Помощь в выборе металлоискателя

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Mexx.85, 19 бер 2006.

  1. Вова П

    Вова П Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Луганская область
    Большое спасибо за ответ.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      50 грн.
    4. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
    5. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер заводского комплекта 11". Был в использо...
      200 грн.
  2. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Для блока на рукоятке порядка 120см. Для блока у подлокотника - 140см. -/+ 10см. роли не играют.
     
  3. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.539
    Адреса:
    UA - today,
    Є ще один варіант - універсальний.
    На моє прохання Стас робив мені довжину кабелю 2 метри 40 см.
    Для пошуку по аквi, тобто для пляжу щоб поганяти біжуху та й голд такОЖ.
    На клуню я одягав пластиковий велосипедний шолом, на який прикручував блок управління.
    Тобто, у мене вийшов підводник, з яким я спокійно міг зайти в воду по плечі.
    Хоча для цього варіанту вам обов'язково потрібен буде ще й скуб, тому що цiль ви недостанете ну ніяк.
    А коли ви йдете по твердiй географії, зайва довжина кабелю просто намотується на штангу.
    Також, якщо ваш прiоритет тiльки сухарь, тоді ця варіація не актуальна.




     
  4. Вова П

    Вова П Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Луганская область
    Благодарю всех за всеобъемлющие ответы
     
  5. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Посоветуйте глубинник от наших производителей или, может, как вариант, взять рамку для 2500 Гаррета? В приоритете - поиск рельс узкоколейки (заброшенные торфоразработки).
     
  6. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Я б вам порадив "Варіант 5И-03", але для ваших задач недорогого "Клону" позаочі вистачить.
     
    kon$tantin, lacis67, uvs888 та ще 1-му подобається це.
  7. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Якщо у Вас є 2500 Гаррет то спробуйте,я наступив на такі граблі.Продав.Купив Golden Mask Deep Hanter,Варіант-5И 03 і Buldozzer.Варіант-рулить.
     
    Андрій Заболотній, vitalik 981 та uvs888 подобається це.
  8. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Ну це вже бiмба:D
    В мене ще стоiть, як у вовка на морозi!:smile_12:
    Може я iмпульснiки не тi використовував?:D
    "Гранаты не той системы у него!"(С)
     
    Captain Flint подобається це.
  9. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А Пират ещё дешевше будет..... Там приоритет
    Я не знаю, правда или нет, но слышал на своих краях - купил чел у меня импульсник, пошёл в лес и нашёл заброшенную ветку ЖД, узкоколейку, вроде 8 тонн чермета оттуда было вывезено!... Нашли в лесу заброшенную ветку узкоколейку ЖД, откопали, сдали, обогатились:D Мне это рассказали уже потом....
     
    форт55 подобається це.
  10. Schanz

    Schanz Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    Доброго времени суток!
    Поделюсь своим опытом. Я приобрел из вторых рук прибор Whites МОД+ВДИ ручной сборки от Мастера Bomber3000, аккредитованного здесь на Райберте.
    Пишу не с целью рекламы, т.к. мастер этот и без рекламы достаточно хорошо известен:beer: и имеет своих поклонников.
    Просто делюсь опытом - мне этот прибор ПОНРАВИЛСЯ :smile_12:
    Не дорогой, "бюджетного" типа, имеет дискриминацию металлов, приличные характеристики. "Чует" всё, что нужно - от ружейного латунного капсюля и ...до железяки на глубине.
    У меня это первый прибор, я начинал осваивать его "с нуля", накопил достаточный опыт.
    Как по мне (и по отзывам других камрадов), прибор хорош как для начинающего, так и для поисковика со стажем.
    С уважением.
     
  11. Schanz

    Schanz Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    А підкажіть, будь ласка, ця проблема може відноситися також і до прибора Whites МОД+ВДИ ??
    Хоча, в моєму "поважному" :) віці всі ці репродуктивні функції вже якось "по цимбалах" :D, але всеж таки цікавий момент Ви підняли. Що скажете?
    З повагою.
     
  12. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Цієї проблеми взагалі не існує. Зате існує користувач Хиля, але це проблема локальна і на репродуктивну функцію не впливає.
     
