Недостатки автомата Калашникова

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Алексей Лопух, 15 січ 2015.

  1. Лесик Синед

    Лесик Синед Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Ну как минимум потому что они ценности там не представляют,и цена копейки, купить можно в свободной продаже.

    Не фанат я акамоидов и люблю армалайки, но картинка мне понравилась
    5533961.jpg
     
    G-Class, Vasco, duke6kirill та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Breek Arms Warhammer 15" M-Lok Довжина 15 дюймів Вага з баррел нат - 377 гр Внутрішній діаметр 38 мм...
      7330 грн.
    2. Чоловік помер жінка попросила виставить ствол залитий свинцем
      8000 грн.
    3. Магазини до Вулкан ТК (5,45*39 мм), стають на любий АК, але мають дещо зменшений зуб.
      1250 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Приклад Magpul CTR На milspec трубу. FDE кольору. З піджимом для усунення люфту на трубі буферу. Пр...
      4975 грн.
    5. Odin Works GB-ADJ – регульований низькопрофільний газовий блок для карабінів на базі AR-10 і AR-15....
      4799 грн.
  3. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.199
    Адреса:
    Одесса-Мама
    Вот один из вариантов.

    Было ещё где-то видео, где пара бывших соотечественников заказывают на сайте детали и получив по почте собирают, а затем испытывают АК. Проблемы только со стальной коробкой она шла примерно на 80% готовая.

     
    Александр_Одесса та E.Sibert подобається це.
  4. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    К сожалению вставшую мертвым клином (одну сторону сорвало с рельс) затворную раму самого надежного автомата не сфоткал. Жаль рядом Чипполино не было. Если бы я тогда знал, что нужно было всего лишь снять улетевшую в кусты крышку, вытряхнуть грязь и продолжить стрельбу, то не рихтовал бы ак 2 дня кувалдой.
     

    Images:

    IMG_2102.JPG
    IMG_2103.JPG
    IMG_2106.JPG
    IMG_2108.JPG
    BravoLA, ->Alexander., Hamer2109 та 2 іншим подобається це.
  5. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Простите за флуд, но черт побери, какая же интересная тема, десять страниц прочел и будто на 10 лет в прошлое попал ,где споры что лучше.
     
    BCE подобається це.
  6. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    я ж тобі не кажу що патрронники не розриває,рами не відриває і тд.
    та щє й рельсу відірвало через рукожопість майстрів зборки. правильно зібрана зброя,з якісних деталей-винослива шо ішачок. все інше :(
     
  7. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    та тут все про кругу :)
     
  8. E.Sibert

    E.Sibert General-major

    Повідомлення:
    13.687
    Адреса:
    Львов
    Ствольную коробку вывернуло наружу - разрыв патрона?
     
  9. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.199
    Адреса:
    Одесса-Мама
    Свежий видосик и "куча" конечно же.

     
    Puaro подобається це.
  10. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.199
    Адреса:
    Одесса-Мама
    Другой стрелок, оптика и 500м.

     
  11. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Це автомат чи оцивільнений з автомата карабін?
    Чим стріляли що воно так кабум-нуло?
     
  12. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    Да. Так бывает, когда заряжаешь в оружие кацапский шлак. У них это хоть и не постоянное, но типичное явление. Раму отрихтовал. После этого было отстреляно еще сотен 6-7 и пройден контрольный отстрел в НДКЦ при продлении разрешения.
     
  13. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    Маяк. Огражданка минимальная - подрезали немного шептало. Патроны БПЗ.
     
  14. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    Зато говоришь, что АК лучше арки. Он ничем не лучше и не хуже арки. Это просто другая система. Он работает, стреляет, попадает и ломается как и другие системы. Если стрелять из арки кацапскими патронами, она не будет давать кучность в 1 моа. Точно так же, если взять правильно подобранный акшный патрон то будет тоже не плохая кучность. Некоторые в споре не берут во внимание этот факт. Также и утверждение, что ак для малообученного солдата. Если человек не может разобраться с оружием за пару дней, то ему нужно выдавать грабли. И то не факт, что он их не сломает. Оружие - это агрегат, сконструированный для выполнения определенных задач в определенных условиях. Ты же не будешь вспахивать поле асфальтным катком? Так и тут. Научится выполнять задачи можно с любым оружием. Все остальное лишь предпочтение к устройству. Я владею обеими системами в одинаковом калибре. И для меня они абсолютно равны между собой. Просто слушать от человека, никогда не стрелявшего не из чего, утверждение, что что-то лучше а что-то хуже, как-то не..
     
