Новини ЗСУ, ВПК, навчання, збори, виставки

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Leo905, 14 чер 2014.

  1. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    БТР-4Е демонструє свої можливості під час випробувань

    Як стратегічний виробник озброєння та військової техніки для сил оборони та безпеки України, ДК «Укроборонпром» прагне, аби в арсеналі ЗС України було більше сучасного, якісного, високотехнологічного та надійного озброєння, здатного захистити нашу державу та зберегти життя наших військових. Днями пресслужба Концерну продемонструвала можливості БТР-4Е (з покращеними характеристиками від ХКБМ імені Морозова) під час випробувань.
    «БТР-4Е вміло долає будь-які перешкоди, навіть якщо це водойма!» – наголосили у відомстві та додали, що БТР-4Е є суто українською розробкою, що пройшла повний цикл від «чистого аркушу» до постановки на озброєння. Бронетранспортер серійно випускається в Україні, планово надходить до підрозділів ЗС України.
    Характеристики:
    • здатний виконувати бойові задачі в діапазоні робочих температур навколишнього середовища від −40 °С до + 55 °С;
    • має потужний силовий блок, до складу якого входять двигун DEUTZ потужністю 450 к.с., гідротрансформатор, автоматична коробка передач Allison;
    • швидкість руху на дорогах із твердим покриттями — до 110 км/год, швидкість руху при подоланні водних перешкод — до 10 км/год;
    • корпус захищений від ураження зі стрілецької зброї за стандартами НАТО відповідно до STANAG 4569, має можливість для встановлення додаткового протимінного захисту та протикумулятивних гратчастих екранів;
    • на машині встановлені пристрої захисту від дії вражаючих чинників ядерного вибуху, отруйливих речовин, бактеріальних засобів і від радіоактивного пилу під час руху по зараженій місцевості. Для гасіння пожежі передбачено протипожежне обладнання.
    Озброєння: на бронетранспортері встановлено незаселений бойовий модуль «Парус» із блоком озброєння, стабілізованим у двох площинах, шо включає в себе:
    30-мм гармату 3ТМ-1;
    30-мм автоматичний гранатомет КБА-117;
    кулемет КТ-7,62-мм;
    протитанковий ракетний комплекс із дистанційним управлінням.
     

    Images:

    btr-4e-.jpg
    Камча, форт55, proview та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Головна редуктора,
      1500 грн.
    2. ПН приехал с Волчанска вместе с маечками пидров. Прибор новый и рабочий.
      2500 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Боковий кронштейн 1пн93 - 1пн140 - 1пн141 всі прилади на одній призмі
      1600 грн.
    4. На працездатність не перевірявся… на ремонт.
      4000 грн.
    5. Алюміній. Для стрічки ПК
      650 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Сьогодні, 8 грудня, державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу Укроборонпрому, повідомило про успішне виконання державного оборонного замовлення та передачу нашим армійцям фінальної партії бронетехніки.

    Мова йде про чотири модернізовані танки Т-64 та броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-2.
    "Хоча підприємство відносно недавно (у 2019 році) освоїло капітальний ремонт і модернізацію Т-64, за неповні два роки ми передали понад 50 цих відновлених машин. Модернізовані танки отримали сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань, – розповідає пан Андрощук. – Хочу зазначити, що капітальний ремонт з доопрацюваннями БРЕМ-2 ми робили вперше і відмінно виконали це завдання. Освоївши капітальний ремонт і модернізацію бронемашини, ми додали до свого продуктового портфеля фінальну БРЕМ. Відтепер наше підприємство має можливість відновлювати та модернізувати всі види ремонтно-евакуаційних машин, які є на озброєнні ЗСУ. Щобільше, у нас готові виробничі площі та все оснащення для виготовлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ "Лев" та БРЕМ "Зубр".
    Нагадаємо, броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-2 створена на базі БМП. Цю бронемашину, в основному, використовують механізовані підрозділи Сухопутних військ України. Основне призначення БРЕМ-2 – евакуація гусеничної та колісної техніки масою до 20 тонн, її ремонт, проведення вантажопіднімальних і зварювальних робіт у польових умовах.
    БРЕМ-2 – броньована машина, яка є водоплаваюча, має високу прохідність та маневреність.
     

