Тесты разных МД

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Leut.Horn, 19 бер 2010.

  1. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    до того ж йе досить великі шанси купити сірий контрафактний виготовлений невідомо де
     
    Рослабон подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    3. Данный корпус рассчитан для установки герконового выключателя (установлены магниты на поворотном кол...
      300 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      900 грн.
    5. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
  2. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Серый потому что нелегально завезен
     
    Рослабон подобається це.
  3. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Ситуація не така однозначна.
    Можна зібрати Деус-лайт - купити котушку і вуха WS4 фірмові з гарантією, все інше - штанга і дрібниці - у сторонніх виробників, тут є на форумі.
    Обійдеться у 12-13 тис. грн.
     
    Останнє редагування: 6 лют 2019
    Рослабон та Rastaarheolog подобається це.
  4. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Ну то вже не зовсім повноцінний Деус, та й 12-13 тисяч - теж далеко не для кожного прийнятна сума витрат на хобі. Тож сегмент недорогих приладів іще довго користуватиметься популярністю.
     
    Рослабон, Rastaarheolog, Юк. та 2 іншим подобається це.
  5. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Да что вы несете ? уже 100 раз говорили вам , не знаете темы , лучше промолчите ! Все приборы идут из Франции , а вот через официального или не официального представителя ХР зависит белость и серость прибора ... так что , это фортуны могут собирать неизвестно где и как , а ХР Деус собирают во Франции !
     
    Рослабон та Валерий Ч подобається це.
  6. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Щас вас seh расскажет , что серый это в Китае собирают
     
    Рослабон подобається це.
  7. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Ага, ведь настоящий француз с французскими ралиодеталями внутри.
     
    Рослабон подобається це.
  8. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Нет конечно , как и ВСЕ приборы , от самоделок до ХР и Минелабов !
     
    Рослабон подобається це.
  9. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    а хто бачив коли небудь нікому не відомі бренди металошукачів, чи бувають такі взагалі?
    Wolfgrey в мене клон колись був поступово у нього падала чутливість катушки на метал, але якось одного разу я вийшов із ним на коп його після копу вимкнув і він більше не увімкнувся спочатку падала чутливість катушки на метал а потім потух назавжди. ви ремонтували різні металошукачі і бачили дуже багато подібного а як часто таке бувайе і по яких причинах воно виникайе і в яких металошукачах.
     
  10. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Да что же за бред вы пишите ? как можно видеть то , чего никому не известно ? Мамочка моя родная , что же вы пишите то ! Прям корабль призрак ))) я просто в шоке с вас , если не секрет , сколько вам лет ? Да в любом приборе такое может произойти ! Ведь ломается что Жигули , что Мерседес , только интенсивность поломок разная и цена обслуживания , так и тут ! Если собрали прибор из говна и палок , то он и работает так , и чаще поломки у таких приборов !
     
  11. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    йе бренд мобільних телефонів яких нема в украйіні яких ніхто не знайе сам особисто бачив своими очима сусідка купила,а що вас дивуйе?
     
    Останнє редагування: 6 лют 2019
  12. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Ого!
    Шановний Wolfgrey, виявляється, може на відстані діагностувати та ремонтувати прибор.
    Екстрасенс 80-го левела.
    Сидиш так вдома, тупишся у телевізор, а прибор сам по собі ремонтується.
    А ми й не знали.
    Шановний seh відкрив нам очі.
     
    Рослабон, Rastaarheolog та seh подобається це.
  13. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Ну в Китае же есть ... в общем , вопрос ваш глупый ... Вы стесняетесь ответить сколько вам лет ?
     
  14. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Камрад правильно пишет вам про стабилизаторы в системе питания мд,во всех нормальных и даже самодельных мд они стоят.
    Если ваш прибор не содержит стабилизатор,в чем я сомневаюсь ,может он неисправен,отдайте мд на диагностику мастеру.
     
    Рослабон подобається це.
  15. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    це не тема для обговорень
     
  16. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Зараз на віоліті продається 6 шт лотів ікстера 705, тільки на першій сторінці :D
     
    Рослабон подобається це.
  17. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Поясніть будь ласка ваше висловлювання. Де, коли і кому я діагностував прилад дистанційно? Або ви публічно берете свої слова назад і приносите вибачення, або ваш допис розцінюється, як публічне оббріхування учасника розмови.
     
    Рослабон подобається це.
  18. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Да пускай ходят с деусами, вам больше останется.
     
  19. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Це просто жарт.
    Якщо я Вас образив, то прошу вибачення.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  20. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Клон - це імпульсний металодетектор, його апріорі не варто порівнювати з основною масою приладів, про які йде мова. Котушка клона - саме котушка, тобто звичайний моток проводу, її чутливість не може змінюватися, тобто питаня не у котушці, а у схемі приладу. А от що з ним сталося, можна зрозуміти, лише "розіп'явши" йго на мотажному столі.
    Що до статистики виходу з ладу приладів - тут теж не усе так просто - така статистика буде репрезентативною, якщо її проводити серед приладів, які експлуатуються у однакових умовах. Скажімо, якщо в ремонт надходить прилад-утопленник, у якому внаслідок явища електролізу зруйновані міжшарові переходи на платі через потрапляння води - чи можна тут говорити про ненадійність приладу (якщо він не герметизований) - в жодному разі, лише про помилку оператора, що його утопив. Часто в ремонт потрапляли саморобки - ну тут вже дякувати "Деловері" і аналогчним рукоблудам. Частенько були переполюсовані Аськи - так, це мінус організації живлення приладу, у якому немає "захисту від дурня", хоча сам прилад для свого класу таки непоганий. Можу лише підтвердити, що усі "Фірмові" прилади достатньо надійні, і потрапляють у ремонт, як правило, відпрцювавши дуже значні терміни, пройшовши не через одні руки -коли вже йому сам бог велів потроху здихати. От що можу сказати точно - абсолютний рекордсмен серед котушок зі зламаним кабелем - це з великим відривом Мінелаб Е-Трек і інші Мінелабовськи котушки, укомплектовані тим самим кабелем. Дохнуть вони пачками, і іншим до них далеко. А по приладам зі статистикою не склалося - "кожної тварі по парі" траплялося, навіть Деус був.
     
  21. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Колись потрапив до мене у ремонт прилад RUTUS, доволі цікавий екземпляр, як виявилося, виготовляють у Польщі. Доволі "наворочений", а от поза цим випадком я ніколи про такий не чув.
     
    seh подобається це.
  22. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А шо там "навороченного"? Похож на какой прибор хотя бы по микросхемам?
     
  23. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Вывод сразу напрашивается в пользу Гарретта, но Вы пишете:
    Он же хуже Гарретта, судя по Вашим тестам!
     
  24. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Ключевые слова "с глубинной насадкой Eagle Eye"
     
    Rastaarheolog подобається це.
  25. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Если вы внимательно бы читали посты,то поняли что я цитировал сообщение камрада
    Rastaarheolog. Который и писал о деусе.
    .https://reibert.info/threads/testy-raznyx-md.98367/page-18#post-11889402