Помощь в выборе металлоискателя

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Mexx.85, 19 бер 2006.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    1000 приладів, 365днів, порахуйте скільки повинен клепати збірник мд, без вихідних, це технологічно не реально.
    Мені звичайно доводилось читати басні про 700 приладів, від одного збірника, але то навіть не за рік, а за декілька, і в нього ще основна робота була, і гарантійні ремонти і тех профілактика, яку він до речі підтримував, тут без претензій. Але що басні і зайві понти мали місце, то таки правда.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
    3. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    4. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1000 грн.
    5. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер заводского комплекта 11". Был в использо...
      200 грн.
  2. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    коли говорити про відгуки то ж відгуки пише той хто нічого не розумійе у сфері металошукачів і не знайе як воно майе працювати.
     
  3. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Що до конкретної моделі - то по "Квазару" я цілком з вами згоден - цей прилад автором взагалі не задумувався, як серійний. З інформації, яку колись поширював його винахідник, він поставив собі за мету зробити цілком цифрову модель металодетектора, і своєї мети він повністю досяг. Мова йшла саме про принцип роботи, довести модель до досконалості з точки зору практичного використання, не ставилася. Автор не планував заробляти на цій темі, і виклав увесь конструктив і ПО у вільний доступ, типа користуйтеся, перевіряйте, вдосконалюйте. А далі десятки зборщиків взяли цей конструктив і дехто запустив на цьому бізнес-проект. Але оскільки довести чужий прилад до ума тями не вистачило - його копіюють з усіма "дитячими хворобами". Насправді він дуже цікавий, як лабораторний прилад, що дає можливість маніпулювати практично усіма пошуковими параметрами, міняти режими, спостерігати, як вони впливають на процес виявлення та ідентифікації цілі і т.д.
    Але ж мова у цьому розділі йде не про "Квазар" чи "Фортуну" (яка має схожу історію), а про "нефірмене виробництво" взагалі, яке набагато ширше і задовольняє у великому обсязі потреби шукаючої братії. І от тут не варто робити висновки з одного факту.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    Cladotrix, Vl_service та Phiziks подобається це.
  4. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Вибачте, але ваше зауваження один в один відповідає аргументації, яка часто спливає, скажімо, на ковальских сайтів - типа "Яке ти маєш право висловлюватися що до якості мого ножа, якщо сам жодного не викував?!"
    То ж я вам скажу - якщо прилад виготовляється з комерційною метою, то основне завдання розробника - зробити так, щоб він був максимально простим і зрозумілим у керуванні. Покупець і не повинен розуміти, що там відбувається усередині і щось "розуміти у сфері металошукачів". У гарного приладу, орієнтованого на споживача, покупець має отримати просту і зрозумілу інструкцію - "натисни на кнопочку, покрути крутилочку, загорівся/потух вогник - оцю штучку веди над землею на такій-то висоті - запищить, або напише конкретно ось те і те на екрані - копай тут". Все! Чому на стільки популярна Аська - бо вона побудована саме за таким принципом. Підкупає її простота у використанні і невибагливість. А коли виробник заставляє покупця вивчати, що таке "резонанс", "ферит", "струм", "баланс/розбаланс", "мінералізація" - то це вже прилад не для масового користувача, а для фахівця-дослідника. Так подібний виріб і потрібно позиціонувати. І не втюхувати його кому не трапиться....
     
    Bono777, Vl_service, Cladotrix та 3 іншим подобається це.
  5. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Я не хочу нікого образити і не маю нічого проти приватного малого бізнесу, з якого власне і виростають з часом "фірми". Але якщо не брати розповсюджені маскаквазарофортуни, то про що мова?

    Споживачі бувають різними. Згадайте совок, коли кожен власник такої банальної у всьому світі речі як машина, мав купу інструментів та запчастин і міг в полі перебрати карбюратор або замінити вкладиші шатуна.

    Не забуваємо, що це технічне хоббі. Невже сапера не навчають теорії та принципам роботи міношукача? Мабуть військові перші зацікавлені зробити прилад, в якому одну кнопку натиснув і пішов і зовсім не обмежені в бюджеті...

    З іншого боку та ж Аська доводить, що для пересічного користувача дійсно нічого зайвого непотрібно і знову питання - за якими ознаками обирати? Сервіс (бездротова котушка або навушники, великий екран)? Надійність механіки та електроніки від механічного впливу?
     
