Тесты разных МД

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Leut.Horn, 19 бер 2010.

  1. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Три сезони був на жнивах в степовому Криму, Сарибаш, грунт якщо можна так назвати майже саме каміння різного розміру,низче під цим грунтом місцями до 20см такий же камінь сплошняком, як основа,бачив місця не на полі ,що важко описати
    Реакцію мд не знаю бо тоді пошуком не займався
    IMG_0176.jpg
     
    Останнє редагування: 28 січ 2019
    Рослабон та Блукач подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    2. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    3. Два балансира на XP Deus 1 Для датчиков 34*28 и 11 дюймовой В использовании не были. В комплекте тол...
      500 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного микропроцессорного металлоискателя Trac...
      160 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Golden Sabre...
      260 грн.
  3. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Та я даже не сомневался , вы очень переменчивый человек , мнение меняете по 5 раз на дню , то же самое было и с Квазаром , то вы его нахваливаете , то вы его грязью поливаете , будь те мужчиной , имейте постоянное мнение , а не под настроение !

    Вот , ваше сообщение из темы о Квазаре

    Я))))Квазар конечно мне понравился очень , я научился работать с прибором , но теперь осваиваю новый прибор !

    Вы)))Буде цікаво почути від квазаровода порівняння деуса що до квазара особливо на копі але думаю буде не на користь квазара однозначно, це різні рівні прилади. По суті блок б/в та катуха б/в деуса не така вже страшна ціна проте можливостей не рівняти з квазаром. Ви мудро поступили, з саморобки на найвищий рівень перестрибнули оминаючи середні сходинки як то фортуни про, фішери, рейсери, терки, маски і т.д. тим самим зекономили купу коштів на купи-продай усе одно рухаючись до деуса. Розумно, дуже розумно.
     
    Останнє редагування: 28 січ 2019
    Блукач подобається це.
  4. Shurik22

    Shurik22 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    771
    Адреса:
    Николаевская.обл. с. Татьяновка
    Вот видете наша дискусия принимает правильную сторону вы таки пришли ктому что я вам пытался доказать , что минерализация зависит напрямую от прсутствия в грунте хим соидинений, тоб то различных солей , которые есть хорошим электролитом и при разной влажности грунта по разному будет отстройка прибора, и отсюда соответсвено и глубина обнаружения. вот думаю на этой ноте мы и прекратим нашу дискуссию ,Консенс достигнут теорема доказана.
     
    Новичек7230 подобається це.
  5. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Очень занимательно! Не ясно только одно - чего многие ополчились на Deus? Я копаю с 2007 года, видел в работе почти все существующие на рынке металлодетекторы:

    DSC_007.jpg 27.jpg DSC_008.jpg DSC_0400.JPG DSC_009.jpg DSC_006.jpg DSC_005 (1).jpg

    Когда в 2012 году я захотел себе второй прибор, то выбирал между E-Trac и XP Deus. Почти год не мог определится, читал, спрашивал, тестил. Слава Богу, что я взял Деус!!! На землях Киевщины, Черниговщины, Винничины и Хмельниччины по Домонгольским целям этот прибор работает просто шикарно!
    Более того, очень многие копатели, поездив с нами и увидев работу Деуса вживую, сравнив его возможности с возможностями других топовых приборов, почему то переходят повально на ХР Deus:
    DSC_005.jpg DSC_003.jpg DSC_002.jpg DSC_004.jpg