    Images:

    LBTZ04.jpg
    LBTZ01.jpg
    Камча, Ervin41, Surovyy та ще 1-му подобається це.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України 5 грудня за результатами тендеру замовив ТОВ "Автоцентр Київ" легкових автомобілів на загальну суму 2,62 млн грн.

    Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Наші Гроші".
    Фірма поставить три повнопривідні автомобілі Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TSI/132 KW 7DSG 4х4 2020 року випуску (білий, сірий та коричневий) по 873 тис грн. Кожен автомобіль матиме подушки безпеки, пакет "Погані дороги", оббивку сидінь – тканину, хром-пакет в середині салону, радіо Swing запис з USB, 8 динаміків, двозонну систему кондиціонування, задній парктронік, підігрів передніх сидінь, а також додатково інформаційне радіо "BOLORО", 8’’ сенсорний кольоровий дисплей голосове керування тощо.
    Ціни на Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TSI 132кВт 7DSG 4×4 стартують від 881 тис грн.
    На торгах єдиним конкурентом ТОВ "Автоцентр Київ" Олега Боярина було ТОВ "Автомобільний дім "Галич-Авто" Ярослава Конопацького, чия пропозиція була на 54 тис грн. вищою.
     

    Images:

    original (1).jpg
  5. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    38 родин воїнів-розвідників отримали ключі від помешкань у Києві

    Більшість новоселів лише вчора повернулися зі Сходу України. У складі підрозділів ООС співробітники ГУР МО України сьомий рік поспіль боронять Батьківщину від російських окупаційних військ. Перебуваючи на передових позиціях, а нерідко й на ворожій території, вони мають бути впевнені в соціальній захищеності своїх родин.
    — Для керівництва держави та Міністерства оборони України одним із пріоритетних завдань є підвищення соціальних гарантій військовослужбовців та членів їхніх сімей. Високо ціную роботу керівництва Головного управління розвідки Міністерства оборони України, яке зважено й ефективно розв’язує житлову проблему, залучаючи всі можливі ресурси, у тому числі й фінансову допомогу від наших стратегічних партнерів, — наголосив, вручаючи воїнам ключі від помешкань, Міністр оборони України Андрій Таран.
    Керівництво воєнної розвідки України спрямовує значні зусилля на забезпечення житлом воїнів, які виконують бойові завдання на найнебезпечніших ділянках фронту. Вітаючи родини захисників України з приємною подією, начальник ГУР МО України полковник Кирило Буданов зазначив, що забезпечення співробітників воєнної розвідки житлом є важливим чинником для подальшого поліпшення умов військової служби, якісного виконання службових обов’язків та запорукою віри у краще майбутнє та нашу спільну перемогу.
    — Вдячний кожному з вас за сумлінну службу й наполегливу копітку працю та щиро вітаю з новосіллям! Бажаю усім Вам здоров’я, миру, благополуччя та добра, а нашим співробітникам — нових здобутків та перемог. Нехай у ваших оселях завжди панує злагода, радість і щастя, а Господь оберігає вас і ваші родини, — побажав новоселам керівник воєнної розвідки України.
     
    Камча, Ervin41 та proview подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Після проведення детального аналізу у Збройних силах України, будуть подані пропозиції щодо поліпшення характеристик БпАК.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.
    Нещодавно в окремій механізованій бригаді відбулись навчання з залученням безпілотних авіаційних комплексів.
    На 235 Міжвидовому центрі «Широкий лан» пройшли дослідницькі навчання в рамках командно-штабних навчань 28-ї окремої механізованої бригади.
    В ході навчання основна увага приділяється оцінюванню спроможностей безпілотних авіаційних комплексів.
    Використовувалися комплекси, які вже знаходяться на озброєнні в Сухопутних Військах Збройних Сил України.
    Для випробувань під час навчань 28 ОМБр залучили БпАК «Лелека-100» та «PD-2».
    Одночасно вивчаються питання ефективності застосування засобів радіоелектронної боротьби, що знаходяться на озброєнні, по запобіганню веденню розвідки з боку противника.
    А також спроможності БпАК виконувати свої бойові завдання.
    Як повідомлено, після закінчення дослідницьких навчань буде проведений детальний аналіз отриманих результатів та підготовлений узагальнений звіт.
    «Будуть подані пропозиції у державне оборонне замовлення щодо поліпшення тактико-технічних характеристик», – зазначив керівник навчання командувач підготовки Сухопутних Військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
     
    Ervin41 та proview подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    ДП “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) у 2021-2022 роках планує модернізувати щонайменше три гелікоптери Мі-24.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.
    Так, на майданчику державних закупівель ProZorro у листопаді-грудні цього року було оприлюднено низку тендерів щодо закупівлі досить значного переліку виробів та послуг (авіадвигуни, станції ОЕП, радіостанції тощо), які об’єднує загальна кількість (для комплектування трьох одиниць техніки) та строки виконання (здебільше до кінця наступного року).
    Зокрема, в АТ “Мотор Січ” було замовлено шість нових авіадвигунів ТВ3-117ВМА-СБМ1В-02 (за 135 666 416 гривень) та капітальний ремонт трьох редукторів ВР-24 (на суму у 18 204 268 гривень).Також укладені контракти з ДП НВК “Прогрес” (закупівля трьох комплектів станцій оптико-електронного подавлення “Адрос” КТ-01, комплектів запчастин на неї та лазерної системи ФПМ-01КВ на загальну суму у 5 707 070 грн), ДП УНДКТІ “Дінтем” (придбання трьох комплектів м’яких паливних баків вартістю у 5 659 411 гривень) й ДАКХ “Артем” (три комплекти комбінованих пристроїв “Адрос” КУВ 26-50-0 за 3 804 390 грн).Частина подібних контрактів ще не укладена, як, наприклад, замовлення на три комплекти радіостанцій KHF-1050 вартістю у $315 046.
    Більш детальна інформація щодо цих закупівель не повідомляється, проте відомо, що подібним набором можуть оснащуватись модернізовані бойові гелікоптери Мі-24ПУ1.
    Варто додати, що частину з аналогічних позицій “Авіакон” вже замовляв у липні цього року, але у кількості для комплектування двох гелікоптерів. Зокрема, на ProZorro можна знайти тендери щодо капітального ремонту редукторів ВР-24 (“Мотор Січ” за 14 984 090 має виконати ці роботи до 31 грудня 2021 року) або постачання двох станцій ОЕП “Адрос” (ДП НВК “Прогрес” отримає за це 2 518 540 грн)
     

    Images:

    original-51.jpg
    Ervin41, proview та Surovyy подобається це.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Проект оперативно-тактичного комплексу "Сапсан", який зараз у Міноборони дуже ретельно вивчається.

    З 2021 року планується його фінансування, щоб найближчим часом ми отримали це потрібне для ЗСУ озброєння.
    І протягом 2021 року Військово-морські сили мають отримати перший дивізіон "Нептун"
     

    Images:

    c795fcf71ec355de.jpg
    3a25fcf6992ecdcd.jpg
    Ervin41, proview та Surovyy подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Представлення вітчизняних лопатей до ударних гелікоптерів Мі-24 перенесли ще на рік.

    Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на інформацію озвучену Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Русланом Хомчаком в інтерв’ю АрміяInform.
    У інтерв’ю він назвав термін з початку поставки лопатей вже з наступного року.
    Питання заміни цих деталей для Мі-24 стоїть дуже гостро і тому Міністерством оборони та Генеральним Штабом розглядається декілька варіантів вирішення питання, аж до закупівлі іноземних зразків літальних апаратів.
    Частина парку Мі-24 нині простоює через відсутність лопатей. Проблема давня, монополістом з їх виготовлення є Російська Федерація. Свого часу вітчизняні фахівці взялися за розробку й виробництво лопатей, наразі підприємство працює у дві зміни, щоб уже наступного року почати поставки лопатей до вертольотів нашого війська, – розказав Руслан Хомчак
    У грудні 2019 року перший заступник Начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук відповідаючи на питання щодо вирішення проблеми з дефіцитом лопатей до українських військових гелікоптерів сказав, що у 2020 році підприємство «Мотор Січ» надасть зразки на випробування у ЗСУ.
    В разі якщо ці тестування виявились би вдалими, то це б дало змогу розпочати їх постачання для армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.
    Роботи з освоєння виробництва лопатей на підприємстві «Мотор Січ» розпочали ще декілька років тому за обігові кошти підприємства.
    У 2017 році було придбано необхідне обладнання та розпочато його монтування з подальшим налагодження дослідного виробництва.
    На цьому обладнанні планується виготовляти лопаті до таких типів гелікоптерів як Мі-2 МСБ, Мі-8 та Мі-24, котрі використовуються у військових формуваннях України.
    «Мотор Січ» вже виготовляє двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ-1В, що використовуються для модернізації ударних гелікоптерів Мі-24.
    Раніше Україна розглядала варіант залучення південно-африканської компанії Paramount Group до програми імпортозаміщення з Мі-24/Мі-17 у частині виробництва лопатей для армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.
     

    Images:

    CMOL4182.jpg
    Udarnyj-Mi-24-armijskoyi-aviatsiyi-Suhoputnyh-vijsk-ZS-Ukrayiny.jpg
    Ervin41 подобається це.
  10. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    Курсанти-льотчики ХНУПС проходять підготовку на сучасних комплексних тренажерах

    Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», починаючи з 2-го курсу навчання, курсанти-льотчики Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочинають практичну льотну підготовку, яка триває до самого випуску. За цей період вони в повному обсязі опановують техніку пілотування й поповнюють льотні книжки необхідними налітними годинами. Перші практичні вильоти курсанти виконують на легкомоторних літаках ХАЗ-30 і вертольотах Мі-2, поступово пересідаючи до кабін складніших повітряних суден, як-от Л-39, Ан-26 і вертольотів Мі-8. Активна фаза практичного навчання в них стартує на початку весни й завершується наприкінці осені, після чого курсанти повертаються до рідної альма-матер і поповнюють теоретичну базу знань у навчальних класах і на тренажерах.
    Саме тренажерній підготовці в навчальному закладі приділяють велику увагу, адже вона дає змогу якісно опанувати літак і довести до автоматизму всі дії курсанта для справжнього польоту. Для цих потреб в університеті діють сучасний комплексний тренажер пілота літака Л-39 і тренажер вертольота Мі-8.
    — Підготовка майбутніх офіцерів-льотчиків розпочинається з теорії. Коли курсанти розуміють, як виконувати запуск, апробування двигуна, політ колом, у зону, по маршруту — починають поступово опановувати літак саме на тренажері. Цей процес триває й далі, навіть коли вони проходять практичну підготовку на аеродромі. Там теж встановлений тренажер, — розповів доцент кафедри льотної експлуатації й бойового застосування літаків ХНУПС полковник Ігор Олійник. — Зокрема допуск до виконання практичних польотів надається індивідуально кожному курсантові лише після оцінювання його вмінь і навичок на тренажері. Найбільша кількість годин тренажерної підготовки припадає саме на зимовий період, коли курсанти не літають. Для третьокурсників до початку їхньої першої льотної практики на літаках Л-39 передбачено мінімум 25 годин тренажерної підготовки. Вони вивчають техніку пілотування, навігацію, дії в особливих випадках польотів. Четвертокурсники в кабіні тренажера проводять не менше ніж 15 годин, опановуючи насамперед бойове застосування літаків. Усі дії льотчика виведені на монітори. Тому викладач завжди може підказати чи поправити підопічного, щоб надалі він не припускався помилок у кабіні справжнього літака.
    Майбутні офіцери-льотчики на тренажері Л-39 можуть тренуватися у простому та складному пілотажі, польоті по маршруту, бойовому застосуванні літака по наземних цілях, скиданні бомб, відпрацювати перехват повітряних цілей тощо.
    — Тренажер дуже якісно передає відчуття літака. Не відчуваються лише перевантаження. На ньому відпрацьовуємо різні навчальні вправи й ситуації, які можуть виникнути в польоті. Ці навички застосовуємо під час практичних польотів, — ділиться враженнями курсант льотного факультету Владислав. Варто додати, що для якісної підготовки курсантів транспортної авіації, командування навчального закладу вирішує питання виділення коштів на придбання та встановлення тренажера літака Ан-26.
     

