RedGold обсуждение.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем vgotv, 1 сер 2018.

  1. GraveDigger

    GraveDigger Oberschütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Bessarabia
    Доброго времени суток, как Редголд и в целом маски ведёт себя на сложных минерализованных грунтах? Чернозем, перемес с глиной, мокрый грунт, или перепашка после дождя когда грунт неоднородный и мокрый частями, и все это одновременно!)) Как редик справляется со сложными грунтами? Сильно фантомит и сильно ли придется снижать чуйку в таких условиях поиска?) Спасибо
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Якісний термометр гігрометр з калібруваням Виробник Туреччина .Не Китай. Производитель Stik Trad. L...
      75 грн.
    3. Продам штатку кобуру до пістолету Форт 14ТП також є магазини до нього
      2000 грн.
    4. 420 грн.
    5. Состояние на фото. Есть и другие лопатки - новые и б/у. Также есть: берцы, кросы, форма, куртки...
      395 грн.
    6. коп по ВОВ
      80 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Они не отстаиваются вообще только на лугловой, болотистой местности. Поиск там убийственный для нервов. Остальное глотают.
     
    GraveDigger та redram55 подобається це.
  4. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Доброго дня!
    Ще цікавить запитання про чуйку. ставив на 8 стабільно чуть блище 9 то вже балаболило чи сильно різниця в глибині між 8 і 9-10.
    Нюанс ще був такий що ходив недалеко від жд десь коло 200 м і телефонної вишки 500 м. Деколи починало балаболити і саме переставало. Це норма?
     
  5. topic01

    topic01 Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Одесса
    Можно и на 6-7 поставить, если вокруг трава и кусты. Или если почва сложная и катушка большая. Глубина особо не страдает от этого как мне кажется. Я когда одевал свой "руль" 32х34 - то чуйка всегда так и стояла. Чем меньше чуйка - тем быстрее стабилизируется прибор после того как "заведется". Однозначно он не будет такой тихий как фортуна, квазар или аська. Это аналоговый прибор, который пашет на 18ть кГЦ.
     
    Scharfschutzer, InstruCtorS та Тарас Сас подобається це.
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    есть
    норма
     
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    вот как раз с 7-8 и дальше глубина и начинается!
     
    Тарас Сас подобається це.
  8. topic01

    topic01 Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Одесса
    Может быть, но для меня в этом приборе важна тишина и стабильность - в таком режиме глубокие фантомы вполне можно услышать и копнуть на пол штыка и снова провести катушкой для верности. В приборе с катушкой от редрама пока что постоянно выше 8ми стоит и проблем со стабильностью не было. Но если будет нестабильная работа - я без сожаления и каких либо сомнений скручу чуйку до комфортного для себя уровня.
     
    Scharfschutzer подобається це.
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Этот прибор не для тишины! Это не терминатор. Да , каждый крутит как ему нравится, но прибор что бы максимально много найти им, только на хорошем треше!
    до 8 стабильный, а дальше нет? Так его и на 5 можно накрутить, глубина будет одинакова а просто треш начинаться с 5-ки будет! Каждый ходит как ему нравится!
     
  10. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    В сантиметрах це багато?
    І може є відео як зрозуміти що правильно відлаштував грунт. Бо він як я розумію теж впливає на глибину
     
  11. farta

    farta Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    вінница
    в мене прибор з катушкою 25.так в лісі чуйка 9-9.5 без наушників не чути треша а в наушниках до 9 .а в селі до 8хожу мішають провода і вайфаї.ще помітив що коли сіли акуми я день відходив то на наступний день прибор балаболив нічого не міг зробити.а зарядив і вийшов знову в городи все норма.незнаю що то було.ще провірав на траву не балаболить випадково в лісі чіпляв дерево трохм зпрацьовує .прибором задоволений тільки штанга в верху люфтит аж бісить.в лісі дробинки і кулі дрібні цілі ловить на ура.був в городі в друга мусорка така що не передати як ніби хтось насіяв .але прибор чотко ловив монети сам здивувався.а де багато консервних кришок копати не можливо звучат цвітним.не можу розрізнити.фольгу підхрипує через раз відрізняю.прибором володію місяць два виходи в ліс і 5в городи.пока подобаєця.
     
  12. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Прибором теж задоволений, хоча виходів мав тільки 3.ходжу тільки в навушниках. Теж замітив під час копу що де підлокітник люфтить.
     