    Vl_service, uvs888, vitalik 981 та 2 іншим подобається це.
  13. Шурик Шанс 2

    Шурик Шанс 2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    510
    Адреса:
    Соледар-Чернігів
    :D:D:D:smile_12:
     
    ucycuk, lacis67 та Schanz подобається це.
  14. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Я не спеціаліст в цій області.
    Дослідження проводилися в Інституті фізики НАН, на колоніях клітин, які вирощувалися в чашках Петрі з агар-агаром. Імпульсне випромінювання від імпульсних перетворювачів напруги пригнічувало розвиток колоній клітин. А електромагнітне поле від звичайних трансформаторів, в багато разів менше пригнічувало розвиток клітин. Щось говорили про онкологію, але я вже не пам'ятаю подробиць, та й розмовляли науковці, а я в їх розмові мало що розумів.
    Потім проводили експерименти на мишах.
    Подробиць не знаю. Я не приймав участі у цих експериментах.

    Основна небезпека не від самого випромінювання, а від спектра випромінювання, та від модуляції. (У імпульсних МД випромінювання не модульоване тому менш шкідливе ніж у блока живлення.) Хоча є частоти які сильно впливають на людей, але там важлива точність встановлення частоти. Наприклад, 2,4 герца призводить до розладів роботи головного мозку, а 2,6 не так сильно впливає на мозок. 3 Гц. приводить мозок в стан, подібний до дуже глибокого сну. 7,8 Гц. викликає паніку.

    У Вайтсів форма сигналу - синусоїда, та не сильне електромагнітне поле. Тому й шкода незрівнянно менша. Мабуть від мобілки в багато тисяч разів більше шкоди ніж від Вайтса. Тож Ви не там шукаєте небезпеку.

    Щоб було зрозуміліше - мова йшла про дитину, та про МД який випромінює дуже широкий спектр сигналів, які можуть відповідати тим частотам, які шкодять організму. Та потужність випромінювання досить велика.

    Якщо вважаєте за потрібне, будь ласка, видаліть ті мої повідомлення.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2021
  15. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Не вважаю. Усе, що сказано на форумі, залишається тут. Навіть якщо воно не відповідає дійсності. Щоб рівень розвитку кожного був зрозумілий усім. (Виключенням є повідомлення, що порушують Правила форуму, і то вони не видаляються, а лише робляться невидимими для звичайних користувачів).
    Тоді навіщо розповсюджувати свої "домисли і догадкі" і збивати людей з толку?!
    Якщо вас так лякає "жахливе випромінення" розряду у 12 вольтів через опір у 2 оми, тоді що ви скажете про роботу системи запалення двигунів внутрішнього згоряння, де постійно лупить розряд у 20 000 вольт на відстані півметра від геніталій водія....
     
    mechel, us7ign, Bono777 та 5 іншим подобається це.
  16. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    Интересен выбор камрадов, в случае, если бы нужно было выбрать именно между этими двумя приборами.
     
  17. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Навпаки, я не розповсюджував "свої домисли та догадкі", а чесно написав, що я не спеціаліст по тому питанню, яке задав Schanz!

    Я не біолог, але відрізнити однорідну насичену колонію здорових клітин, від плямистої колонії опромінених клітин, цілком здатний. Знаю ще багато чого про вплив випромінювання, тому й попередив людину про небезпеку конкретного МД.
    Меч - це особливий імпульсник. Він випромінює 28 частот, тому ймовірність співпадіння частоти випромінювання, з частотою якогось з процесів в клітинах, значно більша ніж в 28 разів, бо є ще "комбінаційні частоти".
    Тобто Меч, в данному випадку це, образно висловлюючись - 28 "Піратів" біля тіла дитини, які працюють на різних частотах, і є величезна ймовірність того, що вони змінюють біологічні ритми одночасно декількох "механізмів" клітин.

    Я Вам пізніше відповім.
     
  18. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Тобто, ви не фахівець, щось десь побачили у чашках петрі і зробили фаховий висновок. На підставі цього ви починаєте попереджати людей про НЕБЕЗПЕКУ приладу, що працює на 28-ми частотах звукового та ультразвукового діапазону.... Це, вибачте, як висловлювався один мій товариш, "воінствующее беспонятіе".
    Я так розумію, що музику ви взагалі не слухаєте? Бо там змішується набагато більше частот, ніж 28, враховуючи гармоніки та биття (особливо коли працює стереосистема, я вже мовчу про квадро), їх там тисячі. У тому числі биття у низькому та інфранизькому діапазонах... І щось іще ніхто не вмер. Не дивіться РЕН-ТВ і не читайте бульварну пресу, і світ стане кращим.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2021
    Schanz, Vl_service, Phiziks та 10 іншим подобається це.
  19. OkSamyt

    OkSamyt Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    458
    Адреса:
    Ukraine
    П.С. добавлю, что оба прибора, с одинаковыми по размеру датчиками - 8,5×11"
     
  20. denmlab

    denmlab Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    430
    Адреса:
    Ukraine
    Прохор однозначно :)
     
  21. lis78

    lis78 Schütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    украина Харьков
    Жизнь вообще штука вредная. От неё умирают.
     
