Клони Teknetics T2: Вікінг, GoldFinder і т.п.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем СTenHou, 14 гру 2012.

  1. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Невеликий відзив.
    Прибор доволі швидкий, датчик тайгер, зарив мідяк на 30 см в саду в чоронземі мокрому бере цвітним сигналом даже вді біля 80ти більш менш стабільние, кидає і в інші сектори але більше в районі 80 крутиться.
    Махати можна дуже швидко при цьому сигнал не пропадає, на 30 см бере з проходу не винюхуючи.
    Інші цілі не тестив поки, буде час зніму відео.
    Прибор взяв спонтанно, але дуже сподобався , що по глубині шо по швидкості все добре., хороший приборчик.
     
    Останнє редагування: 6 бер 2021
    Идущий по следу та адольф7 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      13 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Дуже компактна модель кишенькового ліхтарика підвищеної потужності, довжина корпусу 9.1 см., завдяки...
      330 грн.
    4. Тарілка під перші страви ,столовой DAF (Deutsche Arbeitsfront) Підглазурне тавро Modell des Amtes -...
      1100 грн.
    5. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      125 грн.
    6. Жилет разгрузка. Б/У. В хорошем состоянии.
      500 грн.
  3. адольф7

    адольф7 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Харьков
    Прибор отличный, главное чтобы удачно собранный и не убитый.
    Свой продал, человек уже кучу всего накопал, даже серебро есть, фотки скинул.
    Я тоже был доволен, но попался макро рейсер, пришлось расстаться.....
     
  4. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Да мені дуже подобається, єдине цанги убиті , заказав нові вже, думаю ще снайперку якусь пізніш взять.
    І як в порівнянні вам рейсер?
     
  5. Богатыръ

    Богатыръ Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    845
    Адреса:
    Украина, Стольный Град Киев
    :D
    Миллиампер быть может?
    :D
     
    SEREGA87 подобається це.
  6. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    чуть ошибся o_O 2 разаo_O:D горе-инженер телеком.сетей
     
    Останнє редагування модератором: 19 бер 2021
  7. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    556
    Адреса:
    Рівне
    Можливо хтось в курсі чи можна використовувати акамулятори NIZN 1.6v на даних приборах?
     
  8. адольф7

    адольф7 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Харьков
    Рейсер похож на Викинг, быстрый, цепкий, потише будет, с подсветкой экрана, с сохраняющимися настройками, и т. д.
    Мне нравиться. Викинг достойный прибор, приятные воспоминания.
     
  9. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Можна , не зациклюйтесь на акумах
     
  10. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    556
    Адреса:
    Рівне
    Був у мене рейсер2 так вікінг більш сподобався.
     
  11. адольф7

    адольф7 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Харьков
    Потому, что наверное ходили со штаткой, я когда Викинг продал и взял Рейсер, тоже сначала жалеть начал, пока не взял Нел Шторм и теперь снимать не хочу, в разы тише, в разы цепше, и т. д.
    Думаю самое оно если поставить Тайгер.
    Что-то турки с катухой кажись на ударили....А Викинг с Тайгером.
     
    Коваль Дмитро подобається це.
  12. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю.Хоч тема і про клони Т2 а не про орігінал але все ж таки вирішив черканути.Взяв на пробу т2 з прошою 9.0.Причому шукав саме цю останню прошивку.Хотілось побачити чи є різниця з попередніми(було вже два Т2 блека перед цим).По бистрому потестив дома.По відчуттям різниця Є і досить замітна.Що і як відпишу після виходу в поля....
     
  13. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю шановне товариство.Як і обіцяв делюсь враженнями від новоі прошивки 9.0 після першого копу.По перше ще раз нагадаю що це вже третій текнетікс т2 у моіх руках.До нього було два т2 блека з прошами 7.6 і 6.Таким чином досвід роботи певний був.Ітак різниця Є і досить суттєва.Виставив все на макс діскр 00, сенс 99,, тона 3,плюс завжди паралельно виставляю в оолметал сенс 99 Хам левел 5-7.....і тиша...Я аж не повірив своїм вухам...Навіть жодного писку немає.Грунт відкачався десь на 53.Раніше коли ставив такі налаштування на інших прошах завжди були легенькі спрацювання а тут ноль фантомів.Я аж не повірив одразу що т2 може бути таким тихим.Тепер щодо сигналів.Спецом тестів не робив(та я їх не люблю) все на сигналах з проходу.Бронза чк чітко в колір.Копнув малюсіньку бронзяшку(піном ледве вимацав) то прибор аж заходився на неі.Щодо глібини то чисто субєктивно.Став чітче відпрацьовувавати на сигналах на межі.Тобто з напів фантомних сигнали стали чітко по цілі.Ось якось так.Підсумовуючи можу сказати що ця прошивка ДОСИТЬ СУТТЄВО відрізняється від попередніх і на мою думку в набагато кращу сторону
     
    Останнє редагування: 17 кві 2021
    Коваль Дмитро, адольф7 та kleman подобається це.
  14. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Ось доречі та бронзяшка про яку писав вище..
     

