Недостатки автомата Калашникова

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Алексей Лопух, 15 січ 2015.

  1. я "выпресововал" много стволов, даже делал разные преспособления. Самое трудное это как раз вышибить не знаю как она правильно называется, втулка или как, barrel pin по ангельски. Румынские калаши как раз самые суворые. Для того чтобы преснуть ствол на 7.62 то некоторые камрады используют нарезной стержень, типа как болт но очень длинный, усилие чтобы загнать ствол в трунион не велико, там главное чтобы в конце осторожно не преборщить и проверить headspace. Но делать это в буквальном смысле на коленке это реально. Если тиски есть, то вообще как мастерская по технологиям инопланетян.

    [​IMG]

    [​IMG]

    У меня есть АРки и друзей у которых их еще больше. Но менять стволы как надобности нет. Разве что аппер на ловер, а так части довольно дешевы чтобы геммороится заменой стволов. На гражданке обыватели не настреливают ресуср ствола (кроме особых аутистов) а в армии не спрашивают. Спец подразделения, зрен их знает, может им это и надо, не знаю, но рынок маленьких на их только расчитывать.
     
    Puaro, duke6kirill, Александр_Одесса та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      3925 грн.
    2. (в наявності 39 шт.)
      Спарювач для магазинів - нескладне пристосування, що дозволяє скріпити між собою 2 магазини. Подібни...
      250 грн.
    3. Планка легка. Стан прошу оцінювати за фото.
      180 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      1725 грн.
    5. Магазин AC-Unity Для M4/М16 AR-15 На 60 набоїв. Калібр: 5,56*45- 223. Виробництво: AC-Unity. Підходи...
      2900 грн.
  3. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    KVD-1976кщо ви так багато знаєто то навіщо було питати https://reibert.info/threads/nedostatki-avtomata-kalashnikova.571275/page-116#post-12724795 :eek::eek::eek::eek::eek: я ж не ставив питання як легко змінюєтьця ствол. я питав як часто? а я знаю ,як у копаної мосі ствол викручувати,та щє морока.
    я не знав що в магазині сафарі є стрілецький тир для більш потужної зброї ніж флобер.дай їх контакти,дізнаюсь скільки збирати:beer:
     
  4. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    094 815 4884
    Отут цікавіше 099 088 9468
    По відео. Насправді, я шукав рекламний ролик, в якому якісь контрактери їдуть по Іраку, і під час контакту з супротивником виникла необхідність замінити калібр на більш потужний, щоб прострелити укриття зі шлакоблоків.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2019
  5. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    Hamer2109,то чії телефони? те що мериканці міняють чі ні то фігня. мене наші реалії цікавлять. і не обов'язково заміна на ходу. мене така зміна цікавить вцілому. бо на мою думку .звичайний солдат ствол не змінює на інший а користуєтьця тим що видали. то специ можуть ..........
     
  6. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Какие АРки в АТО? Совсем ебнулись мозгами? В АТО есть АР-10. Там стволы не меняют. Их очень мало. Токо у спецов снайперов, и то не у всех))))
     
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    —Телефони тірів в Харкові. Другий, то той, що стрілецький клуб. Там прикольно.
    —Вище відповів земляк.
     
  8. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    тю,а тут люди казали що в ато з арками воювали (в цій темі) та й у новинах певний час звизділи про постачання ар15 і ар 10 у війська. наїбали :mad::(
     
  9. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
  10. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Рошен купував вироби Київського Зброяра Z10 та Z08.
     
    Стрелок1 подобається це.
  11. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    з10 і 8. а чі дійшли вони до фронту?
    в тир та клуб зі своїм чі там можна арендувати?
     
  12. Tractorist

    Tractorist Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    354
    Адреса:
    украина
    Ну если уже сравнивать арку,то почему бы не взять ак не древний,а из новых разработок?Новые скажем 2-х поршневые пойдут я думаю. И по- поводу замены трубы

     
    Vitold, Стрелок1 та Kovach85 подобається це.
  13. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
     
  14. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    Если очень интересно, то могу с точной уверенностью сказать, что не получил бы крышкой в лицо.

    При стрельбе с глушителем акм заклинил на 68 выстреле из-за сбившегося на поршне и внутри газовой камеры нагара. Арка теми же патронами и с глушителем стабильно отработала 200 выстрелов. Но это не штатная работа оружия. По этому, повторюсь для тех кто в луковице, при нормальных условиях стрельбы ак не имеет перед аркой преимуществ в надежности. Обе системы надёжны, работают и попадают. И если какой-либо узел или элемент оружия не устраивает стрелка, то они могут быть изменены согласно индивидуальных требований.
     
    KVD-1976 подобається це.
  15. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    У меня был выстрел при незакрытом затворе. На фортах где снят автоспуск и при интенсивной стрельбе с глушителем это в порядке вещей. У меня походу нагар и не сгоревший порох также сделали своё дело. Это одна из причин почему я отказался от глушителей.

    А рамы рвало всегда. И будет рвать. Угробить можно любое оружие. Поэтому я и говорю, что обе системы надёжны при правильной эксплуатации. Остальное - стечение обстоятельств :)
     
  16. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Я там стріляв з чз75 та глок19. Можна зі свого а можна й арендувати.
    Гвинтівки воюють.
     
    G-Class подобається це.
  17. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    То була спроба заробити грошей на оборонці. Та тема заглухла не почавшись.
     
    Стрелок1 подобається це.
  18. Лесик Синед

    Лесик Синед Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    А регулируемый газблок проблему не решит?
     
  19. Puaro

    Puaro Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.658
    Адреса:
    Днепр
    Мой знакомый мастер уже штук 40 заменил, исходники или бланк заморский или зип стволов ПКМ, ДП.;)
     
    _Boris_ та Kovach85 подобається це.
  20. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Кулемет ще масово не випускають, а такий калаш у нас в крамниці не купиш на відміну від армалайки.
     
    Kovach85 подобається це.
  21. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    ні. якщо не відключати автоматику.
     
  22. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    А Вы откуда знаете?
     
  23. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    та ну не 3 ж класи закінчів. кіптява все одно потраплятиме туди,тільки менше. трохи пізніш забьєтьця.
     
  24. Лесик Синед

    Лесик Синед Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Глушитель создает овергаз отсюда и засирание, уменьшите количество газа и автоматика снова работает в штатном режиме.
     
    Чиполино подобається це.
  25. Vogneslav

    Vogneslav Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    561
    Адреса:
    Україна, Львів
    Возвратну пружину))) її виймають і разчистять трубу приклада і буфер раз в 5 тисяч пострілів) це раз))))
    2 ви чистили м16, м4 ? Це 2)
    3. Рекомендую почитати мануал по ар системам )
    Ви ще скажіть що потрібно спеціальну чистілку для газтрубки))))
     
    BravoLA та KVD-1976 подобається це.
  26. Vogneslav

    Vogneslav Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    561
    Адреса:
    Україна, Львів
    Відтягнув каріер болт,залив або задув мастило, зняв з зз, залив або задув в газозкидні отвори, прогнав затвор туди сюди)
     
    KVD-1976 подобається це.