  6. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Не вдалий приклад. Тоді доводилсь бути хоч трохи автомеханіком бо іншого виходу не було - на СТО черга на кілька місяців , про евакуатори ще і не чули , щоб купити якусь запчасть треба усіх знайомих на вуха поставити.
    Ви коли купуєте телефон , Вас дуже цікавить які саме процеси в ньому відбуваються всередині? Звісно що ні. Вас цікавить просте меню і зручність користування. Якщо для того щоб тільки здійснити дзвінок буде потрібно виконати 100500 дій ,і при цьому розуміти яка за що відповідає , це буде телефон для массового кристувача?
    Техніка орієнтована на массового споживача повинна бути проста і зрозуміла , як і зазначив Wolfgrey. І споживачу не потрібно знати що там відбувається всередині.
     
    Cladotrix, Wolfgrey та Шурик Шанс 2 подобається це.
  7. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Анкер, Кардинал, Корсар, Крот, Вайтс-Класік, Бригадир, Термінатор, Мушкетер, Скіф, Кайман, Суслик, Цезар, Варіант, Дельта-Пульс, Кощей, Шанс, Агент, Соха, Шторм...
    Так буде достатньо, чи іще згадати?

    Не хочу - нічого гарного, крім власної молодості, тоді не було. Тим більше оті пародії на автомобілі.

    Хто вам таке сказав?! Не плутайте МД4 і Райберт або Віоліті. Створення детекторів - це одне хобі, а пошук - інше. Іноді вони співпадають, але не варто це плутати. "Блондинка", що сідає за кермо, не завжди знає, як капот відкрити, але їздять цілком успішно. Якщо авто правильне.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    Cladotrix подобається це.
  8. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Ну добре. Тоді що користувачу обговорювати та обирати з МД крім кольору та ціни?

    Де тут відгуки та спілкування з "майстром"?
     
  9. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Як людина, яка вперше почула про МД та вирішили спробувати цю справу, я ніколи про них не узнаю. А навіть якщо узнаю, то ніколи навіть дивитись в цей бік не буду, бо як вище сказали

     
  10. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Місця пошуку, ознаки цікавих місць, прийоми розкриття знахідок, самі знахідки врешті решт. Свій відпочинок, враження і плани.
    Якщо ж ви маєте на увазі саме технічний розділ - то він як раз і зроблений для спілкування тих, хто має певні технічні знання по темі. Але це лише невеличкий розділ величезного ресурсу.

    З яким конкретно? Відкриваєте тему, де згадано певного виробника, і уважно читаєте - там є. Або відкриваєте розділ "Послуги МД" - там спілкуйтеся, доки бажання вистачить.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    vitalik 981 та Cladotrix подобається це.
  11. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Якість зборки і пошукові характеристики в різних умовах.
     
    Wolfgrey подобається це.
  12. Шурик Шанс 2

    Шурик Шанс 2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    510
    Адреса:
    Соледар-Чернігів
    Ничего себе, сколько разных металлоискателей,я о некоторых вообще в первый раз слышу:smile_12::smile_12:
     
    us7ign подобається це.
  13. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Це ваш персональний вибір, який ніхто не заперечує. Купуйте Деус.
    То й же "Кардинал" - це (з деякими вдосконаленнями) легендарний "Фішер 1266", який до того іще й характеризується феноменальною живучістю. Більшість згаданих приладів мають мінімум органів керування при непоганих можливостях. візьмемо, наприклад, "Термінатор". А "Вариант" взагалі PulseStar взуває, при ціні всемеро нижче. Про всі ці прилади десь написано, вони є у людей на руках у немалій кількості - то ж хто хоче - інформацію знайде, а хто не хоче - тому й не треба.
     
    BART28 та Cladotrix подобається це.
  14. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Приблизно стільки ж іще можу назвати, але це - найпоширеніші.
     
    BART28 та Шурик Шанс 2 подобається це.
  15. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Маю на увазі саме цю тему "Помощь в выборе металлоискателя", в межах якої і йде дискусія.

    Як пересічному користувачу, обираючому МД та шукаючому тут відповідні рекомендації, в принципі цікаво було б поспілкуватись з інженерами наприклад Garret та Bounty Hunter, зазначених на першій сторінці. Пересічний не обирає між нікому невідомими Анкер, Кардинал, Корсар, Крот, Вайтс-Класік, Бригадир, Термінатор, Мушкетер, Скіф, Кайман, Суслик, Цезар, Варіант, Дельта-Пульс, Кощей, Шанс, Агент, Соха, Шторм...

    А якщо я знаю про ці унікальні створіння, то я їх буду обговорювати в профільних темах, авжеж?