  13. Вітання , спільното . Дуже вдячний всім , хто відгукнувся на моє прохання про допомогу . Причиною "балакучості" мого мд виявився перенасичений вологою грунт(солонець) . Отже , однією "проблемою" стало менше . Але виникла інша : хочу придбати до Red Golda бездротові навушники Bingle B616 , бо з провідними копати дуже незручно . Можливо , в когось є досвід роботи з подібними "вухами" - підкажіть , чи варто заморочуватися ?
     
  14. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    кто сказал что они нормально работают? Для этих приборов 60-100 Ом а бинглы это на аську, Тёрку , Кощей! И то Я сейчас на Тёрку ставлю 32 Ом и 100 Ом, и разница огромная по звучанию!
     
    Останнє редагування: 10 бер 2021
  15. Тому я і запитую в тих , хто ними користувався стосовно відповідності даному приладу . Маю китайський аналог АСЕ 350 - до нього взагалі "вуха" не потрібні так як гучність будь-якого сигналу досить потужна . Пробував з Ред Голдом SVEN 860 (32 Ом)- звук непоганий , але шнурок дуже заважає .
     
  16. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Візьми з витим шнуром, У мене косс 29 з витим.Другий рік хожу, все нормально.Учіться копати одной рукой :)Або ж марс мд лінк можна взяти але дорогувато.
     
  17. Viktor968

    Viktor968 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    170
    Адреса:
    Сумщина
    У меня бинглы, но хожу на шнуре, через фм передатчик звук искажонный, а на шнурке норм.Чтобы на фм звук не искажало надо куда то впаевать сопротивление, я далек от этого.
     
    Сергей Зуенко подобається це.
  18. Binglи зараз в Китаї по акції 460 грн. Дешево і сердито . Але питання стоїть : чи варто ? Витий шнур від телефона зможу підпаяти самостійно і до Свенів . Якось так , друже .
     
  19. Корисна інформація . Дякую . Зі шнурком і SVENи потягнуть . Просто , начитався "китайських" відгуків про те , як ці "вуха" шикарно юзаються з МД . Очевидно , Ред Голд в цю лінійку не входить .
     
  20. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Бінгли не підійдуть....Якщо без дротів то або Марс мд лінк або гаррета зет лінк.Все решта то марно витрачені гроші.Серед дротових вибір широкий на Вашу кішеню
     
  21. Robert Deniro

    Robert Deniro Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    437
    Адреса:
    Тарнопіль
    Ще ніби вс 106 хороші
     
  22. ВіталікБатя

    ВіталікБатя Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Рафалівка
    Здарова всем,4 раза выгулял свой редголд.катуха на 28.кучу шмурдяка,гильз,пуль,штрапнели,пару советов нарыл.особо не выезжал на места/поселухи.лазил где попало по 3-4 часа.Апарат достойный, цепкий.на целый штик пулю и цветняк на ура цепляет хорошим сигналом.Но как и писали выше иногда сами по себе включаются балаболки,если около трассы ищу,то бывают помехи на проезжающие авто. хожу на 18 кгц с дискримом на 1.копаю все цветные сигнали,и те что с подхрипом.часто консервы ржавые и старые жестянки кидает в цветняк.Подскажите как правильно отстроить дискрим чтобы меньше копать разной шалупени,или лучше копать все более-менее цветные сигналы чтобы не пропустить достойный артефакт?
     
  23. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    лучше копать все более-менее цветные сигналы чтобы не пропустить достойный артефакт, самі все і відповіли, бо може чорнити а копнете глибше пішов чисто колір...в наш час не до переборів
     
    Scharfschutzer та topic01 подобається це.
  24. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Я сомнительным сигналом недавно часы поднял швейцарские, карманные, серебряные, 1910 года, подбивало железом из за поржавевшего механизма.
    [​IMG]
     
    Omikron, Scharfschutzer, topic01 та 2 іншим подобається це.
  25. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Доброго всім дня. Так і не отримав відповіді як правильно налаштовувати гб і коли вважати настройку гб правильной є якийсь характерний звук чи як це зрозуміти.як зрозуміти що мд нехоче відстроюватися від грунту. Прошу допомогти. З аналоговими приборами Я можна сказати новачок.
     
  26. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    датчиком над землею вверх-вниз і крутиш коли не буде звуку ні чорного ні цвітного, цей проміжок і буде відстройка, крутити потрібно дуже помаленьку так як проміжок відстройки дуже вузький може бути
     
    Scharfschutzer, InstruCtorS та Bono777 подобається це.