    Images:

    IMG_20210417_160912.jpg
  15. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Ще допоповню бо камдради питають як т2 у порівнянні з маскою 4про.Це кому як.Кажен прибор має свої переваги і недоліки.Маска дуже примхливий прибор.ТІЛЬКИ ідеально працююча маска дасть результат і задоволення від копу.Таку маску треба вилизувати тай не кожна дасться проапгрейдитись.Що в принципі і видно у темі продаж масок.Народ масово скидує нові відносно маски не бажаючи з ними морочитись.Цікаво було б попробувати ще цифрову маску але не нижче 5 се а бажано і 6 ту.Ніколи з ними не ходив.Мені на даний момент т2 краще заходить завдяки своій ергономиці(меньша нагрузка на плечовий суглоб) і як на мене більшою інформативністю.Крім того якість самого прибора у т2 непорівняно краща.Ще не чув щоб були якісь проблеми з оригінальними текнетіксами.АЛЕ це моя субєктивна думка.Знаю людей які після 4про попробувавши т2 плювались і говорили що він тупий як поліно.Все відносно.
     
    Идущий по следу, адольф7 та kleman подобається це.
  16. адольф7

    адольф7 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Харьков
    Если прибор как говорят зашёл, то это отлично, находки будут и неплохие, всегда хотелось попробовать Т2 с 9.0.
    ,а вот относительно маски желания небыло и нет.
     
  17. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю всіх.Добавлю ще деякі нюанси може буде цікаво.Що стосується зовнішніх відмінностей приборів з новою прошивкою.На перший погляд прибор зовнішньо повністю копія переднього Т2.Але де-які відмінності.Поперше прокладка на підлокітнику не з цільного паралона а з трьох частин.По друге на зворотній стороні кришки акумів.Є Мягка профілірована прокладка.Ну саме головне при включенні запуск відбувається з тестуванням.Тобто спочатку проганяються певні цифри 5 10 55....і так далі.Може буде комусь цікаво і корисно знати особливо купляючи т 2 з новою прошою
     
    адольф7 подобається це.
  18. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    5" снайперка от т2 моно или дд?
     
  19. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
  20. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    На Т2 взагалі моно датчиків заводських не бачив
     
    ru$l@n подобається це.
  21. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Добрав собі в пару до тайгера 5" снайперку, походив в садочку, то скажу для пляжних- мусорних місць дуже потрібна де на один мах тайгера10 сигналів, і де не потрібна глибина більше 10 15см, на вихідних в лісок біля пляжу поїду , покопаю пробок)))
     
    Коваль Дмитро та адольф7 подобається це.
  22. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю товариство.Сьогодні був другий вихід.Ходили в три прибора.Я с т2 проша 9.0 Камрад с вікінгом с Марс діскавері і ще товариш з траціаном....Результат на фото.т2. І вікінг в паритеті по два денаря.траціан мілка бронза.Враження від Т2 порівняно із старими прошами.Більш стабільний і головне на денар чітке вді без пригань.Першого взяв на глибині приблизно 15+- см.Вді стояло як вкопне на 75 в любому положені маху.Другого взяв на ребрі вді теж стояло як вкопне на 78.Ще хочу добавити що першого вітягнув посеред заліза.Приблизно в трех проекціях поруч були шматки заліза Якось так
     

    Images:

    IMG_20210425_170146.jpg
  23. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Мої справа верхній під ним.Вікінг зліва верхній і нижній обломаний.Траціан бронза зліва внизу
     
  24. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю зі святами все шановне товариство....В понеділок з камрадами (все та сама команда....я-з Т2;другий Камрад с вікінгом і третій з траціаном) віришили пробігтися по чк поки ще поля не закрились.Результат на фото.Мої це денар лімесний фібула і пара фрагментів.Наче нічого особливого але вирішив поділитися своїми спостереженнями по сигналу на лімес.Поперше був досить глибоко.Щось близько 25 см.Поруч було кілька чорних сигналів.Прибор вирізав денаря чітко без варіантів.І саме головне що мене здивувало.Сигнал був з переливом у мідь.Тобто і звук і числа більше кидали за 80+ хоча и скакав сигнал від 60 вверх.Умовно пропорція сигнала була 25 відсотків близько 60 і відповідно середній тон і 75 відсотків близько 80+і високий тон.Нагадаю що завжди ходу у трьох тонах.Що було дивного то те що зазвичай на лімесах сигнали тяготіють вниз до заліза як по шкалі вді так і по тону.У масок наприклад частенько є так якщо ціль лежить боком та і ще подмаскована залізом.Звичайно на викопаному сигнал став чітко в середній тон.Я це все до чого.Часто чув що говорять ніби текнетікс Т2 і його клони кидають глибокий колір у залізо....тепер сам переконався що це не так....Хоча може бути в новій прощі щось і підправили...
     

    Images:

    IMG_20210503_180054.jpg
    IMG_20210503_180101.jpg
    vitalik 981 та InstruCtorS подобається це.
  25. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Любой прибор на срыве закинет в чермет, кстати Маскообразные тянут цвет практически до конца.
    Аналогично как и ВДИ меняется от глубины, положения цели, махания и т.д. (у вас 3 тона или 3=, вот и скачет, ну не может быть 100% стабильный сигнал на мелкую глубокую цель).
    Славы в лимесах разные бувают...чаще сигналят в фольгу (15-30).
     
  26. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    У мене 3 тона.Цілком згодний що в більшості випадків лимес закине в сектор фольги що ближче до заліза.Про це і написав вище.Якраз саме на цьому і акцентував увагу що у даному випадку на відміну від загальної практики сигнал тяготів вверх по вді і по тонах.