Металлоискатель XP Deus

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Чтец безымянный, 15 бер 2010.

  1. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    В честь чего поднимать ? и каким боком мы к России ? если бы дорожали приборы , то зачем было распродавать по скидкам катушку 11 ? Вышел ОРХ он заполнит сегмент не дорогих МД , а у Деуса нет предпосылок для роста цены !
     
    Останнє редагування: 7 січ 2019
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Матеріал: пластик Всередині наповнювач Розмір зовнішній: приблизно 131х79х39 мм
      75 грн.
    3. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    4. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      50 грн.
  2. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Да вы его походу прекратили продавать , в тот же день когда только выставили !
     
  3. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.253
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    на самій верхній позиції продажу :beer: але пардон на шару продати Деуса в мене нема бажання, шукайте в іншому місці.:beer:
     
    Search 1973 подобається це.
  4. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Простите , за какую шару ? вы же цену САМИ ЛИЧНО озвучили ! Не более того ! А потом просто включили заднюю , удаляя все свои сообщения и т.д
     
  5. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Ребята всем здрасте , подскажите настройки для мусорки оптимальные и для старой лесной дороги , хочу поглубже просканировать ! Катушка 11
     
  6. Search 1973

    Search 1973 Leutnant

    Повідомлення:
    1.371
    Адреса:
    Україна, місто забутих пращурів
    лопата и детектор, на обоих режим ВКЛ.
    Лопата заточенная(острая).
    А вообще то прочитать для начала инструкцию, потому как мусорка и поглубже, это две противоположности.
     
    NIA подобається це.
  7. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    А вообще прочитать мой пост внимательно ? Настройки для мусорки и для лесной дороги
     
  8. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    5.350
    Адреса:
    Украина
    Камрады приветствую,планирую взять нового дэуса,подскажите какую комплектацию нужно брать?Я так понимаю Блок с прошивкой 5.2,штангу,и катушку из последних блондинку.А какую катушку взять не определился,коп в полях,посадках,пляж.Что посоветуете?
     
    Volynyaka подобається це.
  9. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.651
    Адреса:
    UA
    И я бы послушал..
     
  10. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Доброго! Для ліса та пляжу добре згодиться блонда. Для поля вона замала , хіба що Ви вже на розвіданому місці , і знаєте де треба виходжувати. Легка , з винесеним акк , що додало легкості, глибини та стабільності .
     
    Останнє редагування модератором: 27 січ 2019
    iks- та restler09 подобається це.
  11. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Ребята , я не знаю как у нас , но в России на ХР будет поднятие цены минимум на 20% ....Прошу прощения перед Бек , он об этом говорил еще раньше ! Так что , поторопитесь перед поднятием цен !
     
    restler09 подобається це.
  12. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Ви ж і мені писали яким то ми боком до Росії,а тепер повторюєте ту ж саму інфу:D
     
    iks- подобається це.
  13. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    На коли анонсовано і тільки на мд xpdetectors?
     
  14. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    У нас с 11 января увеличилась стоимость расстаможки товаров на 20% ..вот вам и каким боком
     
  15. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Вроде 1 февраля все оф представители поднимут цену !
     
    maxskype51 подобається це.
  16. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Вот прочитал в одной из групп

    На XP розница поднимается с понедельника, xp 28 rc ws4 - 76490 рублей
     
  17. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.530
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А с какого порога увеличилась? Какая стоимость посылки из Чайна не облагается налогом?
     
  18. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Цитирую то что прочитал в ФБ
     
  19. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
     
  20. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Це все дурний базар і здогадки.Цікаво послухати Амадеуса,він здається торгує мд?
     
  21. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Тишина...Амадеус був на форумі,нічого не відписав,можливо,нема інфи?Але російські продавани заявили,що то виробники мд розіслали заявки для дилерів про підняття цін.Наприклад для мене це важливо бо я стою перед вибором:або квазар хорошої зборки,або деус лайт ще не знаю з якою катушкою.Тепер суши голову...
     
  22. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Я перешел с Квазара от Романа Коваля на Деус . Даже воздушные тесты показывают что Деус лучше . Я бы советовал если есть деньги берите Деус у меня обходится в 16 тыс грн , катушка новая 5 тыс , блок с гарантией до 22 года 9 тыс и штангу закажу на форуме самоделка конструктив как у деуса . 1500 грн
     
  23. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Дякую вам за пораду,але ви щойно купили деус.В полях ще не були,реально не шукали.Багато хто пише,що деус балабол,після спокійного приладу важко привикнути,але збавиш чуйку,збавиш глибину.Це вас Блукач хвалив,що ви взяли дусю,він багато відходив з квазаром має певний досвід,людина з часом переходить від аматора і починає "дорослішати" в цьому хоббі.Може і мені час настав...Але знаю камрадів по переписці,які продали деуса і ходять з квазаром,може не розібрались,а може розібрались,але не відкривають певних нюансів чому так?Бути чи не бути ото блін риторика.
     
    macro.s подобається це.
  24. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Прошивки выше 5 тали стабильней , у меня в доме на чуйка 80 не балаболит , на 18 частоте , на 12 начинает подпевать . Так это и вай фай и т.д я бы советовал сразу брать Деус . Хотя бы даже по тому что у вас на борту сразу 4 частоты , не нужно покупать 4 разных катушки ..Но это чисто мое мнение , Деус однозначно лучше видит мелочь по сравнению с Квазаром.
     
  25. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Може щось підкажете по золоту,розстібнуту дрібну сережку.Бачив в ютубі люди в морі шукають,виводять антену і вперед,цікаво як з мінералами справляються,а може це фейк.