Производители катушек фирмы Gerris 12

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем MAXim777, 13 жов 2018.

  1. Хто так рахує? Треба до розхідників добавити оренди приміщень, податки, зарплатні персоналу, реєстрацію тм, усілякі витрати на опалення та інші які лягають на фірму. Що витрачає самопальщик клепаючи у хаті? Тай то у мене було чимало катух від невідомих та хвалених саморобників, це усе або більшість непотріб яку люди фірми детеч навіть у руки би не взяли. Всі різні, по різному працюють, виходять з ладу, викривляють роботу блоку, словом шлак. Тому яка би не була фірма, має т.м. знає свою справу, має чіткий стандарт і це вже позитив. Думаю усе у них герріс буде добре, молодці.
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Шеврон "Свобода россии"
      145 грн.
    3. Две медали. Следы времени. По фото. Были найдены в одной коробочке. А там хз..
      100 грн.
    4. Долбёжный топор-пазник Stossaxt Длинна 43 х 14 см.
      3500 грн.
    5. Б. У в хорошем состоянии. Для полигона, или артиллерии отличная штука Пересыл на покупателе Новой по...
      500 грн.
    6. Вашої увазі ось такі футболки. Розробка для національної збірної пауерліфтерів. Кольора і принти як...
      860 грн.
  3. Так самопальщики не роблять катух на фірмачі, тому що ті катухи поливуть нафіг у полі та почнуть мідь чорнягою озвучувати. У фірмачів нема можливості феритом туди сюди ганяти фазу тому копарі фірмачами тих саморобників самих би закопали. Це кваз та фортуна дозволяють шляхом нервів та танців з бубном(феритом) тим шлаком хоч якось з муками та копати. З фірмовими так не пройде.
     
  4. Добавлю, якщо катухи герріс до кваза фортуни матимуть чіткий стандарт та гарантію то саморобок я би вже не брав, фірму і тільки. Хоча сміливий крок робити датчики до саморобних приладів, блоки теж по різному склепані тому наврят чи буде чітка робота у всіх навіть с добрими катухами.
     
  5. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Дозвольте з вами не погодитися - якщо вам вистачає віку, ви можете пам'ятати репризу А. Райкіна про пошив костюму, у якому були рукави різної довжини, була там така фраза -"особисто я пришиваю ґудзики. До ґудзиків претензії є?". До речі -"Деловера" - теж "хвірма". Фірма - це наймані працівники, які ховаються за логотипом. Вони можуть виконувати свою роботу краще або гірше, або взагалі ніяк. У майстра є власне ім'я і репутація, у закладі до якої це ім'я. Втративши репутацію, майстер втрачає усе. У фірми є лише логотип, за яким невідомо хто ховається (скажімо є непідтверджена інформація, що "Герріс" - це частина колективу, що відкололася від "НЕЛ"). І пришиті ґудзики, до яких претензій немає - пришиті намертво.
     
    andreyika, Vladlen85, skidbladnir та 4 іншим подобається це.
  6. Було би не погано, це дає натяк на добру якість продукціі бо я не вважаю нел кепською фірмою, мені до вподоби іх катухи. Але я не пробував а з виду і герріс файні, деловера і поряд не стоіть.
     
  7. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Але ж і Деловера і Герріс - "фірми", тобто, згідно вашої теорії, викладеної у попередніх повідомленнях, вони апріорі повинні "взувати" усіх майстрів... Щось не зростається, правда?
     
    daiker, skidbladnir, t.alex1908 та 3 іншим подобається це.
  8. Не правда, деловера не є торговою маркою, це дилер у кращому випадку бо не відомо що чи узагалі має хоч документи на торгівлю. Те що роблять у гаражі безіменне або підробки типу голден маск 5+ я не вважаю фірмою.
     
  9. usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    669
    Если бы Вы Блукач видели ,как и где собирались приборы АкА ,где то лет 8 назад то прозрели .(подвал,залитые катушки сохнующие на табуретках ну и т.д)А болгары маски клепают тоже не на фабрике (если в общем 200кв.по помещениям наберется ).Вот Вам и фабрики и заводы.ФИРМА.
     
    t.alex1908 та михаил михайлович подобається це.
  10. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Про що ви говорите?Фірма, фірма,якщо йде масове виробництво,а воно безвідходне!От виходять посередні МД,так само і датчики.А більшість шукає халяву,от які кошти ,така і якість.Іноді і за фуфло просять,не малі кошти. :D.А тема ні про що,два кидали зробили спробу один,одного кинути.в якійсь мірі їм це вдалося.Тему перености в розділ "шахраї конфлікти" до техніки для пошуку думаю це відношення ніякого немає.
     
