RedGold обсуждение.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем vgotv, 1 сер 2018.

  1. ARSENAL.UA

    ARSENAL.UA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    УКРАИНА,ВИННИЦА
    Про глибину писати не буду, а по розділенні кілька слів. На пласких залізяках в однотоні дає краще "підхрюкування", особливо якщо ще катушка не зайшла повністю на залізяку.Можна сказати - ще здалеку бачить що це залізо. З однієї ямки кілька разів викопував дві цілі - монету і чорнину.Сигнал був більше кольоровий, ніж чорний.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Ювелирная лупа Jeweler's metal loupe Silver Увеличение 30Х,линза 21мм,LED подсветка Класична складна...
      130 грн.
    3. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      125 грн.
    4. Матеріал: пластик Всередині наповнювач Розмір зовнішній: приблизно 131х79х39 мм
      75 грн.
    5. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
  2. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro

    Може, кому цікаво, просто тест в повітрі, в гаражі тому ложняки є та і чуйка не на повну...вроді норм в кого які думки..?
    Цілі
    Фольга 1/1см, 10 коп 61р. по вді вони до 10 били , 5 і 3 коп
    Дискрим до вирізки фольги і чуть назад, бг по феріту
     
    ARSENAL.UA подобається це.
  3. Robert Deniro

    Robert Deniro Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    437
    Адреса:
    Тарнопіль
    Всім дякую , буду в неділю пробувати на добряче вибитому деусом полі , думаю результати будуть
     
    Scharfschutzer, Granitoll та ARSENAL.UA подобається це.
  4. Granitoll

    Granitoll Oberschütze

    Повідомлення:
    22
    Адреса:
    Таврийск
    ждем отчёт
     
    Robert Deniro подобається це.
  5. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro

    Тест на швидкість, зрозуміло що в грунті так і не буде чітко, але по повітрю непогано винюхує цілі.
    Цікаво реагує при дуже повільній проводці
     
  6. Николай ІІ

    Николай ІІ Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    319
    Адреса:
    Дніпро
    Який розмір котушки на відео
     
  7. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    28/26
     
  8. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    На 2 виході попався схоже на шматок скіфського дзеркала, з глибини см 20-25 десь, перевірили по вді на сімплексі було 8- 12
     

    Images:

    IMG_20201227_105325.jpg
  9. Рома Ильвицкий

    Рома Ильвицкий Oberschütze

    Повідомлення:
    16
    Недавно приобрел Редголд Небыло возможности походить Имею в арсенале Квазик и Саблю И прикупил Редголд так вот сегодня испытал на глубину катушка 25/24 глина мокрая 5 коп ссср 30 см видит хорошо.Ходил по тем местам где уже был с Квазаром и Саблей Нашол два совета раних и подкову с ботинка с пластиной меди по контуру.Так вот впечетления Сказать что доволен нечего не сказать Очень нравится прибор Стабильный цепкий не пропустит не чего от слова совсем Первый мой прибор Квазик ну так себе для начинающих Потом Сабля Думал лучше нет Но Редголд информативней озвучка отличная дискрим рабочий чуйка хорошая глубина большая Вобщем прибор профи Я доволен Спасибо мастеру.
     
  10. Robert Deniro

    Robert Deniro Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    437
    Адреса:
    Тарнопіль
    Хтось ставив катушку карма 13 від маски , як вона себе показала?
     
  11. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    2 часа вручну, вийшло вроді непогано
     

    Images:

    IMG_20210103_103713.jpg
    IMG_20210103_103719.jpg
    evgeny*** подобається це.
  12. vitrum77

    vitrum77 Oberschütze

    Повідомлення:
    44
    Адреса:
    Каменка
    Це зарядне одразу заряджає 3 акумулятора? Де можна купити таке саме?
     
  13. agent0080

    agent0080 Gefreiter

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Тернопіль
    Це я купляв в майстра редрам :блок,катушку та блок живлення, нічо більше сам не доробляв.
     