    Все эти Ваши видео-тесты, какие то кирпичи, стопки монет, и прочее - ПОЛНАЯ ТУФТА. В реальном поиске, таких ситуаций у Вас не будет, уж поверьте мне на слово. Возможно, что какой то прибор покажет лучшие результаты в каком то выдуманном тесте, такое может быть вполне. Это ситуации оторванные от реальности, не парьтесь! ТТХ, конструктив, вес, удобство, компактность, изменяемые частоты, ОТСУТСТВИЕ проводов - конкурентов у Деуса нема с 2009 года и не будет ещё энное количество лет. Когда то давным-давно, "старая гвардия" копателей утверждала в один голос, что один из самых важных моментов в металлодетекторе является вес. Прибор, весом более 1500 грамм убивает с годами локтевой сустав/вы. Тю, подумал я тогда, махая Гарреттовской дубиной GTI 2500 под 2 кг 500 гр, совсем пенсы охляли, не могут парой килограммов целый день помахать... Теперь, спустя много лет, я понял о чём базар шёл. Подельники из нашей бригады, ну те, кто ещё не купил Деус и юзают олд-скульные утюги (Е-Трак, МХТ Про) в конце дня ходят варенные, КПД поиска у них близиться к нулю, настроения нема, а всё почему? Тяжёлый МД. Это первый момент. Второй важняк - отсутствие проводов катушки. Я очень бережно отношусь к поисковой технике, прямо параноидально бережно, но тем не менее, две катушки от Гарретта у меня пошли прахом - разрыв рубашки кабеля на входе в катушку и внутренний обрыв провода. Транспортировка катушки в рюкзаке происходит следующим образом:
    MyCollages.jpg
    Как Вы все можете увидеть - прижать, поломать, загнуть кабель не получиться даже если этого очень захотеть. Обрыв происходит со временем, в процессе естественного юзанья. Так как я копаю и зимой, то холодная погода также способствует таким траблам. За свою практику видел 5-6 случаев обрыва кабеля на катушке. Из них половина случилась на "дальняках". Две мои катушки, пять напарниковских - этого мне хватило с головой, что бы больше НИКОГДА и ни при каких обстоятельствах не возвращаться к проводам! Деус реально топовый прибор на вчера, сегодня и трошки на завтра... Не верите? И не надо!
    DSC_018.jpg
     
    Хаббибулин, ШВАРЦ33, uvs888 та 8 іншим подобається це.
  6. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    У нас тоже были разные приборы ,сейчас 4 деуса к началу сезона будет ещё у двоих дуська ,реально пока альтернативы для центра Украины не вижу.

    У мене знайомий з вікінгом ,після неодноразових перевірок сигналів підбирає собі дуську.
     
    Рослабон та Rastaarheolog подобається це.
  7. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    Наверно чего то не хватило чтоб разобраться в приборе.
     
    Рослабон та Rastaarheolog подобається це.
  8. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    В основном не хватает денег на покупку .
    После покупки - понимания и не желание научится понимать или человеку просто не дано, я второй прибор покупал у камрада который решил вернутся на Джимакс, Деус в руку не лег
     
    Рослабон, maxskype51, Бек та ще 1-му подобається це.
  9. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Повідомлення:
    1.243
    Адреса:
    111
    Так брать дэус или нет? )
     
  10. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    Так брать дэус или нет? )
    Не берите оставте деусоводам находок.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  11. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Это очень непростой вопрос. Есть приборы, которые глубже Деуса, есть приборы, с которыми более эффективно искать на морском побережье или под водой (в воде). Есть приборы с более сложными и обширными настройками. Есть приборы, которые лучше Деуса по-войне или по-рыжему. А есть просто Деус. Этот тот, ну который без проводов. Я могу пробурить ******метровую скважину 250 мм шнеком и опустить туда катушку диаметром 220 мм на верёвочке (с антенной WiFi и кабелем если глубоко):
    DSC_0960.JPG DSC_0179.JPG DSC_0466.JPG
    Ну или в очень стеснённых (или слишком паливных) условиях хорошенько всё "просканировать", держа в руках только катушку (или штангу с катушкой):
    DSC_0574.JPG DSC_0560.JPG DSC_0578.JPG IMG_99355.jpg
    Провода? Нуегонафиг!!!
    Даже сейчас, когда под Киевом 47 сантиметров снега в полях, у нас в работе такой комплект:
    IMG_01.jpg
    И Деус там совсем не пасёт задних...
     
    Бек, Porta та Валерий Ч подобається це.
  12. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Это особенно заметно по отчётам на Виолити, где чуть не в каждом втором отчёте на фотках именно Деус. Ещё лет 5 назад такого однообразия не было, Деусы были редкостью
     
    Rastaarheolog подобається це.
  13. Це піар, реклама, проплачені блогери які ті звіти і клепають бо у цьому зацікаалені магазини. Мабуть маржа добра на деусі. А у пошуку купують його і продається він бв не слабо, багатьом у руку не ляга. На ютуб, що жирніший блогер та золото то деус світиться, хоча та ж маска 4 золото у рази краще знаходить але що на ній заробиш коли іі навіть у ручну клепають. Так само з аською було у свій час, вознесли, розпіарили, добре гарет вклався у маркетинг, міліони продали а по суті, фішер 4 з катухою торнадо у рази кращий був і по дискриму, швидкості і глибина не гірша. Просто фішер прошляпив наш ринок, не вклався, на африку усе дивився. Ото таке, а толкові тести показують що не усе з тим деусом нормально у наш час.
     
    Рослабон подобається це.
  14. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Я же вам уже выше писал , вы определитесь со своим мнением , вы его слишком часто меняете !
     
    Рослабон та CARB0N подобається це.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    239
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: шукає не деус і джімакс чи ммк, шукає оператор. :beer:
     
    Хаббибулин, uvs888, Рослабон та 3 іншим подобається це.
  16. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Вибачте , якщо Деус один піар , то повторюся чому всі ці убогі тести порівняння привязані до Деус,
    Ті хто порівнють з ним часто не зовсім адекватно, або шахрайськими методами, всі саморобки від квазара до масок і більш дорогої фірми не роблять піар своїм приладам?
    Ви два роки тому писали що Фортуна бомба, потім після реального копу вілізли боки з важкими грунтами і за ваші критичні пости вас забанили на форумі де продвигають фортуну
    Далі був Квазар який знов бомба і кращий всих Терок Асек і Деусів , але потім то проблеми з глибиною то дісплей не того розміру і він почав шукати другого хазяїна, а Фортуна з старою прошивкою почала щось кудись тягнути
    Далі купили Т2 і правильно зробили бо полюбому краще чим попередні саморобки , після тестів за квітковим горщиком він став кращим із кращих ,Дай Боже щоб воно для вас так і лишилось!
    Цікаво буде почитати ваші враження після сезону копу,))
    Деус не найглибший і не найкращий але самий універсальний і самий комфортний для пошуку прилад, Я продав через потребу в коштах і через деякий час знову купив ,бо з другими приладами не зміг
    А копають з любим приладом аби тільки було розуміння і ліг в руку ,бо вірно Бек написав
    Зі мною ходить комрад з Асе-250,(не піар) може собі дозволить купити любий прилад,має достаток і (підняв пару кладів яких досить на топові МД) ,але на пропозиції змінити завжді відповідь НІ
    Нема приладів гарних чи поганих, просто вони всі різні за якістю, ціною, можливостями, під різні потреби і порівнювати іх нема сенсу, кожен обирає що йому потрібне
    Магазини мають маржу на всих приладах, на більш дешевих меньше але за рахунок більшої кількості продаж прибуток може бути більшим, найдіть статистику і подивіться)) тому піарити їм потрібно все
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
    форт55, YuriyNik та Бек подобається це.
  17. Porta

    Porta Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Харьковская обл
    Ще раз вибачаюсь,
    Я не слідкую, просто співпало ,бо я наступав на ті самі граблі що і Ви майже одночасно з Вами ,маючи Фортуни і Квазари, але не жалкую все пішло на користь
    Міняти прилади це нормально, тому що завжди хочеться кращого, нових відчуттів і є надія що трапиться чудо:D
     
    форт55 та Блукач подобається це.
  18. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Ну , если вы не в состоянии посмотреть видео в ютубе . почитать форумы , попробовать настройки Хана , на 5 коп ссср при разной скорости 40-43 см копаемый сигнал , вот ради принципа проверил еще раз ...
     
    Рослабон подобається це.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    239
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: і що за 2 дні як у вас деус все ясно ? на заборі теж щось написано.:beer:

    :rolleyes: як би вам на пальцях то обяснить, :rolleyes: повітряний тест то лажа, Детеч теж бачить 5 коп совітів 60 см а толку? в грунті тіж 30 а може і менше.:beer:

    Так що ваш Деус чи хан врядчи хапне совіт на 45 см.:beer: нонсенс.
     