  22. Wehrkreis

    Wehrkreis Obergefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Odessa
    Я тоже думал над этим. Вот какие выводы сделал.
    Поправьте, если где не прав.
    По сути - любое излучение для организма небезопасно.
    Даже от длительного нахождения на гранитных камнях и скалах - небольшое радиоактивное облучение от неизбежных урановых включений в граните.
    Катушка металлоискателя генерирует электромагнитные волны. Расстояние до паха около 1.5 м. До головы ещё дальше.
    Мощность невысокая, поэтому на пах излучение небольшое. Оно непостоянное, поскольку надо ещё копать. И ещё отдыхать надо периодически.
    Потом же пользуется большинство максимум 1 раз в пять-семь дней несколько месяцев в году. Сколько использования МД часов в сутки - 6-8? Может и меньше.
    То есть излучение непостоянное и нерегулярное. Организм успевает восстановиться.
    При этом на природе дышим свежим воздухом, часто фитонцидами от деревьев и травы, много ходьбы. Это оздоравливает организм.
    Позитив от копа, это тоже важно. Человек переключается, снимает напряжение и утомление от работы и домочадцев. Уровень стресса понижается. Организм восстанавливается, поскольку стресс и напряжение всегда пагубно влияет на вегетативные функции организма. Физическая работа от копа улучшает кровообращение, и соответственно микроциркуляцию, что исходя из трудов А. С. Залманова очень полезно. Кстати, советую почитать.
    Поверьте, что чрезмерное нахождение голышом на солнце гораздо опаснее.
    А в некоторые дни, когда солнце шалит - лучше под солнце с голой кожей вообще не попадать.
    Дома отовсюду электромагнитной излучение - от компьютера, и бытовой техники, если рядом.
    Wi-Fi это тоже заметное организму излучение. А телефон рядом? Он же тоже излучает. Всегда стараюсь держать подальше при возможности.
    Средняя мощность роутера не превышает 100 мВт (0,1 Вт). Для сравнения, максимальная мощность излучения мобильного телефона — 2 Вт (средняя — 1 Вт)
    МД массово начались использоваться любительски с 60-х годов. А в 80 гг в Австралии уже был бум у золотоискателей. Использовали МД там уже десятки тысяч человек.
    Наблюдений о прямом вредном эффекте за 50-60 лет широкого использования толком и не было. Какой-то закономерности не определили. О предосторожностях никогда в инструкциях по МД нигде не было написано. А написали бы обязательно.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2021
    Savage Mind, us7ign та Schanz подобається це.
  23. Schanz

    Schanz Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    И это - ГЛАВНОЕ :smile_12::beer: !!
    Позитив, полученный от любимого увлечения с лихвой "окупает" все возможные минусы, связанные с излучением, воздействие которого в данном конкретном случае, весьма сомнительно.
    К этому можно добавить, что добрая половина из нас проводит на работе в офисах, на крышах которых установлены передающие мачты различных операторов мобильной связи, которые тоже здоровья не добавляют...
    Так что, на фоне всех вышеперечисленных рисков, связанных с электромагнитным излучением, излучение от МД-прибора входит в рязряд самых минимальных (сопоставимых с неизбежной "данью", которую платит наш организм, находясь рядом с мобильным телефоном).
     
    Captain Flint подобається це.
  24. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.539
    Адреса:
    UA - today,
    Хотiв би доДАТИ:
    Коли ми розмовляємо по мобільному то прикладаємо його до своєї клунi, а з MD ми так не робимо.
    Тобто, від мобайла шкоди більше а ніж від детехтуря.

     
    Dodo, Schanz, OkSamyt та ще 1-му подобається це.
  25. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    і те і те випромінювання не таке шкідливе як наприклад злий глаз того хто вам заздрить...

    а життя людини, яка не вчила фізику, повна магії та чаклунства...

    просто нагадаю яку користь організму ми робимо, коли проводимо день не в смердючому місті, а в полі чи лісі.
     
    Schanz, Captain Flint, denmlab та ще 1-му подобається це.