Курси по вивченню мат.частини зброї і правил поводження знею.

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем Юк., 3 лип 2018.

  1. Otto Braun

    Otto Braun Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Центральна Україна
    Доброго дня! може хто пояснити якщо я є власником гладкоствольної зброї з 1993 року,тоді цих курсів не було і я їх не проходив.Зараз забажав купити ще одну одиницю гладкостволу,поїхав у Кременчуцьку районну мвс а дозвільник вимагає справку про несудимість та папірець про проходження курсів повордження зі зброєю.це таке нововведення що маєш зброю чи вперше купуєш потрібно проходити ці курси? чи мент просто мені голову морочить?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Дульне гальмо компенсатор для AR-15 JP від МЕ. Новий, в рідній упаковці. Дуже непогано знижує віддач...
      930 грн.
    2. (в наявності 36 шт.)
      Магазин має протиковзку структуру, завдяки чому зручний в експлуатації незалежно від погодних умов....
      480 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      3925 грн.
    4. Дополнительная информация: Устанавливается на планку Picatiny .Комплектация: Ключ шестигранный (1)....
      1000 грн.
    5. (в наявності 7 шт.)
      Буфер віддачі (демпфер) для АК – пом'якшує роботу автоматики, зменшує віддачу, прибирає зайву вібрац...
      40 грн.
  3. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Делаю себе разрешение на зеленый сейчас, уже владею гладким. Общее впечатление от процесса оформления - футбол мной от районных разрешителей к областным и наоборот. Тоесть перекладывают свою работу друг на друга. По факту учебки - по информации с интернета - учеба нужна отдельно на гладкий и на нарезное. По словам ментов - достаточно того что было на гладкий, хотя я и сделал на нарезное. Не исключаю вариант что при отсутствии учебки на нарезной сказали бы делать и его. И страховка тоже оказалась не нужна - достаточно того что была на гладкое.
     
    Otto Braun подобається це.
  4. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    548
    Адреса:
    Житомир
    Доброго дня. Я думаю,що в вашій ситуації якщо ви є законим власником зброї і маєте всі відповідні документи,потрібно було їх предявити в мвс.З курсами мабуть морочить голову,а справку про несудимість мабуть треба робити.
     
    Otto Braun подобається це.
  5. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    548
    Адреса:
    Житомир
    І ще там на першій сторінці я написав номер тел,мвс по Житомирській обл.сам отримував у них справку про несуд. зателефонуйте до них і думаю вам змістовніше підкажуть.
     
  6. Bmp182007

    Bmp182007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    350
    Территориально они находятся в соседнем здании возле дозвильной, видел их вывеску.