От 50ти и выше )))

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем gudvin696, 18 жов 2019.

  1. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.354
    Адреса:
    Zapor сity
    Если с берушами, то придется ватное одеяло доставать.
     
    gudvin696 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Каска английская регулируется на любой размер. Материал - пластик.
      100 грн.
    2. Панама туркестанка - афганка ташкентской фабрики Ахунбабаева,новая 1990 год.Последняя панама СССР.Ра...
      1000 грн.
    3. Чехол (кавер) на каску в камуфляжной расцветке M70 Alpenflage. Чехол пошит из смеси полиэстера с хл...
      190 грн.
    4. Чехол (кавер) на каску в камуфляжной расцветке M70 Alpenflage. Чехол пошит из смеси полиэстера с хл...
      190 грн.
    5. Пилотка 59р 1989 Нуждается в стирке
      40 грн.
  3. Varenikov

    Varenikov Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    256
    Адреса:
    Киев
    Геть не виключаю такого варіанта, бо кожен обирає рецепти під свої власні смаки чи уподобання. На мою думку, тісто для вареників та пельменів повинно бути різним: для пельменів прісне, трохи солонуватим і д-у-у-у-же тягнучим, а от для вареників - підібраним під начинку (ягоди, сир, картопля - різні смаки і тісто повинно якось гармонійно з ними поєднуватись), їх майбутній розмір (зазвичай дружина ліпить вареники не більше вказівного пальця, а от вареники з вишнею - не менше середнього) і спосіб приготування (варити чи готувати на парі).
    В будь-якому разі, я лише поділився тим, в чим я точно петраю, то рецепт тіста для пельменів.;) .

    З Повагою.
     
    Боб67, ДВ762, vladss та 3 іншим подобається це.
  4. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Да нет , не придётся ...:) Кондишен стоит на кабуреточке в проёме двери на балкон , сверху ставлю шторку из плотного картона упаковочного , а снизу всё открыто :) ... так что при любых раскладах не будет ниже 21-22 - уже проверенно ;) ... это если на первой скорости оставить на ночь ...

    Пы.сы . и то , это если закрыть дверь в комнату ... а если всё открыто до кухни - так 23-25 при уличной ночной 35 ....
     
    Останнє редагування: 23 чер 2021
    Igor 21, Briter та Ph@ntom подобається це.
  5. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Записан , записан :smile_8: ... а вот у кого то память уже плохенькая :p ...

    Я писал , что невозможно от вакцины , здоровому человеку заразиться ! Ты написал тогда именно это - что вакцина вызывает ковид .
    А здесь , у Фантома , написано за то , что вакцина не спасает от заражения в некоторых случаях - не путаем тёплое с мягким :cool::smile_8: ... и болячка протекает серьёзно ..
    Да и для начала надо узнать , как я писал выше - говорил ли что подобное тот украино-индийский профессор и есть ли официальные подтверждения ...

    И да .. это я тоже запишу :cool: ... а пока тренируем память ...;):p:D

    .
     
    Igor 21 та Ph@ntom подобається це.
  6. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    Все до готовить моя жiнка найсмачнiше i дуже добре. Нi мама, нi cестра, нi теща.
    Тiлько дружина, i так 25 рокiв.
     
    Русла Н, Igor 21, slawuta5 та 3 іншим подобається це.
  7. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    Отєто у вас дисципліна....
     
    Суер*Выер, Igor 21, vladss та ще 1-му подобається це.
  8. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Таки я вам кричу ))) - очень даже приятно зайти с уличной жары в квартиру , где работает маленький , но бойкий кондиционер ...
    Осё токочки энту приятность ощутил ))) ... чичас охладится пивасик и будем приступать трапезничать ... весь день из за жары апсалютно никого не хотелось )))
    апперетивчик будет из одного литра пива , потом гороховая каша с салатом : огурец/плавленый сырок/вареное яйцо с сметана/маноез/куркума/американская горчица/молотый перец соусом ... мнямка )))

    .
     
    Боб67, Igor 21, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  9. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    Не, лучше в хату сельскую. Там не надо кондишен. Там всегда прохладно и свежо.
    Хутор он такой... Там всегда хорошо...

    На грядке молодой лук, салат и клубника.
    Черешни полно. Ну то для девочек.
    Сало и молодая картошечка со шкварками. Ототаке.
     
