Муки выбора бюджетной AR-системы

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Zhmendos, 21 сер 2016.

  1. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я теж їми стріляв, але вдома їх не маю.
    Я взагалі багато з чого стріляв, але за стільки років так і не зміг обдурити точну науку.
    Бачив я одних практикантів - вони в 16му 152мм з недоносом більше 2км клали, маючи поруч з нами свою групу інструментальної розвідки - мабуть теж ярди з метрами сплутали, коли вивірку панорам робили.

    Значить у амерів настанова TM 9-1005-319-10, M16A2/M4A1 бракована - там ярди.)))

    Нашо мені калькулятор - я можу взяти і 100м мішень на 300м перенести ,відмітивши дірки 100м серії. От коли зробиш так - от тоді будеш розказувати, що заміна ГГГ62 на М855 = одне й те саме. Якщо мова про межі грудного габариту №4, або взагалі про №5, то таки да - пофіг.
     
    Останнє редагування: 13 чер 2021
  2. Цікаві лоти

    1. AR 10 cal 308. DiamondBack 16" настрел 500-600 В комплекте: Прицел 6-24х50 FFP Vector Optics Marksma...
      70000 грн.
    2. Гвинтівка в ідеальному стані. Сошки Harris. Глушник титановий, 22 камери, зроблений на замовлення. П...
      135000 грн.
    3. 1. Карабін DPMS DR 10 2. Приклад Magpul PRS Gen3 3. Рукоятка пістолетна Ergo 4. Двоходовий УСМ Trigg...
      200000 грн.
    4. Продаю б/в рушницю. Настріл близько 150 патронів. Стан - ідеал. Нічого не клинить, немає утикання чи...
      14000 грн.
    5. Карабин ОП АКМ 7,62х39 1963 г изготовленно в Украине. Покупался для стрельбы на полигоне. На охоте н...
      30000 грн.
  3. Камча

    Камча Major

    Повідомлення:
    2.977
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    Гарне було посилання. Дякую.

    50 Yard Slow Fire Target (B-6) - Silver City Gun Club додаю.
    Почав читати, щапхався далі за посиланням у вашому документі

     

    Вкладення:

    • b6.pdf
      Розмір файлу:
      2,4 КБ
      Переглядів:
      26
    Останнє редагування: 13 чер 2021
  4. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Лінк на куркулятор, якщо не жалко...
     
  5. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Ні, просто будь-які керівні документи мають властивість переглядатись і змінюватися, як реакція на зміни у навколишньому світі:
     

    Images:

    IMG_20210613_203643.jpg
    Тимош подобається це.
  6. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я згоден про зміну керівних документів, сам приймав у тому участь, але коли є для того підгрунтя. Наприклад - змінено параметри боеприпасу, що в подальшому змінило балістику, чи нова приблуда змінила щось.
    Коли ствол 20" - не питання, там швидкості вищі і тому все трошки інакше. Коли маємо 16" при незмінний кулях і швидкостях, то що ж змінилось?
    Наприклад, від того, що змінилась тактика застосування якоїсь зброї міняють настанову, але ж таблиці стріби старі залишаються.
    От і тут мені цікаво - що ж змінилось у параметрах стволів та набоїв, що вони почали літати краще, ніж кілька років тому?
     
  7. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Напевно, нічого з того, що ви перелічили.
    Але...
    Абсолютна більшість партнерів по НАТО використовують метричну систему. А з ними останніми роками доводиться спілкуватися і взаємодіяти все більше. А питання взаємосумісності - дорога з рухом у обидві сторони.
    Перевід на метричну систему ЗС - питання більш простіше ніж отримувати "дружній" вогонь або відповідати за нього, наприклад.
    ISAF прискорив цей процес.
     
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    ну тобто ми тоді є свідками дива, котре прокралось до законів зовнішньої балістики, так? стволи ті самі, набої ті самі, швидкості ті самі - нулі були 25 і 300 ярдів. Ми нічого не міняємо, що впливає на зовнішню балістику, але отримуєм 25 метрів і 300м. Може це диво телепортації - ніхто там не поставив ніякого гіпер-переходу до М4 чи М16а2?
     