    Vladlen85, t.alex1908, dominator343 та ще 1-му подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    По Масці в яблучко :D.В понеділок дві відправляю клієнтам,ті що новіші почали на СМД коденсаторах клепати.жесть.:D.
     
  12. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    "бывшие неловцы" - это абсолютно не гарантия качества!
    а можэ йiх от тудова i попёрлi за рукожопiсть!?!?..
    ибо ценных сотрудников нел, полагаю, постарался бы удержать при себе.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
    Wolfgrey, Amadeu$ та solovey_2005 подобається це.
  13. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Украина, Бровари
    По поводу самодельных катушек не могу согласиться. Чаще убеждаюсь в обратном, что когда производство штучное , то качество выше, чем там где идёт вал. Но здесь не об этом. Видео о замене обмоток не впечатлило. Шансы поломать корпус катушки 50 на 50. Повезло что толщина, прочность пластика на высоте.
     
    михаил михайлович, Wolfgrey та Amadeu$ подобається це.
  14. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    А разве нел и марс катушки делают на заводе, то есть линия стоит ? Или просто сотрудники в ручную ?
    Если так то чем же это отличается от одного мастера? Тем что там в помещении 5 таких мастеров?
    И кстати на Аськи давно делают датчики мастера с форума. Цена 1500 и год гарантии, у нел 3 года. В стоимости датчика забыли добавить гарантию? Гарантия и обслуживание заложена в цене и это касается не только мд.
     
    михаил михайлович та Wolfgrey подобається це.
  15. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Ці "супертехнології" із заміни начинки в датчику родом із далекого минулого, я наприклад таке робив ще років з п'ять тому, а придумали цю "супертехнологію" значно раніше за мене, і то з єдиною метою - отримати нормальний корпус для датчика з донора - вбитої котушки, бо корпусів до датчиків масово раніше не вироблялося, а використовувати форми для лиття було як мінімум не естетично. Зараз таке робити немає абсолютно жодного резону, бо корпуси на датчики купити абсолютно жодних проблем. Але ж нам це намагаються втюхати як якісь супертехнології із заміни RX! :) Тому камради, ті хто в темі і обурились.
    Показати, що "ми таке можемо", ну добре можете але не лише ви, тому ніякого ноу-хау і супертехнологій тут немає, та й головне питання - напуркуа???
     
    solovey_2005, михаил михайлович, Veig та ще 1-му подобається це.
  16. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Блукач, досить вже молоти ці дурниці!
    По-перше, є "самопальщики", як Ви називаєте, які роблять котушки до "фірмачів", краще за фірми і замовлення на них отримують з усього світу але відкривати "виробництво" чомусь не поспішають.
    По друге - по фериту відлаштовуються абсолютно усі прилади, в т.ч. "фірмові".
    По третє: Ви подивилися їх відео і що? Побачили супертехнології? Я б сказав навіть навпаки, дуже кустарна робота! Таке враження, що в розібраному НЕЛовському датчику котушки моталися на пінопластові оснастки. Тут же ми бачимо, що обмотки просто поклали на екран навіть без армування... Зато кабель армований! :D

    Відкрию Вам таємницю, усі фірмові датчики в тій чи іншій мірі робляться в ручну. Пошукайте на ютубі, там є відео про Гарреттовське виробництво.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  17. дмитрий1925

    дмитрий1925 Gefreiter

    Повідомлення:
    47
    Адреса:
    Харьков, салтовка
    Прочитав тему, скажу от себя что то. В любой мастерской( не только по датчикам) берут за осмотр товара от 150( я инструмент часто сдаю в ремонт) и только потом говорят сумму ремонта. Здесь как я понял нечего не взяли. Но предложили новую катушку( чутка не получившуюся, но рабочую) о чем чел был предупрежден. При возврате использованной катушки он потребовал всю сумму( но катушка то уже б\у) поэтому сумма не может быть полной. Ведь вы сами на всех форумах говорите о том что если товар куплен и просто пролежал дома в упаковке, то он теряет в стоимости.В чем я не прав? И почему я не вижу чтоб сам автор темы тут отписался после появления тут представителя фирмы которую он обвиняет? Боится? Честно ,ребята, я нуб в сфере поиска ,но я специально закажу у них катушку для фортуны. Я работаю в разных частях города(копаю землю) и если кому то захочется лично проверить их продукт, пишите в личку( но думаю что не раньше марта). И мне все равно что это за фирма,но думаю что человек из первого поста реально подставной не фирмой конкурентом, а просто тот кто хочет все на холяву, но у него не получилось и он обозлился.
     
