Краник, клапан?

Discussion in 'Що це таке?' started by Dgunn, Feb 20, 2022.

  1. Dgunn

    Dgunn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    2,959
    Всем доброго вечера, подскажите пожалуйста по данному предмету:beer:
     

    Images:

    IMG_20220220_150934.jpg
    IMG_20220220_150932.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Фаянсовая миска для первых блюд Вермахт Бавария 1941 год.
      2500 грн.
    2. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      280 грн.
    3. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
    4. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    5. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
  3. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Messages:
    926
    Location:
    Киев и рядом
    Добрый день! Это краник для заливки топлива в ГБЦ пускового двигателя, а так же служит декомпрессором для его продувки.
    Была недавно тема.
     
  4. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    94
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    169
    Messages:
    7,054
    Location:
    У к р а ї н а
  5. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Messages:
    926
    Location:
    Киев и рядом
  6. Dgunn

    Dgunn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    2,959
    Спасибо всем за внимание к теме:beer: