta та lacis67 подобається це.
  16. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Cаме так у мене все і відбувається,а оскільки вона умене після операції на серці то пройдена відстань дуже обмежена.Як у фільмі Операція Ліквідація"Доктор сказал ходить,от я і ходю"
    Так як Ви нажаль не можу.Почуваю себе дискомфортно без своїх металевих іграшок.Іще взуття люблю зручне,а щоб так ходити потрібне без супенаторів.Наприклад валянки,а вних копати не зручно.
     
    Незнайка855 подобається це.
  17. Alexej500

    Alexej500 Obergefreiter

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Хмельн
    так как вы ходите и не цепляете сам блок прибора который на груди?
    как мелочь отсекаете вообще?
     
  18. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    1) Чесно кажучи точно не зрозумів вашого першого питання... Повісив на шию блок. Він висить спокійно. Йду собі та шукаю. Ну інколи коли нахиляюсь, то і він там на грудях трохи погойдається.. Чи ви мали на увазі як сам прилад не реагує на блок? ))) Пояснюю. Трохи погрався поки не підібрав таку довжину ремінців чохла блока, щоб прилад не реагував на власний блок який висить на шиї. Правда буває трохи незручно знімати блок з шиї. Але це можна вирішити зробивши ремінці з пряжками для швидкого збросу. Ще я думаю, що коли йде відстройка приладу після його включення, то він трохи відстроюється і від блоку який висить на шиї. Я правий Wolfgrey? Хоча скажу, що ця відстройка і адекватна робота приладу стали можливі тільки як я максимально близько наскільки мені дозволяли ремінці чохла до підборіддя підняв блок. Добре що запасу ремінців вистачило. Якщо б прилад і далі продовжував реагувати на блок то мабуть прийшлося б перешивати ремінці. Вийшло так що центр блока в мене знаходиться прямо навпроти сонячного сплетіння.
    Чи є тут втрата глибини пошуку при такій експлуатації приладу? Мабуть є. Проте якщо ти ходиш по окопах чи по бліндажах які ще хоч трохи збереглися, то глибини пошуку вистачає з головою! Трохи цифр по глибині. Датчик ношу виключно на прямих розслаблених руках (так вони не втомлюються) на відстані 10-15 см від поверхні землі. Від нижнього торця блока датчика до рамки відстань приблизно 1,02 м.
    Найглибші сигнали та цілі які в мене були: чорнозем - 90 см, на дні запаханого окопу (взагалі нічого не було видно, геть рівна поверхн поля) лежав фільтр від протигазу РСЧА (по розмірах він десь трохи біьше аркушу паперу формату А5); пісок - 1,47 м, на дні бліндажа був ящик-укупорка до PAK40 здається. Вже підзабув треба вище в темі перечитати. Я про то вже писав.
    Решта сигналів в мене покищо все до метра попадалося;
    2) Дрібне не відсікаю. Я в пошуку восновному орієнтуюся на дуже велике і на глибоке. Якщо ціль неглибоко, то не копаю. Неглибокі цілі копаю коли окоп чи бліндажик. Де існує велика ймовірність того, що і дрібне буде цікавим. Як я розумію про те що під рамкою щось велике? Спочатку копав трохи усе підряд щоб прилад зрозуміти. І тестував прилад на локації де в мене зарито на дні бліндажа квадрат жесті. Так поступово в мене накопився власний банк даних (досвід) щодо озвучки цілі яка є великою і глибокою. Ось наприклад велика ціль (два прильоти які розірвались і створили у землі осколкові мішки). Прилад мабуть за півтори метри до цілі вже почав орати. Виходить в тебе ну метри на три по довжині проходу прилад оре. Висновок - щось здорове. Якщо діоди 2-3 чи навіть 1 горять і при підніманні датчика видно що сигнал не втрачає свою силу то теж висновок що щось велике але глибоко. Глибоко це за метр у глибину. Наскільки мені здалося за час роботи з Варіантом то до метра то не глибоко. Тобто на глибині до метра може бути і консерва а може бути і каска і якщо така ціль мені попадеться то можу пропустити так як верхові цілі не копаю. Тут треба набивати слух. Краще створити полігончик десь і на різній глибині прикопати різні цілі, позаходити на них та послухати подивитись як прилад галасує та семафорить діодами. Я такого не робив. Ну хіба що ото з квадратом жесті на дні бліна. Я можна сказати одразу побіг з приладом в поле! ))) Але відчуваю що таки треба було б прилад прослухати на тестовому полігоні із різними предметами. Зараз мрію що таки колись таке зроблю. Все руки не доходять.
    :beer:
     