  18. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Не всегда. У нас (мастеров, оказующих разнообразные услуги на ниве металлодетекции) в подавляющем большинстве случаев работает "морской закон" - "нет спасения - нет вознаграждения". А "за посмотреть" денег не берут. Иначе так можно запустить нехилый лоховской бизнес - посмотрел, отказался делать, честно вернул, сняв денежку малую. Здесь это не катит.
     
    byr4yn, Veig, solovey_2005 та 5 іншим подобається це.
  19. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    А Ви часом не підставний? ;)
    Чомусь у більшості адвокатів цієї хвірми не більше десятка повідомлень на цьому форумі...
     
    Harpp, михаил михайлович, Vladlen85 та 3 іншим подобається це.
  20. дмитрий1925

    дмитрий1925 Gefreiter

    Повідомлення:
    47
    Адреса:
    Харьков, салтовка
    Ну это вам решать, я на этом форуме только читаю, но тут просто решил вставить свои мысли. Но видать зря. Просто попалась ссылка на эту страницу. Ухожу на ту на которой сидел в прошлом году. Извините если кому то что то не понравилось.)))))). А насчет того что кто то кого то кинул, я не вижу разговора между обвиняемым и потерпевшим.А без этого эта тема без полезна. Всё ухожу. И Amadeu$ не вырывайте куски не законченных фраз,они изза этого теряют смысл.
     
  21. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Просто дуже підозріло, що людину з сьома повідомленнями за весь час перебування на форумі, який між іншим дивовижним чином співпадає з часом початку діяльності цієї "хвірми" (принаймні за коментарями "виробника") так раптово зацікавила дана скандальна тема, що Ви аж на стільки напряглися, і виклали відео, що не встиг викласти "виробник".
    З приводу того, хто кого кинув, то тут дійсно історія мутна, бо "виробник" до останнього викручувався та не хотів відповідати на звинувачення аж поки не об'єднали теми. Хоча зі свого боку виробник підтвердив, що такий незадоволений клієнт дійсно був, і гроші за фактично не виконаний ремонт з нього взяли, та й котушку якусь "неліквідну" йому таки впарили. Те, що немає відповіді від топік-стартера, теж виглядає як мінімум, незрозуміло.
    Між іншим, фрази з контексту я не виривав, вони залишились в контексті.
     
  22. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Украина, Бровари
    Плюсанул бы десять раз, да нет возможности!!!
     
  23. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Думаю не получилось. Вопрос я задавал с подвохом. Датчик нел и марс дают большую гарантию и в следствии этого цена больше. Я не хочу сказать что качество датчиков нел или марс лучше/хуже мастеров с форумы, но мы получаем реальную гарантию от фирмы, а не на «словах» от даже хорошего мастера. Каждый из нас готов доплатить за гарантию от производителя, кто то 1500 грн за год от мастера, кто то 3 года от фирмы, но все мы хотим каких то гарантий и уверенность что наши бабки не ушли в зрительный зал.
    Фирма Герис никто и звать вас никак, ваша гарантия равна филькиной грамоте, а репутация даже не тянет на уровень форумного мастера.
    Нужно работать на свою репутацию, а потом зарабатывать деньги. Вся наша жизнь построена на этом принципе, а вы пытаетесь сломать систему, но буй так получится)))
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Датчик не лампочка!Не згорить.Кабель якщо на нему не робити спроб самогусва,відходить три роки любий з середніх.І якщо по датчику не ходити ногами,навіть при щоденій експлуатації,три роки відходить.В крайнім випадку можна перелити захисний шар епоксідки.Думаю механічніно пошкодженний,датчик ні один виробник,міняти не буде.А про згадувану кантору,як відноситься до клієнтів,усі прочитали на початку теми :D
     
  25. Vladlen85

    Vladlen85 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Украина
    Вірно, максимум що можуть зробти по гарантії,це замінити кабель.
     
  26. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    а разве обрыв кабеля является гарантийным случаем??