    ШВАРЦ33, Боб67, Ph@ntom та 3 іншим подобається це.
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    82
    Повідомлення:
    3.618
    Адреса:
    Поділля
    Краще ось так:)
    8COboCuAGlfjrMVCDRuP2DW7lcQuIThiDul6mvyS.jpeg
     
    ШВАРЦ33, Боб67, Igor 21 та 4 іншим подобається це.
  11. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Колись теж так було...тут що 20,що 30 років...ніхто того не знає;)
     
    Igor 21 подобається це.
  12. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Второй год даже из розетки выключен,для меня лучше жарко,чем холодно;) от бж вечно "нечем дышать" было...
     
    Igor 21 та Briter подобається це.
  13. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Лучше скажи сколько внутри дома градусов ... не путай частный дом с железобетонным многоэтажным скворечником , который нагревается с 12:00 и до 19:00 ...
    Я помню и у бабки , и у тёщи - летом особо проблем не было , в смысле в частных домах ...
    И да , расскажи , что тебе комфортно при +30 в комнате ... а я посмеюсь :p:) ...

    .
     
    Igor 21 подобається це.
  14. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Боб67, Igor 21, NIA та 2 іншим подобається це.
  15. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    От можешь смеяться сколько угодно,поскольку посторонних в домике нет,сижу себе в труханах за столом и пью холодное пиво...В хате полметровые стены,обложенные кирпичем,форточки настеж-поэтому даже +30 абсолютно комфортно;):DЕссно себя показывать не буду:D:beer:
     

    Images:

    007.JPG
    ШВАРЦ33, Igor 21 та Briter подобається це.
  16. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    Сказочник ...
    При полуметровых стенах , за эти 3-4 дня жары - в комнатах у тебя не может быть +30 .... особенно после тех ливней , что были .
    Давай ещё раз попробуй - сфоткай с бамажкой : сегодняшнее число и для райберта ;):D...

    .Пы.сы. хотя вот сейчас думаю - можно же и поджигалкой подогреть до нужной температуры ... короче - не верю :p
     
    Останнє редагування: 23 чер 2021
  17. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Пожалуйста:D
     

    Images:

    009.JPG
    Igor 21 подобається це.
  18. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    А теперь признавайся - чем нагревал ;)... а то уже даже +32 градуса , на улице уже 25-27 ... всё рано не поверю :p ...
     
    Igor 21 та ДВ762 подобається це.
  19. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Как хочешь,зимой и летом температура в доме 28-30 по цельсию,26 начинаю замерзать,видимо специфика болячки...
     
    Igor 21 та Briter подобається це.
  20. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.024
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
    DSC6561.jpg

    а то в нього дупло закрите дошками?
     
    Igor 21, slawuta5 та reider74 подобається це.
  21. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    вот разве что - да , твоя болячка ... знавал людей , которые при всяких нарушениях обмена веществ , мёрзли летом при 25 градусах ... там какой то сложный механизм в организме срабатывает ... лень гуглить ...

    Но для меня , сердечника - это вилы o_O ... так что мне 25-26 - ещё можно летом дышать ... выше - уже жопа ...

    Я всегда был любителем холода , сколько себя помню ... согреться всегда можно , а вот охладиться - фигушки ...

    Короче , раз тебе кондишен не нужен - снимай и пересыл за мой счёт :D:D:beer::D ...

    .
     
    Igor 21, NIA, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  22. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Там уже дочка в очереди,но поскольку там уже есть ...рь,то пусть и зарабатывает на кондишн:D А осенью ночью иногда включаю...Даже сейчас,когда падает в доме до 28 уже одеваю легкую футболку...:(
     
    Igor 21, Briter та gudvin696 подобається це.
  23. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.241
    Адреса:
    Украина
    В общем , спёр с мордокниги ... просмеялся ... прямо жизненно ;):D:D...