    форт55, YuriyNik, Porta та ще 1-му подобається це.
  20. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Нет конечно , еще изучать и изучать ... Много интересных настроек и т.д ... Буду осваивать до сезона . а на копе уже испытывать в полевых условиях
     
    Рослабон та Бек подобається це.
  21. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Я не продавец, но из-за того, что я привёл в D.A.S. кучу людей для покупки XP, мне была раньше "выписана" скидка на полный комплект прибора в размере ста бачей. Эти сто долларов не шли мне в карман, мои подельники просто экономили их при покупке. Все были довольны. Цена была как на Барабашово, но это всё таки был D.A.S.. В конце августа 2018 года ещё один наш коллега решил купить Деус, приехали мы в магазин, а там говорят:" Всё. Зазоров в цене больше нема, извините". Купили мы тогда прибор дешевле от официальной цены гривен так на 800. А Вы говорите маржа.
    Подписываюсь под каждым словом. Удобней и легче прибора нет. И не скоро будет...
    Мне очень понравился Macro Racer нашего подельника, который стал у него на замену Аськи. Очень хорош по металлопластике. Не хуже Деуса. Но вес и провода - отставить прошлый век!
    Шановный Блукач, повторю ещё раз: все тесты, даже толковые на первый взгляд - полная туфта. Лучший тест который может только быть, состоит в том, что Вы находите тихую/сложную/тяжёлую/полу-фантомную цель с помощью Деуса и просите своих подельников перепроверить её другими именитыми приборами. Всё! Остальное - инсинуации в угоду какой то определённой марки МД. Помню был случай, копаем мы на КР, подельник выкапывает на холмике кусок смятой фольги. Глубоченько. Прибор у него тогда был Тесоро Теджон с Голиафом. Типа аналог, глубокий и бла-бла-бла... Яму он закопал и пошёл дальше. Я прохожу, махаю возле его ямки (в 20 см) - сигнал. Тихий, но полюбому цвет. Зову его обратно. Он сканирует это место на всех максимальных настройках - голяк. Выкапываем - а там такое:
    IMG_0000.jpg
    Катушка у меня была тогда 34х28 см. Глубина находки приблизительно 30 см. Фольгу, лежащую выше топорика Тесоро зацепил, а амулет нет. После того случая товарищ купил Деус. Или когда я с Е-Траком утюжил несколько часов место 20 на 20 метров, и выкопал лишь один цветной сигнал. Плюнул, взял ХР и на том же месте в течении нескольких часов тридцать три цветных сигнала. 33!!! Деус отстой? Думайте так и дальше...
    Есть у нас под Киевом одно место, которое посещается тысячами копателей за сезон. Со всеми мыслимыми и не мыслимыми приборами. В 2014 году я закопал там на глубине один метр контрастную цель, соответствующую мощной кладушке. Это делалось для тестирования георадара и глубинника. Деус на максимально разогнанных настройках "видел" её еле-еле, но видел. Garrett GTI 2500 с глубинной насадкой Eagle Eye цепляет её элементарно с прохода. Так вот, на сегодняшний день тысячи и тысячи копателей прошли над ней и не нашли. Я пару раз в год туда подскакиваю с глубинником перепроверить. А если бы там внатуре лежала кладушка? Все существующие на сегодняшний день приборы пока что промограли, а Вы говорите совет на 45 см...
    У меня есть финансовые возможность купить любой прибор, который есть сейчас на рынке, но мне они и нафиг не нужны, пока у меня есть Деус!
    Гарантирую, что Вас ждёт приятное удивление, типа, а почему же я раньше его не купил? Столько времени и в трубу...
     
