Клони Teknetics T2: Вікінг, GoldFinder і т.п.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем СTenHou, 14 гру 2012.

  1. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    я слово ты не употреблял и доказывать что компания отстала и устарела в мире металлоискателей First Texas Products и Fisher, Teknetics и Bounty Hunter давно. Против вас ничего не имею у каждого своё мнение
     
    Останнє редагування: 22 гру 2018
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    2. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    4. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    5. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
  3. IVS

    IVS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.189
    Адреса:
    Украина. Мне 58
    И в чем же она отстала :eek:, в рекламе своей продукции?! Или может быть другие производители изменили законы физики?! Нет конечно! Все новое - это хорошо забытое старое. И другие производители, вложив условно новое в более красивую упаковку, благодаря хорошей рекламе и стадному инстинкту мало понимающих в физических принципах работы современных металлоискателей копарей, красиво впаривают им свою "новую продукцию":) !
     
    Fart64, Блукач та bva1971-71 подобається це.
  4. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    нет у них продуктов металлоискателей с без проводним подключением много и мультичастотности водонепроницаемость складной компактной штанги хотя китай уже склипал с технетикса Подводный металлоискатель Deteknix Quest PRO по вменяемой цене
     
  5. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    И q40 тоже ничего, и цена не космос.
    Наконец то додумались сменить питание. Батареек больше нет, хотя некоторые именитые производители даже последние новинки с АА лепят. Самопалы молятся на литий, а китайцы идут в ногу со временем.
     
  6. Тобто я розумію що літій у блоці якщо розрядився в полі то треба повербанк таскати і чекати поки знову зарядиться, як мобіла. Якщо нема повербанка а прилад розрядився то шукай розетку в лісі або греби до машини та втикав у прикурювач і чекай до всрачу поки хлопці копають ти заряджаєшся. Можливо перший рік акума хватить на кілька днів, а коли він привтомиться то добре як на пів дня хватить. Мій Т2, акуми чи батареї замінив і погнав далі, як на мене зручніше незалежного живлення нічого і бути не може.
     
    suxo.vit. та Валерий Ч подобається це.
  7. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    китацам в Deteknix Quest PRO надо было в складную штангу литий 18650 в подлокотнике сделать гарячую замену сделать как на пинах на закрутке и было-бы бомба я бы сразу такой взял или такую коробку в подлокотнике хочиш телефон заряжай [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 гру 2018
  8. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    Останнє редагування: 22 гру 2018
  9. IVS

    IVS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.189
    Адреса:
    Украина. Мне 58
    Да, на первый взгляд прибор не плохой и цена адекватная! Но говорить что он лучше Текнетикса Т2 мне кажется еще пока рано. Отзывов реальных пользователей еще очень мало, а время покажет что он из себя представляет. Ну а реклама... :rolleyes:реклама - это двигатель торговли;)
     
  10. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    так я о чём сыроват ещё он Quest PRO гарячей замены лития нехватает хоть по сути тот же teknetics-t2 только с плюшками
     
    Останнє редагування: 22 гру 2018
  11. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Нормальный акум за пол дня не умрет. Более того он гораздо дольше работает АА, если ваш акум начал умирать за пол дня значит его стоить заменить.
    Если выезжаем на полноценный коп с утра до вечера, то все равно обедаем и зарядить во время обеда павербанком. Кстати павер заряжает гораздо быстрее.
     
  12. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Не будет он продаваться за 12000, потому что существует «ДА Я ТЕРКУ НА ГАРАНТИИ ВОЗЬМУ ЗА ЭТИ ДЕНЬГИ» или типо того... Боятся кладоискатели новинок и как никто другой жертвы брендов и рекламы.
     
  13. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Но и это пройдёт со временем. Мне кажется эра асечников уходит, рынок металлоискателей огромен и то что гаретт предлагает сейчас за эти деньги( в стоке) считаю просто воровством. Никого уже не интересует просто дин дон за 300 рексов, и квесты мне симпатичны. Даже взять q20 и докупить нормальную катушку и это уже нормальный прибор с кучей опций и нормальной эргономикой, а не желтая банка без регулировка звука. Китайцы может и не вытеснят, но цену с брендов срежут. Интересно кто то покупает т2 оригинальный или его не собирают больше?!
     
    IVS подобається це.
  14. його ні, це версія классик яку злили китайцям. Є версія блек та SE лімітед, випускають але ціна в ціну фіша 75, плюс є версія текнетікс петріот типу копія фіша 70 теж не дешевий. Просто классик т2 був продуманий на довгі роки вперед, тоді це був прорив який і зараз не здає позиції. По ньому збудовані квести, та макро які включили додаткові свої напрацювання але основа це дуже бомбезна классика текнетікс т2, її просто наростили плюшками, потужнішими процами у які заклали додаткові програми.
     
