RedGold обсуждение.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем vgotv, 1 сер 2018.

  1. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Доброго дня! Вмене від аськи навушники з переробленим штекером під 3.5мм
    Чи підійдуть для редголд?
    Покищо маю інший прибор ніби норм в них працювати.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    3. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    4. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    5. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
  3. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Підійдуть любі вуха з 3,5.Але кращі 100 омні, я собі взяв свен як запасні гд999 то в них здається 64 ом.То звук в свенах якийсь трохи гірший, більш сухіший.Ну це діло привички я думаю.
     
  4. Рома Ильвицкий

    Рома Ильвицкий Oberschütze

    Повідомлення:
    16
    Стал обладателем сего девайса Имею еще Квазар и Саблю думал что больше не нужно Но интерес поиска И новый прибор хотелось Купил Редголд И пока морозов нет бегаю по лесу рядом лес Лиственый земля глина Нашол сегодня 2 коп ссср 1955 и решил проверить на сколько берет.Выкопал яму на штык фискарс Ровно на штык ножом проделал отверстие в низу ямы Земля глина мокрая Отстроил бг от ямки Прибор видит монету на штык лопаты Катушка 25/24.Прибор тихий хожу на 10кгц По моим ощющениям прибор супер Не реклама Такой же покупатель Редголда как и все.
     
    Latika та Skitniksergey888 подобається це.
  5. Stas71

    Stas71 Schütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Украина красноград
    Всём Привет! Такой вопрос возник. Есть наушники сопротивление 150 ом. Пойдут они на редголд?
     
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.840
    Адреса:
    Україна
    Должны по идее работать неплохо. Тут уже от Вашего слуха зависит, услышите Вы глубокие сигналы или нет.
     
  7. Тарас Сас

    Тарас Сас Schütze

    Повідомлення:
    32
    Що навіть в навушника можна непочути сигнал.?
     
  8. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    С таким сопротивлением, вероятно, тихо звучать будут.
     
    FARfOR подобається це.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.840
    Адреса:
    Україна
    Ну схема ж по звуку одна у всех маскоподобных?
    Косс сб40 у меня, динамики по 100Ом, до переделки под моно и последовательное соединение было общее 120, теперь 220, слышно с запасом и до переделки и теперь.
     
  10. Artem Poiskovik

    Artem Poiskovik Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Винница
    Доброго вечора))) покопав сьогодні з ред голдом і хр орх, ред голд набагато краще чує цілі у грудках)ходили десь дві години!орх знайшов тільки одну спинку фібули і все)прибодом дуже задоволений, дякую редрам55 за чудовий прибор))))
     

    Images:

    IMG_20210111_171100.jpg
    Skitniksergey888, topic01, Celedka та ще 1-му подобається це.
  11. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    привіт, таке питання...на феріт бг на 12 годин, виходив на коп то в мене бг теж десь між 12 і 13 виходить...це грунт легкий чи я шось не правильно відстроюю? ходив по лугу (не пісок)
     
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.840
    Адреса:
    Україна
    Важкий
     
  13. VIDAS

    VIDAS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    279
    Адреса:
    SadoGura
    ORX на якій програмі (налаштуваннях) був?
     
  14. Artem Poiskovik

    Artem Poiskovik Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Винница
    Програма монети глибоко
    Чуйка 94
    Швидкість 2
    Дискрім 5
    Частота 17.5
     
    VIDAS та Тарас Сас подобається це.
  15. alFIG

    alFIG Obergefreiter

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Запорожье
    Подскажите, в чем может быть дело, звук в наушниках через чур громкий. Регулятор приходится устанавливать в крайнее левое положение. И то если надеть наушники испытываешь дискомфорт. Приходится их не плотно надевать.
     
  16. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.840
    Адреса:
    Україна
    Сопротивление наушников какое?
    Если дружите с паяльником, догрузите резистор в разрыв провода, станут тише
     
  17. alFIG

    alFIG Obergefreiter

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Запорожье
    Наушники 64ом. Спрашиваю, возможно такой звук - норма.
    Ещё основная сложность в том, что прибор был взят с рук. И как потом оказалось, при осмотре платы, туда кто то лазил, с не сильно прямыми руками. Но будто бы все номиналы в норме, и кроме потенциометров на баланс и треш ничего не трогали.
     
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.840
    Адреса:
    Україна
    Ну так может и на звук поставили меньшего номинала чем был, вот и регулировка в начале шкалы
     
  19. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Я бы советовал обратиться к Редраму с этим вопросом. И, если, что отдать МД ему на профилактику. Пусть и за деньги, но с гарантией того, что МД будет работать как положено. А, что там крутили и меняли никто не знает. Я имел неосторожность покупать МД с интересными САМОСТОЯТЕЛЬНЫМИ настройками. Никому не советую таким пользоваться. Только на профилактику. И будет вам МД в радость.
     
    Skitniksergey888, Scharfschutzer та alFIG подобається це.
  20. Вітаю форумчан. Ходжу з Євро Аською , але хочу спробувати аналоговий прилад. Придивляюся до "Ред голд" (Редрам) та "Тесей" (Новий горизонт). Цікавить ваша думка . Буду вдячний за пораду .
     
  21. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    За тесей нічо не скажу, ред голд норм прилад. Ася була в мене давно 300і , то якщо зрівняти з редголдом то ася курить в стороні по всім показникам.
     
    Сергей Зуенко подобається це.
  22. Юзаєте "Ред Голд" ? Порадьте , чи варто брати до штатної "Тайгер" ще й снайперку 20*20 ?
     
  23. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Якщо ж лишні кошти беріть, пригодиться наприклад на пляжі чи на мусорних місцях, в мене 28 на 26 то подумую теж дд20 потім взяти
     
  24. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    У мене 32х24 стандарт, докупив 20х20, на першому ж виході снайперкой на домику підняв хрестик серебряний царський, монету ранню рсфср теж срібло і частину от поясного набора, срібну!
     
    Сергей Зуенко подобається це.
  25. Вітаю. А до цього з яким приладом ходили ? Як враження ?
     
  26. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Це перший прилад.Враження гарні, поначалу відразу знахідки пішли!Але щоб зрозуміти весь потенціал приладу, пішло в мене десь рік.