    Images:

    0c4aa666b437ac62250143d578e0fd5676cbd338.jpg
    2d72ecc47326c2faf41e794a330436fce90894e6.jpg
    6901e5f9ad653bb2743712b3eb125c4b4d309765.jpg
    07123b5f4aa91faee729ce5ab767fb67477b5718.jpg
    c9fa8c9816551852cd7a2bcfd3426d1652bd54b4.jpg
    cc285caa704276c872f37e556956f113491fa824.jpg
    Ervin41 та proview подобається це.
  11. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
     
    Ervin41 та proview подобається це.
  12. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
     
    Ervin41 подобається це.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Академік Володимир Горбулін 8 грудня цього року став головою Наглядової Раду "Укроборонпрому". Про це сповістив генеральний директор концерну Юрій Гусєв.

    "Розглядались питання обрання голови Наглядової Ради, а також укладання контракту зі мною, як з новопризначеним генеральним директором державного концерну. Головою Наглядовоі Ради одноголосно обрано Володимира Павловича Горбуліна, який за відповідним рішенням і підписав зі мною контракт", - повідомив Юрій Гусєв.
    Генеральний директор "Укроборонпрому" деталізував, що зараз Наглядова Рада концерну має такий склад
    Володимир Павлович Горбулін — український політик, учений, державний діяч. Доктор технічних наук (1994), професор (1995), академік Національної академії наук України (1997). Радник Президента України (з 1999), директор Національного інституту стратегічних досліджень (2014—2018). 9 жовтня 2020 року переобрано першим віце-президентом НАН України.
    Валерій Володимирович Іващенко — перший заступник Міністра стратегічних галузей промисловості, заступник міністра оборони України у 2007–2009 роках, виконувач обов'язків міністра з 2009 по 2010 рік. Полковник запасу.
    Ентоні Дж. Тетер - обіймав посаду директора Агентства оборонних дослідницьких проектів з оборони (DARPA) з 18 червня 2001 р. до 20 лютого 2009 р. На посаді директора доктор Тетер відповідав за управління проектами Агентства з інноваційними дослідженнями та розробками.
     
  14. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    1 окрема танкова Сіверська бригада

    Екіпаж танку - це унікальні фахівці, які гарно навчені, широко обізнані в озброєнні, двигунах, ходовій частині та в самому обладнанні танку.
    Крім того, щоб чітко навестися та стовідсотково вразити ціль - це велика наука, яку повинні досконало знати.
    - Програма бойової підготовки дуже насичена та розгорнута, тому що знання та навички потрібно постійно вдосконалювати. Такі навчаня дозволяють нам якісно злагодити танкові екіпажі, - розповідає командир батальйону Віктор.
     

    Images:

    130457694_1092736607816247_2989505539905310616_o.jpg
    130703917_1092736617816246_7896773192494959390_o.jpg
    130731170_1092736611149580_5436993201459483406_o.jpg
    130748759_1092736677816240_7724593132264516874_o.jpg
    130809519_1092736671149574_5110222666556230672_o.jpg
    131019323_1092737451149496_72957703563184119_o.jpg
    Ervin41 та proview подобається це.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Танкісти полку «Азов» провели традиційні щотижневі тренування на танковій директрисі полігону.