  9. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    До чого тут дива?
    Мова про банальний перехід на інші одиниці виміру. Майже як 1$=27₴
    А взагалі, якщо є час і натхнення, то ось посилання на настанову, на яку ви посилались, із змінами. Почитайте. Потім розповісте про дива ;)

    https://dokumen.tips/documents/oper...-mm-m16-1005-cdn-army-tm-9-1005-249-10tm.html
     
    vld_i подобається це.
  10. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
    Друже, это буквально бесполезно доказывать этому товарищу.
     
    trainee подобається це.
  11. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Дякую за посилання, а тепер коментаторів прошу знайти на цьому малюнку співпадіння нулів 25 і відповідно йому 300м.
    Просто покажіть на малюнку те, що Ви всі тут мені намагаєтесь довести.
     

    Images:

    Буфер обмена-1.jpg
    Буфер обмена-3.jpg
    Останнє редагування: 14 чер 2021
  12. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    звісно ж нема сенсу доводити мені, що висота цілі не має значення - ви ж саме це намагались сказати)))
    Тут для Вас американці сюрприз заклали - уважно почитайте, там навіть для негрів написані висоти траекторій (навіть в дюймах - котрі начебто вже не використовують), тобто максимальна висота цілі, для якої це буде прямий постріл.
    То може Ви спромогнетесь на малюнку Настанови показати співпадіння нуля на 25м і на 300м?
     

    Images:

    Буфер обмена-1.jpg
    Буфер обмена-2.jpg
    Буфер обмена-3.jpg
    Останнє редагування: 14 чер 2021
  13. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Я взагалі-то і не стверджував про 300 м.
    Але я писав, що ярди вже давно переведені у метри. У фрагменті настанови, що надсилав для прикладу, мале місце саме 25 і 250 м.
    Дискусія все більше переходить у русло "пустого і порожнього".
     
  14. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    написані метри, але балістична крива там відповідає старим ярдам - тобто дива не відбулось. Як було раніше, так і залишилось - 300м так і не з"явилось, котрі відповідають 25м.
    А висоти цілей/траекторій там в який одиницях виміру? )))
    ПС: дискусія спирається на точну науку, котру хоч в ангстреми переводь - кількість нулів лише збільшиться у числах, але форма кривої для стандартного М855 як не налазила на точки 25м і 300м - так і не налізе, бо це ж не сова на глобус.
     
    Останнє редагування: 14 чер 2021
  15. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Ка же было бы офигительно, если бы вы всю эту срань писали друг другу в личку.
     
    ur82008, VIKTOR 243, Yuber та 9 іншим подобається це.
  16. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Щось ви зациклені на 300 м. )
    Я писав:
    Стосовно розмірів цілей - це показник того, що від традиційної системи величин не так просто позбутися. Критичні величини, як відстань перевели, а зріст поки ні ))
    Крім того, необхідно звернути увагу, що при переведенні у систему СІ, взяті не точні результати, а округлені. Тобто, немає гарантії того, що при написанні попередньої версії настанови у ярдах, ці результати теж не округлювали - щоб легше було запам'ятати.
    Згоден... Для перфекціоністів - це жах. Але у всіх арміях враховують на середньостатистичного бійця без вищої освіти і феноменальної пам'яти. )))
     
  17. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
    Напевно так, я з цієї тематики більше навіть не буду відповідати. Є першоджерела, там все є.
     
  18. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
    наркоман? это для м16 с 20 дюймовым стволом
     
    Mustapha подобається це.
  19. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
  20. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
  21. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
    Думаю, Петя, что эксперт по баллистике твоего уровня (или градуса) разберется в страшных буквах и цифрах на скрине?
    42641AC5-5B7D-43A8-A529-125D394BD373.png
     
  22. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.969
    Адреса:
    Kyiv
    Народ, чтоб долго не вчитываться, расскажите уже массовке у кого писька длиннее оказалась?
     
    VIKTOR 243 подобається це.
  23. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я тобі швидкість м855 написав для 16".
     
  24. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
    на твоих скринах коимы ты хвастаешься так вумно - м16 20 инчей ствол
     
    Hetzer 88 подобається це.
  25. KyivShooter

    KyivShooter Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    144
    и нафига мне твоя скорость? я ее лабрадаром сам мерял
     
  26. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    якщо прогуляв геометрію в школі - це проблема.

    Ти досі не сподобився сказати для якой висоти цілі відповідає прямий постріл з нулями на 25 і 300м.
    І да, ніколи М855 не давав швидності 950м/с на 16" стволі - ні на штатних службових М4 СОКОМ 14,5", ні на 16" дб15. Ні турецький, ні литовський, ні італійський М855 не має швидкості 950 і близько на 16" .

    Хоча ти ж лабрадаром міряв - це показник... звучить потужно. Мабуть то були спеціальні М855 - не такі, як у решти.
     
    Hetzer 88 подобається це.