Помощь в выборе металлоискателя

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Mexx.85, 19 бер 2006.

  1. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Віник з 15" катушкою (якщо вага не має значення) поєднує переваги обох.Це так, у загальних рисах. Ще має значення предмет пошуку. Від нього потрібно відштовхуватись.
     
    Captain Flint та Alter Mann подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    2. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8115 грн.
    3. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    4. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    5. Катушка для прибора Макро Рейсер. Покупал вместе с прибором здесь на форуме. Причина продажи , практ...
      1450 грн.
  3. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA - today,
    Хотів би додати - якщо віник, то тоді вже 800-й, тому що це підводник.
    Але для підводника завжди потрібна снайперка, а загаЛОМ - снайперка потрібна до будь-якого приладу - щоб на мусорцi вiльно себе почувати.
    Власне це моя думка.

     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  4. Reshik

    Reshik Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    1.485
    Адреса:
    Днепр-Львов
    Доброго вечора.
    Враховуючи то де і що ви копаете, то після Трака ви зможете на тих місцях які засмічені, ще багато чого знайти деусом. маю на увазі предмети малого та середнього розміру.
     
    BART28, Tea_M та Alter Mann подобається це.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    123
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    233
    Повідомлення:
    15.198
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    знайомий Деус продає :beer: можливо обмін..
     
    Alter Mann подобається це.
  6. Alter Mann

    Alter Mann Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    187
    Лоти
      на продажу:
    32
      продані:
    284
    Повідомлення:
    2.552
    Адреса:
    Галичина
    Е-Трак вже відремонтували,не актуально.
     
    Petrkum Petrkum та Бек подобається це.
  7. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    261
    Адреса:
    БЦ city
    Доброго здоров'я. Який прилад буде кращий в бюджеті 10-12т? В основному ходив по городам, рідше поле, ліс. Попадалась імперія, ЧК, ну і радянщина, куди ж без неї). Ходив з саморобками- Терм Про 12 кГц і Квазар Арм ( 2 катухи на 12 і 18 кГц). Хотілося б попробувати фірму. В ідеалі був би мд з можливістю вибору частоти, наприклад 8/18. Крім 505/705 тьорки ( і то б/у) в такому бюджеті нічого не можу знайти.
    Думав ще за Ванквіш і Сімплекс, але якість збірки в них в порівнянні з террою така собі(судячи з відгуків).В одному пластик кажуть ніжний, в іншому нижне коліно лапшисте. Терра хоч і стара,зате купи тримається. Можливо є якісь інші варіанти?
     
  8. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.773
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Доброго. За такий бюджет можна спробувати зібрати Деус лайт ( вуха + катушка). Але доведеться шукати , чекати , брати в різних людей.
     
    Reshik, Be Happy та Petrkum Petrkum подобається це.
  9. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Доброго дня. Думаю Вам може підійти Голден Маск 5 SE або 6 з датчиком 9". Я так розумію, що Вам потрібен прилад з екраном і ВДІ, тоді це для Ваших умов пошуку на здебільше засмічених місцях гарний вибір. Частоти п'ятої Маски 8 і 18, у шостої 5, 15, 30 кГц. П'яту Маску SE б/в якраз продають за озвучену ціну. Сам ходжу з Маскою 6 на засмічених місцях з датчиком 8" на частоті15 кГц (датчик саморобний від Голд Сікера). Результати пошуку у засміченому парку кількома постами вище. Маска 5 SE на частоті 18 кГц думаю в таких умовах не гірша. Але дивіться уважно, Маска 5 і Маска 5 SE це дуже різні за якістю прилади. П'яту маску не хвалять, а 5 SE доволі не погана.
     
    Reshik, Be Happy та Wiking730 подобається це.
  10. Be Happy

    Be Happy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    261
    Адреса:
    БЦ city
    Дякую. Маску ще не розглядав. Якщо чесно, то ВДІ не остовне для мене, це як додаток до звуку. Якщо є знахідки по ЧК, то взагалі тільки звук. А маска складна у налаштуванні? Грунт чорнозем, доволі мінералізований
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  11. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Тоді краще придбати четверту маску, вона взагалі не складна, аналогова, тільки звук. На сильно мінералізованих ділянках на високій частоті не походиш, доводиться перемикатися на нижню частоту, тоді можна спокійно шукати. Але це я кажу про наші солончаки, а на чорноземі без проблем. По ЧК кажуть Маска ледь не найкраща, але нажаль у нас немає ЧК, тому стверджувати не буду. Боюся, щоб не побили, але висловлю свою думку. Було два Деуси Лайт, дуже гарні прилади. Але потім спробував Маскоподібні і вони мені зайшли більше. Мав по черзі три штуки саморобних від майстрів, аналогів четвертої, а зараз заводська шоста. Але це все дуже індивідуально.Кому що зайде). З повагою
     
    Сергей Фирсов, Gviga, krei130 та ще 1-му подобається це.
  12. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    463
    Адреса:
    Центр України
    Ходив з 4 Маскою по чк пару років,потім з 4 про,теж пару років,були знахідки і непогані і жовтенькі,але з Деус лайт все-таки більше знахідок по чк.Ну це моє таке спостереження,можливо в кого по іншому.
     