    Останнє редагування: 25 жов 2020
    Otryta, Alexej500, lacis67 та ще 1-му подобається це.
  19. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    З приводу каски і консерви до метра на глибині. Тут ще треба звернути увагу на діоди. Якщо буде консерва то при підніманні датчика вгору діоди одразу спускатимуться скажімо з 3-4 до 1-го. А якщо каска яка більша по розміру то мабуть не так швидко діоди будуть понижуватись Можливо буде стабільно 2. Це теж каже що щось крупненьке але таки не глибоко (до метра). Ну десь так. Я зараз стою на такому рівні опанування роботою з Варіантом. Якщо десь я неправильно що розумію то підкажіть будь ласка ті хто краще розібрався.
    :beer:
     
    Otryta та Alexej500 подобається це.
  20. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    В мене на першому фото старі зношені зимові чоботи без металевих вставок, а на другому чудові кросівки м'якенькі. Я сам дуже потєрпаю так як пласкостопіє сильне маю і зайвої ваги багатенько. На копі я завжди у кросівках. Ноги супер! Важкі чоботи вдягаю рідко.
     
    Otryta подобається це.
  21. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Так. Здатність до відлаштування від оточуючого середовища у "Варіантів" дуже велика. Безумовно, коли сигнал занадто потужний, то толком не вийде, але від власного блоку десь на метровій відстані відлаштується без проблем. Само собою, чутливість при цьому трохи знизиться. але якщо мова про модель "Variant 5I-03", то у нього зараз надлишкова чутливість, то ж вистачить.
     
    AtomFantom та volent2299 подобається це.
  22. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Панове, сьогодні у мене певним чином знаковий день - через Вайбер звернувся один з клієнтів, який раніше копав з "Кощеем 5И", змонтованим у глибинному варіанті (у Харкові колись хтось такі випускав). І от після першого виходу з "Варіантом" третьої комплектації я отримую питання -як ЗМЕНШИТИ його чутливість :) Людина ходила по раніше вичищеним місцям і зловила сигнали, яких раніше не було. Але виявилося, що то металева миска і шматок прокату. А копати довелося глибоко. На морозі... Ну а якби були Люгер і штик-ніж?
    Але, мабуть, у історії створення глибинників це перший випадок, коли просять ЗНИЗИТИ чутливість приладу... Дожився. :)
     
    serega ermolia, форт55, Dodo та 11 іншим подобається це.
  23. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.172
    Адреса:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Значит надо доработать девайс на предмет "Переключатель :Глубина до 1 метра" .Чтоб колесо от арт лафета не глубже 1 метра брало))))) и с наценкой продавать для особо ленивых.
     
    serega ermolia, Igor 21, AtomFantom та ще 1-му подобається це.
  24. Viktor968

    Viktor968 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    Сумщина
    Всех с новым годом. Парни как ведет себя прибор на заболоченой местности, типа полу высохшие водоемы с илом до метра.Есть цель в таком водоеме размером с каску,глубина где то 120-150см, воды 30см остальное ил. Достанет такую цель?
     
  25. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Достанет. Вот только как её оттуда извлекать - ума не приложу.
     
    костя курокрад, volent2299, vitalik 981 та 2 іншим подобається це.