    E.Sibert, Sushik, Стрелок1 та 2 іншим подобається це.
  15. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    https://reibert.info/threads/nedostatki-avtomata-kalashnikova.571275/page-116#post-12723337
    не кращє а надійніше. і нагадай мені як ти рихтував раму та кришку ак після того як там патрон розірвало,і скільки потім настріляв???? https://reibert.info/threads/nedostatki-avtomata-kalashnikova.571275/page-116#post-12723247
    і мені дуже цікаво, що було б з аркою в такій ситуації,бо х його зна який патрон попадетьця :) ?????????????????
    я ніколи не писав що ак це снайперська гвинтівка :) а лише роздуми про технічні можливості покращєння прицілювання. які базуютьця на ваших же дописах\розповідях.
    "если человек идиот....." але ніхто не каже що мало обучений,без спец технічних знань солдат є ідіот. а в ато було багато людей які калаш бачіли тільки в контр страйк. і нічого,навчілися і ак пробачів відсутність досвіду. та щє й багато чого.
    за м16 нічого не чув.
     
    HBG подобається це.
  16. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    питання до тих кому в ато\оос замість ак вже видавали м16\ар15.
    скільки разів вам доводилось змінювати ствол для проведення операцій та відбиття нападу??????????????????
     
    HBG подобається це.
  17. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    якщо мілкан котируєтьця,то тоді я стріляв з вогнепальної зброї. правда у шкільному тирі. а з воздухана настрілявся до "чортиків",не снайпер але у горло пет пляшки з 10м пулька попадала=ми так пульки економили.
     
  18. E.Sibert

    E.Sibert General-major

    Повідомлення:
    13.687
    Адреса:
    Львов
    Ну
    За чешские патроны тоже писал выше. Производство патронов для гражданского рынка далеко от военых допусков.
     
    Стрелок1 подобається це.
  19. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Опять ахинею несёте ? Бывает )))
     
    BravoLA та Hamer2109 подобається це.
  20. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    ну чому ж ахінею. 100+ сторінок володарі ар15 пісають кипятком через можливість на арці міняти стволи для виконання певних завдань. я розумію що під час ремонту замінити зношений ствол. так і в ак він заміняєтьця при потребі:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
    от я і питаю,про те як часто ви міняли ствол?7777 і чі міняли\переставляли ствол не для ремонту. це питання стосуєтьця лише тих хто в окопах з м16 воював.
     
  21. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Ахинея. Вы ствол из АК выпрессовывали, а новый запрессовывали? Не несите хуйни.
     
    Hamer2109 подобається це.
  22. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр

    Чіполіно, відклали трохи грошенят, та поїдь в обласний центр. Там є гарний тір Сафарі, постріляй з калашматки та армалайки. Та не пиши ту муть, що пишеш.
    На відео міняють стволи в АР15 з .223 на 7,62*39. З калашом так не вийде.
     
    Vogneslav, Puaro та Sushik подобається це.
  23. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    шановний. якщо вам невідомо. то ремонт класу "заміна ствола" у ак відбуваєтьця у спеціалізованій майстерні а не на коліні. з м16 ця процедура набагато зручніша і легша-це + їй у карму.
     
  24. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Мені відомо настільки багато про АК та про АР, що ви навіть уявити собі не можете. Маю обидва карабіни, після купівлі АР, з Калаша зовсім не цікаво і не хочеться стріляти. Настріл з обох кілька тисяч. Армію не рахуємо. Я можу робити висновки, а от ви, поки не маєте настрілу з обох хочаб 200 штук, висновків робити не можете зовсім.
     
    BravoLA та Yuber подобається це.
  25. Я вижу у вас рельса под авто дисконнектор, слабое звено конечно. Но это другое.

    Вот если погуглить AR15 out of battery detonation то выходит много историй и фото. Разница в том что такой апер или ловер молотком не подрихтовать, а на всякие возможные травмы как говорил один "бабы еще нарожают".

    [​IMG]
     
    POMAH-Lviv, Стрелок1 та Александр_Одесса подобається це.
  26. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    те що в арки стволи міняютьця легким рухом руки,мені це відомо. і те що в ак дуло на "коліні" не заміниш,теж знаю. і до чого тут заміна ствола у ак? питанння було не в легкості заміни. ЯК ЧАСТО ВАМ ДОВОДИЛОСЯ ЗМІНЮВАТИ СТВОЛ ВАШОЇ АР15 ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕВНИХ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ В АТО??? я ж не питаю як часто ви його ремонтували і тд.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2019
    Vitold подобається це.