    Вправлятися у стрільбі по мішенях та керуванні бойовою машиною виїхали 10 танкових екіпажів, які відпрацювали деякі вправи навчальних стрільб, інформує прес-служба отряду спецпризначення.
    В основному, підготовку проходить молоде поповнення танкової роти, а більш досвідчені бійці повторюють вже засвоєний матеріал.
    За словами командира танкової роти «Азову», перша вправа, яка передбачає стрільбу з місця без ввімкненого комплексу озброєння, руху мішеней чи машини, призначена для зовсім «молодих» навідників бронемашини.
    Інша вправа містить в собі рух по заданій директрисі, відкриття вогню по безпосередній цілі та призначена для більш досвідчених танкістів.
    Саме від результатів навчань та подальшої якісної роботи навідника танку залежить результат виконання бойового завдання, адже він має точно наводити зброю та вести вогонь по тих цілях, на які вказує командир танка чи які він виявляє самостійно.
    Процес польового виходу проходить таким чином: екіпаж отримує установки на стрільбу, командир танку окреслює сектор стрільби та вказує на мішені, означає заборонені зони для стрільби. Потім танковий екіпаж завантажує боєприпаси в машину, шикується та отримує команду «до бою». Тоді танкісти вмикають комплекс озброєння та починають роботу.
    Зазначається, що вогнева підготовка екіпажів триває до трьох годин. А ось для підтримки бойової готовності на подібні тренування танкісти «Азову» вирушають щотижня, не зважаючи на погодні умови.
     
    Ervin41, Surovyy та proview подобається це.
  16. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    З сержантами Академії провели заняття з індивідуальної підготовки

    У Національній академії Національної гвардії України в рамках індивідуальної підготовки проводились заняття із сержантсько-старшинським складом. Основна мета занять - підвищення ефективності індивідуальної роботи та забезпечення виконання завдань за призначенням, збереження життя та здоров’я особового складу, підтримання належного рівня військової дисципліни.
    «Роль та місце сержантів у забезпеченні виконання підрозділами завдань за призначенням важко переоцінити, – наголосив головний старшина Академії старший прапорщик Олексій Страхов. - Ефективність виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я особового складу залежить саме від чітких дій сержантів, які є однією із основ Національної гвардії України». Протягом дня із військовослужбовцями Академії було проведено заняття, які сприяють більш злагодженій роботі з особовим складом. Так, сержанти практикували заняття з тактичної, вогневої, стройової та фізичної підготовки.
    «Нині на головних сержантів покладається низка завдань щодо забезпечення ефективної діяльності сержантів підрозділів та організації індивідуальної підготовки особового складу, – зазначив старший прапорщик В’ячеслав Белінський. – Заняття, які постійно проводяться із сержантсько-старшинським складом Академії Нацгвардії, сприяють забезпеченню дотримання належного рівня військової дисципліни, налагодженню діалогу з солдатами, а також підвищують їх мотивацію до більш тривалого проходження військової служби».
     

    Images:

    starshynanangudddd_7.jpg
    starshynanangudddd_1.jpg
    starshynanangudddd_2.jpg
    starshynanangudddd_3.jpg
    starshynanangudddd_4.jpg
    starshynanangudddd_6.jpg
    proview та Ervin41 подобається це.
  17. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
     
    proview подобається це.
  18. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Танкісти 17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка особливу увагу приділяють тактичній підготовці. Тема даного заняття - взвод у наступі.

    Командиром взводу під час тренування приймалося рішення на застосування, взвод займав вихідний район для наступу.
    Танкістами вівся наступ з висуванням із глибини, а також змінювався напрямок наступу на 90 та 180 градусів. На цьому шляху танкістів очікували перешкоди, які вони успішно долали. Мінно-вибухову загородження не стали на заваді у досягненні поставленого завдання.
    «Подібна підготовка допомагає вдосконалювати навички командирів взводів у прийнятті рішень під час підготовки та ведення наступу. Виховувати впевненість та рішучість в діях при танковому озброєнні», - підсумував командир танкового підрозділу.
     

