Як не потрібно займатися пошуковою роботою

Тема у розділі 'Теорія ВА', створена користувачем Olejek, 2 кві 2017.

  1. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Что и требовалось доказать! Кстати, не надо обманываться сканами и т.д. надо сохранять ОРИГИНАЛЫ по месту нахождения,причем исключительно в госчасти музейного фонда Украины. Не хотят - заставлять вплоть до угроз жалоб в МинКульт и т. д. (поверьте, я как никто знаю как трудно бывает убедить музейщиков с педобразованием принять важную с точки зрения истории вещь в основной фонд). То что сейчас кажется нечитаемым, через лет десять может щелкаться как семечки, кстати трассологов пока никто не задействовал. История археологии изобилует случаями когда благодаря тщательной фиксации или сохранности вещей информацию удавалось извлекать через десятилетия. Поэтому хватит обманывать и себя и окружающих!
     
  2. Цікаві лоти

    1. Лесной коп . Помыты - почищены . На некоторых были куски медных проводов . Лично сам хорошо упаковыв...
      150 грн.
    2. З болота.стан по фото.
      200 грн.
    3. 200 грн.
    4. З болота.Нібито колись бачив таке на переносці рації.Як знайду фото, то добавлю в лот.
      150 грн.
    5. Абонентский громкоговоритель «Зик» (Гдм-0,5). СССР. Ленинградский завод имени Калинина. Внешнее сос...
      1200 грн.
  3. Orest

    Orest Oberleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    3.519
    Адреса:
    На право второй поворот, и прямо
    Не уверен, вряд ли мои соратники и коллеги способны поменять мнение о тебе... А если дальше, то могу попросить найти твоего клона где наградухи с лежаков барыжатся... и айпишники посветить... ты шо думаешь что реально тут Штырлиц наминуточку? Или ты один и сидишь в танке? Может еще про мост золотой с чекиста Летвинова которого ты долбил ночью подальше от глаз людских поведать людям? Хотя мог бы и спросить, у меня с архива есть фотки с похорон его, в вышиванке, а про награды, это на алчность твою все расчитывалось, ибо яма там под три метра, жена его попросила про это и родственники у него есть живые, в Крыму правда... было весело слушать как жадность фраера губила... да ладно.. подитожу -
    правильно говорят - "не трогай говно, не будет вонять"
    Решил быть выше. Я всегда так поступаю "Если тебя пнул ногой осел, что ты будешь делать? - ничего, просто отряхнешься, и пойдешь дальше" Приятного получения дозволов, Суховой тебе в помощь! :) Это если не посодють его...
     
    Останнє редагування: 24 кві 2017
  4. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    :D:D:D Да, была у меня мысля, что и ты с температурой лежишь, потому и написал бредятину, но вижу болезнь прогрессирует;)! У тебя-же есть горячо любящий тебя модератор, он что не мог тебе сообщить, что никакого моего клона торгующего наградухами с немецких лежаков не существует? Я правда догадываюсь о ком речь - его действительно тоже Саша зовут, но это абсолютно реальное лицо. Фамилии его не знаю, но точно не Назаров:)! Чекиста Литвинова долбили ночью и подальше от глаз людских? Да ты что!??? Это был ноябрьский вечер, в центре города, а от множества видеокамер толпы которая стояла вокруг, даже в яме светло было. Я-же и тебе предлагал поучаствовать, но ты всех перехитрил и как всегда (так сказали твои соратники) заболел, но в яме со мной работал твой соратник, которому кстати отдельное спасибо, потому как я реально сдох долбя в плотной глине трехметровую яму. Все что было в яме перекочевало на новое место захоронения в присутствии многочисленных свидетелей. А тебе никто не сказал? Видишь, как тебя уважают в твоем родном городе! А насчет говна ты правильно сказал! Проблемму то поднял я :D! Зря наверное сделал? А твое "решил быть выше" после откровенной провокации звучит точно так-же странно и нелогично как и все остальные "сплетни в виде версий". Не хочешь работать нормально - твое право. Выкручивайся, обливай дерьмом "конкурентов" торгуй ЛОЗами и сопуткой. Только я думаю со временем соратников у тебя не останется. Они крутятся возле тебя, потому что других пока нет. А головы на плечах у них есть. Будущее полюбому за нормальными исследованиями и всем из этого вытекающим. Собственно появление этой темы тому свидетельство.
     
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Заведіть собі особисту переписку, будь ласка, і обговоріть проблемні питання своїх взаємовідносин там.
    Дякую за розуміння.
    _--------------------------------------------
    Підтримаю попереднього промовця. Давайте будемо робити так, щоб наші амбіції не заважали справі. Ми тут всі далеко не подарунки. Кожен помиляється, кожен шукає можливості як знайти і похоронить солдат. По знахідках можу сказати одне. Ваш ржавий хлам і навіть лози в музеях не треба. Максимум будуть валятися в запасниках. І взагалі РККА зараз " не на часі". Тому давайте не будемо відходить від теми. Дуже не хотілось би колегам давати попередження.
    Старий та Похабний.)
     
