заявлено Д2. напевно правда. Покриття виконано в стилі «апокаліптик» оригіналів. Ніж лежав на столику неподалік відчиненого все літо вікна - зʼявився легкий піттінг. хоча на рахунок марок сталюк грін торн і не бреше. Ніж відносно складний у виробництві, репліку лоша вони теж недовго робили.
Легендарний «тактик». Самий тактичний з моїх тактиків. Є карбід вольфрамовий склобій і стропоріз (він же різак темнів безпеки в авто). Мод марк 1 періоду МОД, не перехідний і тим більше не жалюгідна спрощена пародія блек хока. авто версія.