    Images:

    130527806_2724840637829562_1610893270230151457_n.png
    130892868_2724840391162920_2741102295471718708_o.jpg
    130918995_2724840481162911_1565963725476192400_n.png
    130993947_2724840311162928_7973290652501191117_n.jpg
    131042793_2724839967829629_615041500123492450_n.png
    Останнє редагування: 11 гру 2020
    Surovyy, Ervin41 та proview подобається це.
  19. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Олег Уруський назвав, які пріоритети матиме Державне оборонне замовлення на найближчі роки

    Фінансові показники ДОЗ не мають змінюватись більш ніж на 5-7%, саме оборонне замовлення має плануватись мінімум на три роки, говорить очільник Мінстратегпрому
    Учора, 10 грудня, відбулась нарада по визначенню пріоритетів по виконанню Державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки. Її учасниками були представники Мінекономіки, Міноборони, Генерального штабу, МВС, ДСНС, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, ДК "Укроборонпром" та Державного космічного агентства.
    Про це Віце-прем'єр-міністр України-Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський написав на своїй сторінці у Facebook."В ході наради представники основних замовників ДОЗ доповіли про власні пріоритети на короткострокову перспективу, які Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде враховувати під час своєї діяльності. Наразі серед головних пріоритетів: ракетне озброєння, високоточна зброя, пілотована та безпілотна авіація, бронетехніка, надводні кораблі, артилерія та боєприпаси", - написав Олег Уруський.
     
  20. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    ДП ХКБМ (Харківське конструкторське бюро з машинобудування) має замовлення на виробництво 75 БТР-4Е на 2021 рік.

    Про це стало відомо в ході візиту нового очільника ДК «Укроборонпром» на Харківщину.
    Окрім виробництва нових бронетранспортерів за державним оборонним замовленням ще має бути виготовлена одна командна штабна БТР-4К та одна ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ.
    Цього року ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування» вже виготовило для Міністерства оборони України 45 бронетранспортерів БТР-4Е, також продовжується виконання контракту на постачання 10 одиниць аналогічної техніки для Національної Гвардії України.
     

    Images:

    Eb6Dyc6XsAELQtn.jpg
    Останнє редагування: 11 гру 2020
    proview та Ervin41 подобається це.
  21. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса

    Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», в Миколаївській області пройшли навчання за участю курсантів Військової академії міста Одеси. Так курсанти 4-го курсу факультету підготовки спеціалістів ДШВ та морської піхоти Військової академії (м. Одеса) після здійснення нетривалого морського переходу на десантному кораблі «Юрій Олефіренко» і десантному катері «Сватове» провели десантування у складі тактичної групи на необладнане морське узбережжя в районі пункту базування Очаків, яке за легендою навчань перебувало під контролем противника. Після запеклого бойового зіткнення з ворожим авангардом вони захопили плацдарм на узбережжі.
    Під час бою морпіхи, застосовуючи штатні вогневі засоби, а також приданий БТР-4, обладнаний бойовим модулем, знищили вогневі позиції ворога на панівних висотах і захопили пункт висадки та центр управління противника. Тактична мобільна група утримувала плацдарм до підходу основних сил і провела розмінування проходів для бойової техніки.
    На другому етапі навчань морські піхотинці організували оборону та охорону об’єктів у пункті базування та морських комунікацій, знищили диверсійну групу умовного противника, яка намагалася зайти в тил нашої оборони. Під час навчань, зокрема морського переходу, курсанти відпрацювали практичні дії з боротьби за живучість корабля, мінно-вибухової та інженерної підготовки, а також здійснили завантаження і вивантаження техніки на причальну стінку. Навчанням передувала тривала теоретична підготовка, а також практичні заняття на тренажерах і водіння бойових машин на полігоні академії.
     

    Images:

    3a0b88185c923cac2a573807e235f67cd9b12505.jpeg
    06bb09f5ee9f4b7e2ae58b28c9c39529a54df752.jpg
    738b56dae2db0113b61d2f60f003020d6e44c702.jpg
    32709d6706c07b5ba9364336fb3a4b1d290d65d3.jpeg
    d0ee1df08483eb8fc5792234b06acbe3702858ba.jpeg
    Eo9dRj0W8AIrBU3.jpg
    Eo77B25WEAEmvDG.jpg
    proview та Ervin41 подобається це.
  22. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    У 2020-му Міноборони закупило рекордну за останні 7 років кількість пального для потреб Збройних Сил України, - Андрій Таран

