Муки выбора бюджетной AR-системы

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Zhmendos, 21 сер 2016.

  1. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.149
    Адреса:
    Винница, Украина
    Переворачиваешь карабин под 45 так, что бы прицел стал перпендикулярно поверхности земли и тогда пристреливаешь (на 25 м)
     
    Тимош, NervUA та 50_Reichsmark подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Набір гирьок
      300 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Вітаю! Гільза 7,62х39 тіровий відстріл. Ціна вказана за 100 штук Оплата на картку Приват При оплаті...
      200 грн.
    3. Гільзи з цілим капсулем ППШ, ТТ,ППШ 50 шт
      1000 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Цена за 100шт . Пули свинцовые 9мм (Макаров) ПМ , средний вес 6.8гр , прошли ресайз .
      370 грн.
    5. Продам пачку (150 штук) капсюлей, типа боксер, размером 4,4 мм SP производителя Fiocchi. Абсолютно н...
      575 грн.
  3. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    А пристреливал на 10 и 15 м?
     
  4. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    208
    Адреса:
    У Моря
    Игорь, я так и делал, в начале и пристреливал на 25-30 м, но или у меня руки кривые или там что то не так... Когда на 25 м я не мог вообще никакой результат добиться стал подходить ближе...
     
  5. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.149
    Адреса:
    Винница, Украина
    Тогда пока его отложи. Буду во вторник в Одессе
     
    Женя Эйс подобається це.
  6. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    208
    Адреса:
    У Моря
    О ! Если что в тир сразу скокнем ;)
     
    kajaba подобається це.
  7. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    питання не бачив щоб підіймали, тому задам, АР-15 з оптикою займає багато місця в сейфі взагалі зберігаю без оптики бо не влазить. Які сейфи порадити щоб АР-15 з оптикою влазила, бо в більшості те що є на ринку розраховане більше на гладкоствол без оптики.
     
    Тимош подобається це.
  8. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Дрезден
    Сейф з електрощитових - все влазить.
     

    Images:

    IMG_20190209_132245.jpg
    IMG_20190209_150218.jpg
    Тимош, Sushik, Р а д і с т та ще 1-му подобається це.
  9. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Гарне рішення але для квартири трохи гротескно вийде)))
     
    Тимош та АЛЕКСЕЕВ подобається це.
  10. Камча

    Камча Major

    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    Роби (наприклад ) шкафа купе, в середені монтуй сейфа. Глибина сейфа принципова. Не дивись на вузенькі. Тоді можливо ставить стволи під 90 градусів один до одного не знімаючи скло.
    Друге рішення: змінити орієнтацію монтажу с вертикальної на горизонтальну.
     
    Останнє редагування: 5 сер 2019
    Тимош, NervUA та iostra подобається це.
  11. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    722
    Дивіться на сейфи з внутрішньою глибиною від 350 мм і більше. Такі є наприклад у компанії Лука також Гріфон. Є різної цінової категорії.

    Отправлено с моего SM-A505FM через Tapatalk
     
    Тимош, Большой Макс та iostra подобається це.
  12. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.249
    Адреса:
    Украина
    В грифон влазит без проблем. Да и сам сейф удобный
     
    Тимош подобається це.
  13. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.249
    Адреса:
    Украина
    Я данные газ блоки не держал в руках, потому не утверждаю нечего. Но держа мех. прицельные алюминиевые, американские и китайскую копию, увидел, что все же у американцев изделие из "марсианского сплава из нержи добытой гномами девственниками". А казалось бы и там и там алюминий и анодирование.
     
  14. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Які саме у них моделі з ВНУТРІШНИМИ 350 бо там все що бачив там ЗОВНІШНЯ 350
     
  15. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Коротше купу всього передивився з внутрішньою глибиною 350 є тільки еліт сексі класс від 25к або якась не продумана конструкція, з фольги і більше 280 не знайшов і навіть компоновка ложментів показує що розраховано для гладкоствола без оптики.
    Дивна ситуація цілі секти адептів платформ АР і Ак існують а сейфів за доступними цінами підходящих немає.

    Може хтось підкаже де на замовлення роблять сейфи?
     
  16. Вадим-28

    Вадим-28 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    774
    Я в оружейной мастерской подержал этот газблок- ну железка и железка. Ничего особенного. Заказал сейчас китайский аналог- первые пара тренеров ок(800 выстрелов) все покажут. Кстати- получил подделку прицельных от трой- очень неплохо сделаны. А цевье от Трирокс ваще огонь)) если газблок- не будет работать- я вам все расскажу))
     
    RomanP та Azazelo С подобається це.
  17. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    722
    В мене сейф "Лука шзб 145", там зовнішня глибина 380мм. Внутрішню не вимірював точно, але близько 350-360 мм. Легко стає три карабіни з оптикою. Є і більш місткіші.

    Отправлено с моего SM-A505FM через Tapatalk
     
    iostra подобається це.
  18. vld_i

    vld_i Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    500
    Адреса:
    Україна, Кривий Ріг
    К вопросу о китайских газ.блоках.
    Если вдруг кому попадётся китайский клон Superlative Arms такой как на рисунке ниже, дайте знать пожалуйста.
     

    Images:

    superlative-arms.jpg
    Тимош подобається це.
  19. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    В мене стоїть китаєць з нержі регульований 500 пострілів все поки гуд. Дпмс оракл .227
     
  20. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Дякую
     
  21. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Что за калибр?
     
    засыпщик _ подобається це.
  22. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    .223
     
  23. vld_i

    vld_i Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    500
    Адреса:
    Україна, Кривий Ріг
    Вибачаюсь, так і не навчивсь я цитати вставляти, це на комент вище від /iostra/.
    Регульовані газ.блокі не всі однаково влаштовані. У SuperlativeArms два варіанти дозування, можна просто зменшити сеченіе каналу через який проходить газ, відповідно зменшити кількість газів які підуть на перезаряд, а можна розділити потік на дві частини, одна піде на перезаряд, а друга скинеться в атмосферу. Є ситуації коли другий варіант має сенс.
    Крім того, механізм регулювання у SuperlativeArms зроблений так що в ньому немає глухих каналів в яких може накопичуватися сажа, відповідно набагато менше варіантів "закиснути". Для скидання зайвого газу зроблений спеціальний канал повз різьбову частину регулюючого плунжера, відповідно різьба на ньому не вигорає.
    Ця конструкція взагалі дуже добре продумана, тому і дорого. А хотілося б подешевше.
     
    Тимош, NervUA та iostra подобається це.
  24. Вадим-28

    Вадим-28 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    774
    Я себе из черной стали заказал на норинку
     
  25. Большой Макс

    Большой Макс Major

    Повідомлення:
    2.676
    Адреса:
    г. Черкассы
    У маня оружейный сейф Лука ШЗБП-125 - становится помпа с коллиматором и карабин с прицелом 4-14
     
    Тимош, RomanP та iostra подобається це.
  26. iostra

    iostra Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Так це круто але навіть як закисне то 20 баксів проти від 100+ це по суті ресурс ствола. В мене на китайці банально гвинтом зменшується канал на трубку і другим гвинтом контриться гвинт регулювання. Можливо по надійності і краще той варіант що ви хочете але я не служу в спецназі і я не спортсмен. Це хоббі і не більше. Як закисне болт то відмочити у вдшці і викрутити в комплекті є ще 3 запасних болтика тому різницю як на мене краще витратити на купівлю патронів або на квадрейл з китаю на всю довжину ствола.