Прибор сапёрам

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Блукач, 7 кві 2016.

  1. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    а что, отменить апгрейд нельзя? без таких затрат-то..
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
    3. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
    4. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    5. Чехол для пина. Состояние хорошее. Пригоден для дальнейшего использования. Смотрите фото.
      125 грн.
  2. fish26

    fish26 Obergefreiter

    Повідомлення:
    37
    Этот апгрэйд к сожалению длится уже седьмой месяц, и что отменить а что нет даже незнаю,а может за апгрэйд не возьмёт всеж не для покопушек. Попробую задать вопрос.
     
  3. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    камради двох тональний мд. термінатор тріо для саперного діла підійде?
     
  4. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Саперам - ні, бо потрібен МД, який дозволяє відрізнити маленький кусочок голки або гвіздка, від детонатора міни.

    А от розвідникам, підійшов би, якщо б був надійний, вологостійкий, легкий, міцний, з регулятором гучності, та виходом на навушники.
    Краще продати Тріо, та купити імпульсника, але теж, обов'язково - якісно зробленого, надійного, з виходом на навушники, ЯКІСНИМИ пило-вологостійкими кнопками, якісним кабелем, який не репає на морозі, та нормальним гучномовцем, замісь дешевої пищалки, діаметром 9-12 мм! Бо те що дехто відсилає в АТО, портиться за першу добу, в процесі вивченя роботи МД.
     
  5. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    просвітіть мене камраде, як імпульсник може відрізнити маленьку шмурдятинку від детонатора? коли ж імпульсні мд всі метали озвучують одним тоном. поправте мене якщо помиляюся.
     
  6. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    та, как бы, Хиля и речи не ведет за импульсник.))
    Но как по мне: пусть импульсник умрет в первые дни изучения. Но кто-то научится. Возможно даже воспользуется в реале.
    Это лучше, чем сказать: ФЕ! И ждать профессиональный прибор от МО за хуеву тучу баксов.
    Ну и вдогонку. Мой камрад делал КЛОНЫ и отправлял туда. Вот давече к нему вернулся один Клон на ремонт. Он проходил в боевых условиях больше года. Я уверен -послужил там добрую службу. Иначе его бы просто забыли-потеряли-продали..
    НО,как говорят: jedem das seine.Чи как там?))
     
    Бек подобається це.
  7. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Олег Калужний, Клони ігнорують зовсім маленькі залізячки, та по тональності звука, дозволяють відрізнити протитанкову міну, від гвіздка, або осколка. А Термінатори сигналять навіть на кусочок швейної голки, довжиною 5 мм., практично так, як і на детонатор.

    Протипіхотні міни, сапери не знімають, а " витоптують" спеціальними механізмами. В більшості випадків, сапери шукають тільки протитанкові міни, гранати, не здетонувавші боєприпаси, загублені деталі зброї, інструменти, та інше.

    Бувають й інші умови. Тож, потрібно перевірити у конкретних саперів, чи годяться їм такі МД, при їх специфіці служби. Бо буває що кажуть, що Аська - классний МД, а Фішер - гє. Причина - Фішер складний, та бачить зовсім малі цілі, які Аська ігнорує.


    MaxShifr, не забувайте що хлопці не маталобрухт шукають, а міни. Тож, їм потрібні надійні МД.
    Я бачив й зовсім похабно зроблені імпульсники, які гранату бачать тільки на зовсім близькій відстані, та мають звичайний побутовий кабель, в ПХВ оболонці, який тріскається на морозі, з пищалками, замісь дінаміка, яких, майже не чути на вітрі.
     
  8. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    ))
    И как же мы, бедолаги, с Клонами лазим?.))..И кнопки не такие, и кабель, и лютые морозы..))
    Если: В більшості випадків, сапери шукають тільки протитанкові міни, гранати, не здетонувавші боєприпаси, загублені деталі зброї, інструменти, та інше.
    То: С этими задачами импульсники прекрасно справляются. И тем более: избыточная чуйка им ни к чему. Благо дело: противотанковые мины большие железяки и неглубоко.

    Я, таки повторюсь:
    1. Лучше плохонький импульсник, чем журавль в небе.
    2. Любой плохонький прибор годиться в качестве прибора для обучения саперов.
    3. Цена таки позволяет использовать импульсник как расходник.
    Думается мне, что лучше у подразделения будет хоть какой МД. Ибо ситуации бывают всякие.
    Ну и..утверждение, что импульсником нельзя отличить мелочь от большого куска железа..Это в никакие ворота не лезет..Именно! Противотанковая мина- также как и гвоздь звучит!))) Шутить изволите?
     
    Останнє редагування: 4 сер 2016
  9. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Возможно мы говорим о разных саперах..Некоторые имеют ввиду: специалистов в спецодежде со спецтехникой и МД за стотыщмильонов. Которые выполняют специальные сложные задачи..
    Я же говорю о армейцах, которые больше волею случая вынуждены выполнять функции по поиску..Хотя бы поиску и обозначению опасных предметов.

