RedGold обсуждение.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем vgotv, 1 сер 2018.

  1. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Я завалюю грунт в право, потім піднімаю і опускаю котушку і кручу гб в ліво доки не зникне реакція на грунт. Потім викопую ямку порожню і проводжу над нею котухой, якщо сильно реагує на ямку ще прикручу гб, якщо нема реакції то добавляю щоб було тихе спрацювання на ямку.Так глибина кажуть краща.
     
    topic01 подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Описание: 1. Переносная лопата изготовлена из высокопрочной и износостойкой специальной стали, облад...
      390 грн.
    3. Чехол для пина. Состояние хорошее. Пригоден для дальнейшего использования. Смотрите фото.
      125 грн.
    4. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    5. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
  2. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    А еще нужна стабильность,то отстраиваться нужно с левой стороны.
     
  3. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    То можна відстроюватися і зліва на право і зправа на ліво?
    Коли небуде сигналити при підйомі-опусканні датчику значить відстроєний.? Якщо ж реакція є значить нехоче відстроюватися?
     
  4. Bono777

    Bono777 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    138
    Адреса:
    Украина
    Тогда чуйку нужно уменьшить немного, и продолжить отстраивать
     
    Scharfschutzer та Тарас Сас подобається це.
  5. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Так результат будет же один и тот же? Хоть справа отстраивайся, хоть слева. Или не?
     
  6. topic01

    topic01 Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Одесса
    Если про хождении пробивается цветной ложный сигнал - крутишь по чутку БГ против часовой стрелки. Если черный - по часовой. В идеале над выкопанной ямкой фантомить не должно ни черным, ни цветом. Либо если грунт не дает - отстраиваешь до минимума фантомов и все.
     
  7. topic01

    topic01 Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Одесса
    Либо фантомить должно и черным и цветным в равной примерно степени. Это если прям земля экстрим. Лучше иногда даже в плюс БГ загонять немного. Это по часовой стрелке. Вроде как увеличивает даже глубину поиска и меньше в черняк закидывает трудные цели
     
    redram55 подобається це.
  8. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Дякую за розяснення буду пробувати.
     
  9. _bro_2020_

    _bro_2020_ Schütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Муровані Курилівці
    Всім доброго вечора, скажіть будь ласка хтось пробував ставити Великі котушки на Ред Голд від фірми , я маю на увазі голіаф чи нел атак. Хто пробував розкажіть будь ласка
     
  10. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Я извиняюсь спросить, а почему чуйка трешхолдом зовется?
     
  11. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    А кто вам сказал, что трешхолд это "чуйка"? Threshold переводится, как "порог". Это регулятор, помогающий подстроить нижний порог реакции прибора, путем регулировки порога слышимости тестового звука. Общая чувствительность при этом не изменяется.
     
  12. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Ну да, просто в приборе регулятор подписан как "tresh".
     
  13. _bro_2020_

    _bro_2020_ Schütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Муровані Курилівці
    Камради, хтось пробував котушки більші ві фірми чи ні ???
     
  14. Viktor968

    Viktor968 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    Сумщина
    Нету смысла их пробовать на ред голде, зависимость от грунта увеличится а стабильность прибора упадет. Даже 28 катушка менее стабильна чем 25ка.
     
    Archi подобається це.
  15. _bro_2020_

    _bro_2020_ Schütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Муровані Курилівці
    [QUOTE = "Viktor968, post: 14067850, member: 163719"] Нема сенсу їх пробувати на ред Голді, залежність від грунту збільшиться а стабільність приладу впаде. Навіть 28 котушка менш стабільна ніж 25кА. [/ QUOTE]
    Зрозумів , дякую.
     