    ШВАРЦ33, Svatik, Porta та 2 іншим подобається це.
  22. Хлопці, якщо ми у темі тестів то ми перебрали лишнього розвівши тут демагогію, і скоро будемо паритись)) але скажу напослідок що цим світом править бізнес, я добре знаю що таке бізнес, маркетинг і маржа. Я Вам скажу так, чесно, хто хоче купити прилад не довіряйте ні кому, ні ютубу бо там заказухи у блогерів вже пре через верх, ті блогери співпрацюють з фірмами продажу детекторів та барахла до них, це вони здебільшого мають круті прилади, роблять офігенні тести, засівають восени монети а повесні їх відкопують нахваляючі ті детектори. Це замануха, у соц мережах групи по 50 тисяч чоловік це групи продавців, і у них є шоста колона яка там викладає знахідки і підштовхує усіх дурних зівак купувати прилади, причому не дешеві. Де крута тема знахідок і жирний хабар, дивишся а там як не деус то нокс фігурує. До речі там за пораду купити самопала бан. Тут на форумі повно хитрих хлопців які ніби не при ділах але радять те що їм наказано радити а інше топлять. Я якщо не ведусь на цей прихований маркетинг то я вже не у милості. Я так на фортуні попав, надививсь крутих тестів самі знаєте кого, наслухався порад фортунозацікавлених осіб і купив, а потім як я себе почував коли воно не таке, звучить не так, не таке стабільне, глибина не та.... А мені типу ти не звик, не умієш, на майстра піняй, датчик гівно, конденсатори лажа, фортуна деус робить на ура і т.д. Я коли вибирав т2 то мені у приват порадники писали, не бери, гівно, китай, купи деус, купи нокс... ну хто що просуває чи має таке завдання. Я вже обпечений не повівся та купив що побажав і це моя відповідальність. Але мені смішно, я починав з простого саморобного приладу років 17 назад, потім фіш2, фіш4, кощей 25 був не довго бо це жах, ходив трохи з аською, потім перерва на 6 років і знову фіш 4, трохи була Whites Spectra V3i, потім потреба грошей на бізнес і продав усе прийшов на форум купив фортуну м і понеслось квазар, фортуна м2, дійшов до текнетікса бо запав на фішероподібні а після них важко щось інше взяти. Отак сам береш, опікаєшся і сам приходиш до толку, поради чужі чи ютуб чи тести чужі це усе глупості. Колись був такий форум ревью детектор, років багато назад там та колона порадників що скаже те брали, я памятаю що любу пораду просиш і тебе ведуть не один десяток крутих пацанів вішаючи лапшу на усі вуха, а віоліті де пан Детктор наймудрійший без якого і приладу не купиш і поради не почуєш адекватної, усе тепер у ж..пі, люди вже не лохи але тихенько з натяком це ще працює. Я памятаю як аську тобі пхали чуть не силоміць і які скарби вона знаходила років десять назад)) зараз щось інше і не кажіть що бізнес не вкладає у це кошти... тому селяві. п.с моя така думка, я завжди йду поперек, йти за толпою не мій характер, я на свою дупу шукаю проблем)))усім вдалого копу, деус дійсно хороший прилад але не усім він по характеру підходить. Маестро може бути тільки на одному інструменті, якщо ти граєш на усіх потроху то ти не маестро а весільний музикантишка))
     
    Влад@71, Рослабон, Yurii1940 та 7 іншим подобається це.
  23. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    ЯК можна говорити ,шо Т2 кращій Деуса,якшо у вас не було його?
     
  24. Алексей Петрович

    Алексей Петрович Gefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте, а чем плох Кощей 25ка с катушкой Марс Тайгер?
     
  25. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Есть у нас под Киевом одно место, которое посещается тысячами копателей за сезон. Со всеми мыслимыми и не мыслимыми приборами. В 2014 году я закопал там на глубине один метр контрастную цель, соответствующую мощной кладушке. Это делалось для тестирования георадара и глубинника. Деусна максимально разогнанных настройках "видел" её еле-еле, но видел. Garrett GTI 2500 с глубинной насадкой Eagle Eye цепляет её элементарно с прохода. Так вот, на сегодняшний день тысячи и тысячи копателей прошли над ней и не нашли. Я пару раз в год туда подскакиваю с глубинником перепроверить. А если бы там внатуре лежала кладушка? Все существующие на сегодняшний день приборы пока что промограли, а Вы говорите совет на 45 см...
    У меня есть финансовые возможность купить любой прибор, который есть сейчас на рынке, но мне они и нафиг не нужны, пока у меня есть Деус!

    Вы же махали уже на заведомо известном месте, а с проходу бы разлечили сигнал,сомневаюсь. Так вот кладухи лежат и будут лежать дальше и не важно деус у вас или еще купа приборов в руках.
     
    Рослабон, shpik07, Wolfgrey та ще 1-му подобається це.
  26. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Головний недолік Деуса - це його ціна. Другий, теж важливий - слабка ремонтопридатність. Тобто, якщо вартість Деуса вас не бентежить - купуйте і радійте життю - прилад того вартий. Якщо ж ціна Деуса для вас непідйомна або "на межі" - пошукайте щось дешевше. Приладів з цілком достатніми пошуковими параметрами вистачає.
     
    Рослабон, Rastaarheolog, Валерий Ч та ще 1-му подобається це.