    Сергей Фирсов та Reshik подобається це.
  13. krei130

    krei130 Feldwebel

    Повідомлення:
    620
    Адреса:
    Подольская губерния
    спробуйте Гауса- оху... дуже здивуєтесь ! ні один прилад не бачить стільки на ЧК як він.
    єдине за другого деуса і легенду не скажу- не бачив їх в наших краях.
     
    Бек та Petrkum Petrkum подобається це.
  14. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    463
    Адреса:
    Центр України
    Не знаю чи здивує Гаус,але Еквінокс 800 не здивував,стоїть в кутку,хожу з Деус лайт з х-35 з 28 катухою,або по ріллі то блондінка,отаке.
     
    Тракторист, Tea_M, Omikron та 5 іншим подобається це.
  15. Гарматкин7

    Гарматкин7 Gefreiter

    Повідомлення:
    48
    Адреса:
    Киевская область
    А Деус с какой катушкой лучше брать
     
  16. Slavon12M

    Slavon12M Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    584
    Адреса:
    Слобожанщина
    Если говорить за универсальную стандартную катушку, то 28-ю черную.
    В зависимости от целей поиска еще бывают: 22 черная - снайперка, 34х28 - большая черная для большего захвата, 22 HF - популярная высокочастотная катушка (блондинка) белая, актуальна для поиска металлопластики, денариев, ювелирки; 24х13 HF - большего размера блондинка больше для работы по пляжу.
     
    Тракторист подобається це.
  17. superex2013

    superex2013 Feldwebel

    Повідомлення:
    790
    Гаус це тільки корпус .а все інше начиння запозичене від брендів. щось від Деус .щось від Майнлаб і т.д. Навіщо такий частотний скачок .хто відповість ?
     
  18. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA - today,
    Це не елемент технічного прогресу, а просто старий маркетинговий трюк - типу ось це нове, отже, його повинні купувати.
    Старе і пройдене, загорнуте в нову обгортку і новий дизайн також, все для того, щоб оживити продажі, якi впали.
    Це робити легше набагато а ніж розробляти принципово нову авангардну топову модель, на яку потрібно дуже багато часу, зусиль та коштiв також.
    Так, бренди в цiлому охороняє патент, торгова марка і таке інше, а окремі елементи бренду як би вже i ні - ось вони i з'єднують до кучi те, що можна з'єднати, тiльки заради нових продаж.




     
    Тракторист, Gviga, superex2013 та ще 1-му подобається це.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    123
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    233
    Повідомлення:
    15.198
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Ну нескажіть, щось в Гауссі є, метал він гарно ціпляє на глибині :beer: мене частоти напрягали 16/48, якщо виробник може колись зробиить 4/19кГц -зразу ж продаю Орха і купую Гаусса.:beer:
     
    Slavon12M, OkSamyt, флегМАТ та ще 1-му подобається це.
  20. superex2013

    superex2013 Feldwebel

    Повідомлення:
    790
    Я після експлорера СЕ взяв деус .то такого тупого прибора ще не було.Копаю 13 років приладів було багато.Деус перший раз.Тесорикі однотональні мені були кращі набагато.Якось так.Що в руку лягає .то й те беріть.
     
    Petrkum Petrkum, Slavon12M, Captain Flint та 4 іншим подобається це.
  21. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA - today,
    А який із Тесоро вам найбільше сподобався?
     
  22. superex2013

    superex2013 Feldwebel

    Повідомлення:
    790
    Була Сібола і Вакуєро. Вакуєро звичайно.Динарії ним чипляв добре. да і по війні не поганий. Глибина достойна.Після Гаретта 2500 по війні було багато знахідок іменно Ковбоєм.
     
    Captain Flint подобається це.
  23. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA - today,
    У мене зараз з Тесор, це Компадре - для прісноводних пляжів та парків з котухою моно-5,75"
     
  24. VIDAS

    VIDAS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    278
    Адреса:
    SadoGura
    самий адекватний прибор (з тих, якими користувався) по роботі під високовольтними ЛЕП і з чудовою дискримінацією.
     
    superex2013 подобається це.
  25. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    463
    Адреса:
    Центр України
    Можливо вам так ліг в руку,але порівнював з ГМП ,то останній на голову вище,під лепами також нормально.
     
  26. superex2013

    superex2013 Feldwebel

    Повідомлення:
    790
    Ми ж під ЛЕП постійно не займаємся пошуком. Раз в рік попаде і то не факт. ГМП вище на голову через дуже популярний бренд ХП ніж Тесоро ? Я наприклад можу сказати .що найкращі прилади Майнлаб .
     
    dominator343 та Captain Flint подобається це.