    В любом случае: Слава Украине! )
     
    Останнє редагування: 4 сер 2016
    Остап Ибрагимович подобається це.
  10. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    MaxShifr, не розумію вашої логіки. Якщо прилад надається бійцям, то можна його робити похабно, тільки що був, та хоч щось бачив??? Наприклад, використовувати капельниці, в якості наповнювача єпоксідки, при заливці датчика? Бійці що, не люди?

    Протитанкові міни, є й з малою кількісттю металу.
     
  11. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    1.Наполнитель влияет на ТТХ?)) наполнитель оскорбляет чувства верующих?
    2. Вы определитесь. То ли справляются импульсники с поиском противотанковых ми н, то ли нет.
    И много таких мин?)
     
  12. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    3. Как сказал мой товарищ.. Только надо красиво делать. А то потом у бойцов их на рынке не покупают. Вам шашечки или ехать? В попытке свести к минимуму стоимость, приходится пользоваться подручными средствами.
     
    Wolfgrey подобається це.
  13. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Собственно... Разговор не о том. Где то я вас не так понял.
     
  14. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Такого роду дискусія вже була на початку цієї теми. Просто перечитайте. І не смішіть в плані "відрізнити голку від детонатора". Саме на таких питаннях і "сипляться" диванні теоретики. Я там вище навіть аналіз сучасних мін давав. Одним словом, ліпше поставити у війська десяток нормальних імпульсників, ніж один IB-прилад, який через тиждень зміняють на тушняк не тому, що їсти хочеться, а тому, що хрєн хто з ним зможе ефективно працювати.
     
    MaxShifr подобається це.
  15. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    камради, як стоїть питання по забезпченню блокпостів пінтоінтерами, для перевірки місцевих аборигенів, на рахунок, скритого носіння зброї і боєпрпасів? крім того, скільки випадків було, коли воякам місцева вата продукти з сюрпризом приносила..
     
    Траквамада подобається це.
  16. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Ацтавить отсебятину! Только модные дорогие приборы!))
     
  17. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    я вот вам пример из жизни...92-бригада..У одного сапера последний день и конец контракта. Задача: передать дела смене..Смена: назначенные саперы! Которые в жизни не видели МД. Я уж не говорю о спецзнаниях по минно-взрывному делу. Один: водитель БТР-БМП, второй гранатометчик..и т.д. Передать за сутки..
    О каких вы бияниях, числах ВДИ и прочих ужасных словах тут говорите? И есть устойчивое подозрение, что супере-пупер-мега-прибор умрет также быстро, как и Клон-Трекер. А то и раньше. Впрочем..Нет преград для патриотов!))
     
  18. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Как бы там ни было.. Благодаря Юрию и Ивану, собран ещё 1 прибор. ( трекер). На днях планируется отправка в ССО. Надеюсь получить от них фотоотчет с отзывами.
     
  19. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.908
    Адреса:
    Киев.
    в основном никак.
     
  20. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    це зле. камради будуть якісь пропозиції по тому питанню?
     
  21. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.908
    Адреса:
    Киев.
    А какие могут быть предложения... Та-же "лопатка" прикольео работает. Тестил на своей.
    Ну а дальше демонстрации возможностей дело не пошло.
     
  22. Олег Калужний

    Олег Калужний Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
     
    Траквамада подобається це.
  23. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.908
    Адреса:
    Киев.
    За всіх не буду казати, а мене ситуація така:
    точніше - їх повна відсутність та повна незацікавленість.
    В нас не передові блоки, то вважають нам воно нафік не треба. Машини треба - шукайте, ремонтуйте самі. Компьютери на блок пост треба, щоб хоч якусь перевірочну базу мати під руками, а не дзвонити - поки не привіз з особистої ініціативи, ніхто не думав, навіт таку задачу мені не ставили.
    Зараз передав своїм метелошукач - всі подивилися, спробували на базі, та в оружейці і лежить. Бо я не поїхав, та не купив до нього зарядний пристрій (за свої гроші), а батарея сіла.
    Зробив компьютер для відеонагляду - кажу знайдіть 4 камери ( аналогові) і буде допомога черговому. Другий місяць комп лежить в мене дома.

    Тому особисто своїм я перестав щось просити в спільноти, бо бачу що крім мене це нікого не пече.

    Вибачте, що може дуже негарна картина, але...
     
    MaxShifr подобається це.
  24. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Если решишь куда видяху пристроить, могу сосватать те недорого камеры.
    ПС: ну и в догонку...даже когда предлагаешь видеонаблюдение, крутят носом и хотят что видело во тьме.. Метров на 600 а то и больше.. И желательно что бы сама наводила карту..а иначе Фе!
     
    Траквамада подобається це.
  25. MaxShifr

    MaxShifr Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    826
    Хотя общался с дембелем. Он под себя организовал видяху. И благодаря оной, аыявюил дрг. Буквально у себя на позициях. Весьма вовремя. Просто некоторые не понимают плюсрв камеры.
     
    Траквамада подобається це.