    Останнє редагування: 22 гру 2018
  15. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А литий сдыхает сразу при разрядке... Не дай бог разрядить меньше 3В - вафли Вашему аккумулятору....
    Самсунги вроде и до 2,7 Вольт можно разряжать, а смысл?
     
    IVS подобається це.
  16. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    На нормальных устройствах контролер не даст убить акб.
     
  17. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    смысл лития 18650 в том что он хорошо подходит в подлокотник приборов и развесовка лучше плюс он покомпактнее по сравнением с плиткой лития дёшов в ноутбучных планках его много а размер чуть больше батарейки АА цена одного аккумулятора такого почти как 18650 а батарейки надо 2 штуки вот и выгода
     
    Останнє редагування: 23 гру 2018
  18. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    А зарядку для лития купить нормальную? Блок под три литиями тоже стоит денег. Если брать нормальный литий + зарядка + блок под литий ~ около 1000 грн. А если выезжаете на пару дней?
     
    IVS подобається це.
  19. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    зачем 3 лития в т2 надо 2 лития в квесте про 1 литий а зарядку и на АА батарейки тоже надо а на эквиноксе 800 стоит 1 литий 18 650
     
  20. vladokop

    vladokop Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    киев
    1. томо повербанк стоит 10$ в китае на алиэкспрес на 18650 литиий гарячая замена отдельный канал зарядки на каждую банку отдельно и отдельно в доступе в процентах на экране не надо ждать окончания зарядки ну на крайняк за 50 гр на 1штуку 18650
     
    Останнє редагування: 23 гру 2018
  21. Датчик нел торнадо по повітрю.
    1. режим усі метали, чуйка 90, хум левел 0. монети показані що чути вухом але якщо одягнути навушники то чути ще далі але це шумний режим на любителя у чистому полі працювати. Монети мідяки 2-3-5 коп Миколи та 5-1 коп. советів.
    IMG_0680.JPG
    2. Дискрим, чуйка 90, три тони, дискрим 10, частота стартова. якщо дискрим збавити до 5 або нуля а чуйку дати хоч 95 то можна ще зо пять см. прибавити.
    IMG_0681.JPG
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
    Petrkum Petrkum подобається це.
  22. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Как Вы дотянете до весны? Могу представить как охота выгулять новый прибор))))
    На всех металлах надо каждый сигнал смотреть вди?
     
    Блукач подобається це.
  23. ну цікаво але я не наркоман)) ломка є але я вгамовуюсь роботою, коньяком та ютубом, там зимові сильні духом копарі тішать нас літніх. Я його трохи гуляв по садку, трохи по городу, ще гульну в лісочок хай но трохи хоть те болото мороз прихватить.
     
  24. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Когда приходят выходные хочется ... у нас снега валом, а сейчас дожди валят.
    Как ходить на всех металлах в однотоне?
     
  25. на любителя, шумний і дуже чутливий робиться в такому режимі, лопату чує х..р зна де але якщо хум левел виставити у мінуси то затихає, щось нагадую аналоговий прилад, дуже глибина росте, на чистих полях буде чути золоті зуби мерців під землею)) дискрім вгамовує його добряче по шуму але якщо дискрім до десяти то шумніший проте чуть глибший, чуйка глибину душить. В принципі глибокий прилад з такою катухою. Супроти терки 705, швидкий у рази, глибший і чіткий звук не протяжний свист як у горлишко пляшки а чіткий. Класно ловитиме і розділятиме цілі. Люди помилялись з ним ходячи на усіх металах на засмічених місцях аби було глибше, від того і прилад зносив бошку і люди його не розуміли. На смітнику тре малу глибину і малу чуйку, дискрім відповідно і буде супер. На всіх металлах такий там струм накачки катухи чи підсилення що аж свистить, проте пятак до 60 см. чути.
     
    IVS подобається це.
  26. Вигуляв свій т2 сьогодні кардинально, у злому чорноземі, болото ще те) але хоч це перший коп та прилад добре не пізнаний я скакав від щастя, наскільки він суперовий. Є знахідки, хоча ходив там і з фортуною і з квазаром. Більше у сторону цих самопалів я навіть не гляну. Словами не передати як працює мій Т2, треба зняти буде відос копу. Що поразило. Швидкість офігенна навіть на глибинах, з нею розділення просто блискавичне, калаш у порівнянні, навіть датчиком нел торнадо я вихоплював дрібнички серед сміття жахливого, з глибини. Грунт йому взагалі пофіг, відлаштування пара секунд і грунту нема любого, що піску що чорнозему. Аби зрозуміти треба попробувати але на ці гроші я кращого приладу не бачив. Фортуни любих версій, квазари, навіть поряд не стоять. Глибина бомбезна, дрібні монети, крупні дістає з того світу. Якщо є сумнівна тиха ціль, вмикаєш алл метал і вона звучить чітко з чітким вді. Сподобалось ходити на дискримі 5, тони 2+, чуйка 95, частота стартова. Так видно краще картину що під землею.
     
    Останнє редагування: 30 гру 2018
    IVS подобається це.