  14. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Була цікава ситуація, сьогодні вийшов на годину пробігтися, чую прибор балаболить просто так на все, ходив хвилин 15 так , думав чи акуми сіли чи жд поряд дає, помахав в повітрі датчиком і тоді дойшло, болт на штекері катушка ледве накручений, закрутив і пішов все ок....тихий як риба
     
    evgeny*** подобається це.
  15. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Ніхто не продає б/у датчик дд 15 чи 20 на редголда????
    шось чую залишиться він в мене на довго..)

    В кого є як працює на пляжі смітнику? є сенс брати в пару до дд28*26
     
    evgeny*** подобається це.
  16. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Звичайно що є сенс , на 15см в два рази менше шмурдяка попадає ,що маскує корисну ціль, ніж на 28см.
     
    Scharfschutzer, evgeny*** та alFIG подобається це.
  17. alFIG

    alFIG Obergefreiter

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Запорожье
    По престному работает хорошо и в воде и по суху, но с учётом особенностей аналога. Единственное, вся фольга ваша, при том любого размера. Но среди неё попадаются находки из жёлтого металла:)
    На морском, только по суху, в полосе прибоя начинает балоболить, но с должной сноровкой и желанием можно поднимать находки.
     
    evgeny*** та Cladotrix подобається це.
  18. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    в мене моря нема, але біля річок думаю з 28*26 тяжко буде...фольга не лякає і з цифрою таж фольга звенить іноді як корисна ціль
     
    alFIG подобається це.
  19. alFIG

    alFIG Obergefreiter

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Запорожье
    Да, у кромки воды и в полосе прибоя будет тяжело. У самого 20ка, и хочу что то поменьше. А так обычно пляж, та же мусорка, со всей её спецификой.
     
  20. Artem Poiskovik

    Artem Poiskovik Gefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Винница
    Вітаю)а в чому різниця чи мотана на 8кгц ,чи підігнана конденсатором???
     
  21. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Добрый вечер, сегодня поднял кошель редголдом с 8 катькиных и 2 лизкиных пятаков!Каждий пятак копал по-отдельности!Все были на глубине от 30 до 35 см примерно, на территории 3х4 метра где-то.Грунт был тяжеловат, чернозем, копал на лугу от болотистой местности в метрах в 15.Хожу в наушниках были слабые но стабильные сигналы, без ушей можно пропустить!Катуха 32х24, редголд с одной частотой у меня на 10 кГц.[​IMG]
     
    Dimonhig, topic01, usa70 та 6 іншим подобається це.
  22. Рома Ильвицкий

    Рома Ильвицкий Oberschütze

    Повідомлення:
    16
    А наушники какие Провод не сильно мешает.
     
  23. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    От себе, скажу, ходив з витим проводом то іноді не зручно але терпимо, якщо вітер то без навушників тяжко. Вуха свен 999
     
    Рома Ильвицкий подобається це.
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Щодо проводу обговорювалось вже, та може комусь пригодиться , якщо нема витого, телефонного наприклад для заміни, а він для вас в навушниках бажаний.Тим більш що телефонний витий по всій довжині, то має схильність до заплутувань трохи.
    Я лише частково біля навушників завив.
    Власне технологія не складна і вдала, форму тримає. Намотував на електрод зварювальний, прогрівав над електроплиткою, прихвативши краї ізоляційною стрічкою. Головне не перегріти , не поплавити. Охолодив водою, зняв вивернув петлі назовні, намотав знову, прогрів, зняв, охолодив, по пару крайніх прихватив між собою 505 клеєм. Форму тримає не гірше заводського, не розтягнувся.
    Це якщо є вдалі навушники по звучанню, і купувати інші з витим не хочеться. В мене був відрізок прямого аудіо кабелю, ну і натхнення.
     
    Рома Ильвицкий подобається це.
  25. Etrusk

    Etrusk Obergefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Хорол
    Косс 29 с витым шнуром, нормально, мешает только когда лопату нада взять в обе руки, тогда снимаю уши.