  16. Юрий Гелюненко

    Юрий Гелюненко Oberschütze

    Повідомлення:
    54
    Добрий вечір шановне панство.
    Маю таке питання, який розмір датчика наразі найактуальніший в зв'язці ліс-поле, по глибині і по стабільності?
    Прилад брав з датчиками дд20 та дд30. Щодо дд20 питань немає. А от дд30 реагує на кожен дотик: трава, гілка, грудка. Особливо в районі 9ої години на корпусі датчика. Можна пальцем морзянку вибивати) Зменшення чутливості не допомагає. Наголошую, на дд20 проблем немає.
    Помітив що дд30 вже в наявності до покупки немає.
    Ось думаю, який краще, дд25 чи дд28?
    Чи в останнього є проблеми зі стабільністю?
    До автора питань немає, 2 роки пройшло. Були не дуже часті виїзди, а потім був за кордоном.
    Наперед дякую.
     
  17. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    до 20ки беріть в пару 28, 25 буде майже те саме шо 20та
     
    Юрий Гелюненко подобається це.
  18. Юрий Гелюненко

    Юрий Гелюненко Oberschütze

    Повідомлення:
    54
    Дякую. А по спрацюванням на механічні перешкоди типу трава, мілкі гілки і т.д. 28 стабільна?
     
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.762
    Они все стабильные если кабель правильный и экран катухи)) И на 40 ДД не будет на ветки реагировать!
     
    Scharfschutzer та Юрий Гелюненко подобається це.
  20. perception

    perception Obergefreiter

    Повідомлення:
    84
    добрый вечер )))
    тут такой вопрос,сработки на гранитные камни это норм?Горячие это само сабой,но вот гранит(у меня вакуэро бывает тоже на некоторые возмущается,но не на все )
    и еще,заметил что на медно-никелевые если ребром и глубоко, то берет с подхрипом,но не такой четкий подхрип как на черный( на тесоро я такие сигналы не копаю вообще),возможно я кривовато отстраиваю грунт?
     
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.762
    Или грунт сильно влево или диским задрат. +-
     
    perception подобається це.
  22. perception

    perception Obergefreiter

    Повідомлення:
    84
    спасибо!
    дискрим в 0 )
    я отстраиваюсь против часовой стрелки.Обычно грунт где-то пол первого-час,а в этой локации грунт получился аж на 10 часов.Попробую эту локацию но уже по часовой стрелке
     
  23. perception

    perception Obergefreiter

    Повідомлення:
    84
    кстати,думал что будут сработки от кочек,от травы,но нет,все отлично,забрел в остатки подсолнуха,ложняков при зацепах не было(разве что сильно с размаху стукануть то ложнячило)
    правда на перепашке ложнячило на остатки стерни если кучей,но тесорик тоже так себя ведет(я думаю там просто влага накапливается вот и ложнячит)
    да и глубина впечатляет,так глубоко бескозырок я не копал(тесорик тоже их глубоко берет,но ред голд еще глубже,особенно на песке)
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.762
    Вы всё время с тесорой сравнивает. Это разные приборы. Разная обработка. Если при олевом дискриме чернит, то обычно приходится растягивать дискрим. По часовой до утихания или глубина меньше будет, или сильней подчернивать. Ходите и радуйтесь, не мешайте прибору работать.
     
    perception подобається це.
  25. Artem Poiskovik

    Artem Poiskovik Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Винница
    Доброго дня всім)) вже находив з ред голдом приблизно 150 годин) ходжу з датчиком дд25 ,ходжу завжди на 18 кгц, мої враження від нього:стабільний датчик ,на удари об траву не реагує,по мусору дуже важко ходити, дискрим не подобається. По поселеннях дуже часто металеві ржаві глибокі цілі кидає в ЧИСТИЙ ЦВЄТ БЕЗ ПІДХРИПУ, викопую такий чистий сигнал з ямки,а він стає чистий чорний (ТАК У ВСІХ?) часто важкі цілі на спинки фібули озвучує з підхрипом, можна пропустити(Опишіть , у кого ще так озвучує цілі???
    Ще зявилася після появи тепла одна проблема, розлізся блок в місті з'єднання верхньої частини блоку з нижньою,прийшлося обмотати ізолєнтою,щоб пилюка і волога не попадала, фото прикріплю.З повагою!
     

    Images:

    168471397_760210941553991_1112155497886630573_n.jpg
    168406776_784350425851961_3130151133434206173_n.jpg
    168819231_4248722715173166_1255794493880291721_n.jpg