    ************************

    ТРИ БАЖАННЯ
    Анатолій любив плавати, тому записався в басейн.
    Але басейн був далеко, а ходити Анатолій не любив, тому так там жодного разу і не побував.
    Якось він майже здолав цей шлях. Але в одному магазині за чотири квартали від басейну була знижка на креветки 88%. Анатолій купив пакет креветок і пішов додому.
    Опинившись на своїй кухні, він одразу запалив вогонь на газовій плиті, змастив вершковим маслом пательню, викинув на неї креветки і взявся посипати їх приправою хмелі-сунелі.
    – Анатолію! – раптом мовила одна креветка. – Не вбивай мене! Я виконаю будь-яке твоє бажання.
    – Прям будь-яке? – перепитав Анатолій.
    – Прям будь-яке, – сказала креветка.
    – Хочу… Хочу… Хочу пива!
    Тієї ж миті в його руці з’явився келих з хмільним напоєм, вінчаний білосніжною пінкою, що тихенько пошипувала. Анатолій зробив великий ковток і спробував видати якийсь звук, що свідчив би про задоволення, але натомість голосно відригнув.
    – Це ж треба! – вигукнув, оговтавшись. – Воно справді працює!
    – Авжеж працює, – дещо обурено кинула креветка. – Кажи друге бажання.
    – Хочу… Хочу… Хочу багато пива!
    – Дебіл, – сказала креветка.
    Кухня наповнилася скляними пляшками. В них було різне пиво: світле, темне, біле, чорне, червоне, помаранчеве, жовте, зелене, блакитне, синє, фіолетове, синє ВПС, алізаринове червоне, кольору морської хвилі, аквамаринове, спаржеве, бежеве, брунатне, бордове, кардинальське, кармінове, вишневе, ясно-вишневе, шампанське, шартрез, каштанове, шоколадне, цинамонове, коралове, кремове, малинове, ціан, темно-брунатне, темно-зелене, темне жовто-брунатне, смарагдове, екрю, фуксія, золоте, сіре, світло-синє, індиго, слонової кістки, хакі, бузкове, лайм, пурпурне, махаонове, темно-бордове, темно-синє, оливкове, ніжно-оливкове, персикове, рожеве, берлінська лазур, пурпурове, буре, іржаве, шафрановепісочне, сангрія, червоногаряче, багряне, сепія, срібне, кольору засмаги, бірюзове і навіть циноброве.
    Анатолій вхопив першу-ліпшу пляшку і приклав її до голови. Пляшка була холодна і мокра.
    – Дякую тобі, креветко! – мовив.
    – На здоров’я, Анатолію! В тебе залишилося одне бажання. Але добре подумай, перш ніж говорити його вголос.
    – Ти права, – Анатолій відставив келих і пляшку і зробив серйозне обличчя. – Не можна думати тільки про себе. Потрібно побажати щось, що принесе користь суспільству.
    – Молодець. То що бажатимеш?
    – Хочу… Хочу… Хочу, щоб померли всі погані!
    – Прям всі? – перепитала креветка.
    – Прям всі, – сказав Анатолій.
    І помер.
    Креветка теж померла, бо Анатолій так і не забрав її з розпаленої пательні.
    Потім вітер загасив вогонь, газ наповнив кухню і вибухнув. Будинок згорів. Але це мало на що вплинуло, бо всі його мешканці вже були мертві.
    А був би басейн близько, нічого цього не сталося б.

    (с)
    Мій уявний друг Анатолій

    .


    .
     
    Боб67, slawuta5, Igor 21 та 4 іншим подобається це.
  24. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    А у меня в жару болячки вылазят на верх, крутит руки ноги, буквально, клинит как клешни с прикольной острой болью и спазмами, вспоминаю анек про летающую и говорящую цирковую лошадь и как она сказала" И когда я уже сдохну". Когда до 25 такого почти нет. А когда мне было до 40.... Самое плохое что это нарушает мелкую моторику.
     
    Боб67, Igor 21, ДВ762 та 3 іншим подобається це.
  25. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Я в 40 мог на охоте и зимой и осенью по 15-25 км за день копытить,теперь 100м в одну сторону проблемма...:(Пока в тепле все гуд,последний раз попал под дождь с ветром 30го мая вроде и темп вроде град 20 была...в итоге 10 дней в койке...:mad:
     
    gudvin696, Igor 21 та Briter подобається це.
  26. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    и смех и грех, вроде еще не очень старперы, некоторые еще раз так живут, а доходяги. Жизнь явно веселая до того была, теперь отрыжка. Причем снадобий нет. Меня каждый коновал спрашивает, ты наркоту не пользуешь от боли? А я спрашиваю, от ты меня щас разглядывал, даже щупал местами, хоть один след от укола видел? Не интересны мы никому в основном. Так шо ноем друг дружке, от этого трошки легче. Токо не часто, а то пристрелить хочется, как лошадку загнанную. И на колбасу.
     
    ШВАРЦ33, Русла Н, Боб67 та 5 іншим подобається це.