    За підсумками 2020 року Міністерство оборони України уклало договорів на закупівлю 230,6 тис. тонн пального для потреб Збройних Сил України. Це найбільший показник за останні 7 років. Результату вдалося досягти без збільшення відповідних бюджетних асигнувань.
    - Міністерство оборони використовує усі можливості, аби наші військовослужбовці були забезпечені необхідними засобами для оборони держави. Моя позиція – ефективно використовувати бюджетні кошти, купувати ощадливо, але, водночас, якісні товари та послуги. А зекономлений фінансовий ресурс використовувати для посилення спроможностей. Така політика вже дає свої результати – завдяки економії у 2020 році Міністерство оборони уклало договорів на закупівлю 230,6 тис. тонн пального для потреб Збройних Сил України, - повідомив Андрій Таран. Завдяки зміні у підходах до здійснення закупівель, Міністерство оборони змогло сповна скористатися зниженням світових цін на нафту та нафтопродукти, і збільшити обсяги закупівель фактично на чверть.
    Додаткові обсяги пального спрямовані на збільшення оперативних та стратегічних резервів Збройних Сил України за відповідними напрямками.
     
    proview подобається це.
  23. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
    24 ОМБр імені короля Данила

    Ламаючи стереотипи Військовослужбовці-жінки, окрім притаманних для них у війську, на упереджену думку, професії медика, кухаря, чи роботи із документами, здатні також влучно стріляти та вміло керувати військовою технікою.
    Так сьогодні, з метою підвищення виучки та вдосконалення як практичних так і теоретичних навичок, відбулися заняття із водіння серед жінок Королівської бригади.
    Військовослужбовці переконані, що кожне таке заняття допомагає формувати стійкі навички водіння, а в подальшому і прийняти безпомилкового рішення у будь-якій дорожній ситуації.
     

    Images:

    130883251_1721859837982804_8360514262814427851_o.jpg
    130908602_1721858767982911_8227524702688935355_o.jpg
    130929438_1721860944649360_2467571704970278486_o.jpg
    130936551_1721857771316344_6869127750821040409_o.jpg
    130973327_1721856921316429_3656391954487868865_o.jpg
    131028128_1721857677983020_7532133659856189235_o.jpg
    131040623_1721860274649427_1056348369989912139_o.jpg
    131217109_1721861287982659_7770051806314070768_o.jpg
    proview та Ervin41 подобається це.
  24. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434
     
    proview подобається це.
  25. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.299
    Адреса:
    Коростень Украина
    Під час відвідання харківських бронетанкових підприємств Віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським, він був ознайомлений з поточним виконанням замовлень в рамках ДОЗ-2020.

    Зокрема, повідомляється, що ХБТЗ проводить активну роботу з виконання замовлення Міністерства оборони України з капітального ремонту та модернізації понад декількох десятків одиниць техніки для українських військових.Крім того, разом із фахівцями ДП "Завод імені Малишева" на ХБТЗ проводиться модернізація танків Т-64БМ2 для бронетанкових підрозділів Збройних сил України.
    Як вже раніше повідомляв Defense Express, модернізація Т-64БМ2 є спільною роботою ХБТЗ, ЗіМ та Центрального бронетанкового управління ЗСУ.
    Модернізована за цим проектом версія Т-64 отримає потужний двигун 6ТД-2 та нові бортові коробки передач на кшталт тих, що були встановлені на Т-80УД.
    Підвищення потужності машини, за рахунок установки нової трансмісії та значно більш потужного двигуна, дозволить застосовувати весь комплекс динамічного захисту, розробленого для танків Т-64 без загрози обмеження ходових якостей машини.
    Також передбачаються заходи з оновлення та покращення можливостей приладів спостереження та прицілювання.
     

    Images:

    130601808_166320798526731_512628044862973934_n.jpg
    131061199_166320795193398_2946618523628647972_o.jpg
  26. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    18.434

     
    Останнє редагування модератором: 12 гру 2020
    proview, Check.Ua та Ervin41 подобається це.