     
  16. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Мені теж було б цікаво поспілкуватися з Біллом Гейцем, але він, падлюка, ніяк не зареєструється на Райберті. То ж хочете "поспілкуватись з інженерами наприклад Garret та Bounty Hunter," - шукайте ресурси, де вони спілкуються - і з богом! Ми у цьому вам, на жаль, не допоможемо. А у чому можемо допомогти (не вам, безумовно з вашими мріями) нормальним користувачам - у тому допомагаємо, надавши цей ресурс.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    BART28, Bono777 та Wehrkreis подобається це.
  17. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Та невже?! А чому ж багато зі згаданих моделей достатньо інтенсивно продаються? На деякі навіть черги стоять. Не треба оцінювати пересічного користувача по собі - у вас, схоже, "особливі потреби".
     
    Wiking730 та Шурик Шанс 2 подобається це.
  18. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    мої особливі потреби цілком задовольняються простеньким та дешевим квазаром. і дійсно, з його автором можна напряму поспілкуватись.
     
  19. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Тоді до чого це "словоблудіє" на три сторінки? Чисто самоствердитися? Так з цим не сюди - таких тут не поважають і ви реально "стратили".
     
  20. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    отримати відповіді. мені вихвалятися нічим, а для чого ще існують форуми?
    а щоб не стратити, бажано щось продавати та платити адміністрації? ;)

    пройде це пост перевірку на модерацію? відповідати не треба )
     
  21. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    На такі закиди відповідати треба: - адміністарація форуму отримує певні кошти у спосіб, який обумовлений Правилами і доведений до користувачів, які погоджуються з встановленим порядком. За бажанням ви можете ознайомитися з правилами розділів Продаж, Аукціону, інших "комерційних" розділів. Якщо вони вас не влаштовують - не приймайте участі.
    Особи, що продають, спираючись на форум, предмети власного виготовлення або на вторинному ринку (крім розділу Аукціон, який супроводжується і гарантується Адміністрацією) або надають послуги, жодних коштів під будь-яким приводом, адміністрації форума НЕ СПЛАЧУЮТЬ. Такім чином, Форум підтримує вітчизняного виробника БЕЗКОШТОВНО. Але і здійснюються угоди поза Аукціоном на власний страх і ризик.

    Тепер що до вас - у попередній переписці ви показали себе, як чергового "хейтера". Але до того часу, доки ви не переходили на особистості - ви мали право висловлювати будь-яку власну позицію, навіть якщо вона комусь не подобається.
    Та, як і трапляється з банальними хейтерами (ви такий не перший і не останній), ви перейшли межу порядності - при реєстрації вас попереджували, що даний сайт - приватна власність. І от ви прийшли у гості і почали поза очі хазяїна (бо я не хазяїн сайта, а звичайний модератор) голослівно, підленько так, натякати, що він здирає грошики з форумчан -виробників приладів, і щоб тут добре жити - треба комусь платити і т.д.

    Я вважаю ваш вчинок що до Адміністрації форуму підлим і недостойним чоловіка. І не хочу більше з вами спілкуватися.
    Якщо ви не зрозумієте усю ницість вашого вчинку і не припинете хейтерство - ви будете довічно заблоковані на цьому форумі моїм рішенням -і можете скаржитися і плакатися на будь-якому рівні. Не люблю людської підлості.... А щоб не стратити - достатньо було лишатися порядною людиною і не переходити меж чемності.
     
    Bono777 та Ярослав Гурман подобається це.
  22. #VikTor#

    #VikTor# Gefreiter

    Повідомлення:
    50
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня. Маю TGSL від БГС вподобала цей мд моя донька. Зараз придивляюсь для себе або термінатор про або тірекс турбо2 що порадите? Дякую за відповідь.
     
  23. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Я перший перейшов на особистості?

    Навзаєм.

    Р.S. Прошу вибачення у всіх користувачів, яких засмутив необхідністю витрачати час на читання моїх постів. Але це властивість будь-якого форуму і я так само витрачаю купу часу на читання беззмістовних повідомлень. На майбутнє утримаюсь від дискусій не технічного характеру.
     
  24. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Ну дивіться - Термінатор, то достатньо простий, давно "обкатаний" прилад з хорошою глибиною і середньо дискримінацію, робоча конячка. Тірекс - більш складна у освоєнні машинка, з якою можна "вичавити" непогані пошукові характеристики, але вона й уваги до себе потребує більше. А так - почитайте теми про ці прилади, відгуки і питання споживачів і зробіть вибір.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    Bono777 та #VikTor# подобається це.
  25. Altian

    Altian Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    257
    Адреса:
    Ukraine
    Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, что лучше:
    "Garrett Ace 250 + Mars Tiger" или "Fisher F5 + storm booster dd" ??