    Останнє редагування: 25 кві 2017
    Yako, Orest, ASKOT1 та 5 іншим подобається це.
  6. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    В тому що ЛОЗи лежатимуть в запасниках немає нічого поганого. Я розумію, що при слові "музей" багато хто уявляє максимум районний краєзнавчий музей, де і директор і завфондами, а часто і екскурсовод в одній особі, а експонатів тільки й вистачило, щоб по вітринах розкласти. Справжній державний музей - це не тільки експонати, що лежать у вітринах. Насправді, те що лежить у вітринах - це вершина айсбергу. Через певний період часу роблять реекспозицію і матеріали із запасників заміняють ті, що були у вітринах. Коли експонати попадають в основний фонд вони там будуть лежати практично вічно і будь-який дослідник зможе з ними ознайомитись. У запасниках навіть краще - не треба знімати з вітрини. Якщо-ж вони будуть лежати у вас вдома, то чи загубляться, чи виникне бажання продати, а там тоді років через д-цять хтось прочитає записку в ЛОЗі, а вже відкіля він, ніхто не пам"ятає. В музеї-ж на нього буде складено відповідну документацію та й акт є. Проблема в тому, що кадровий голод є і в музеях. Зараз переважна більшість їх працівників - це переважно жінки, в кращому випадку з педагогічною освітою, які в першу чергу жінки, а вже потім музейники. Ну і підхід у них такий-же, в першу чергу жіночий. Але-ж хіба ми коли шукали легких шляхів? Не беруть районні - везіть в обласні чи відповідні заповідники. На Черкащині це передусім Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник. Там у вас завжди все приймуть, а не приймуть, звоніть мені, потім точно приймуть. Я думаю знайдеться у кожного в області така установа, де ще зосталась якась кількість фахівців належного рівня. Стосовно того, що на часі, а що ні, то просто треба правильно розставляти акценти і вести роз"яснювальну роботу. Нинішнім псевдопатріотам я завжи пояснюю приблизно наступне - на нашій землі, наші люди загинули, щоб її визволити - чому ми повинні про них забути? Більшість розуміє.
     
    AtomFantom подобається це.
  7. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.115
    Адреса:
    Україна
    Маю великі сумніви щодо того, що у музеях такі експонати будуть збережені належним чином і не втратять свою історію.
    Якось довелося розшукувати родичів своєрідного звернення до нащадків - https://reibert.info/threads/tablichka.88515/
    Віддали табличку в музей, нікому вона там не потрібна була, "лежала она в сейфе и в экспозиции не была", а коли знайшлися родичі, то
    "пришлось табличку назад выжимать за могарыч". Добре що, родичі знайшлися і цей спомин про воїна буде зберігатися у сім'ї, а не як просто шматок металу без історії десь у музейних загашниках.
    Так що не факт, де краще буде смертникам - у музеї чи архіві якоїсь ГО. Дуже сумніваюся, що музеї будуть якось намагатися прочитати такі медальони, навіть якщо знайдеться така технічна можливість, це справа ентузіастів. А пошуковці можуть у будь-який момент знову повернутися до прочитання чи пошуку родичів, як от у "нашому" випадку. Продаж медальонів, як і іменних речей, звичайно, неприпустимий.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2017
    Тимур, Orest, ASKOT1 та 4 іншим подобається це.
  8. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Не хочу переписувати ще раз попереднє повідомлення, краще перечитайте ще раз. Відкинувши пафос і т.д. що маємо на виході? Річ збереглась? Збереглась, причому у сейфі зберігалась! Є до речі спеціальні інструкції в музеях що і як правильно зберігать. Стосовно того, що ніякої історії не збереглось - нісенітниця і суб"єктивне подання інформації з метою викривлення факту на свою користь. А в архіві "якоїсь ГО" де ніхто ні за що не відповідає буде краще? Музейні фонди навіть у випадку війни спаковують і евакуюють (скажу по секрету кілька років тому таке питання виникало). А в ГО? Зайшов Петя чи Вася, взяв подивитись і забув повернути, чи загубив, і все... Не варто чіплятись за залишки упередженості, недостатні знання та ін. Справа усе одно закінчиться державною частиною музейного фонду. Треба починати звикати. Громадські організації сьогодні є, а завтра немає, а державні музеї були і будуть за будь-якої влади. Краще спрямувати свої сили на запровадження громадського контролю за їх діяльністю.
     
  9. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.115
    Адреса:
    Україна
    Ви описуєте якийсь ідеальний музей десь у Києві. Навіть, у Корсуні, як Ви пишете, може знадобитися Ваше встручання, щоб якусь річ прийняли на зберігання. Не всі мають змогу везти експонати в Київ. Здають і в місцеві музеї. Здавали колись і в наш, сільський, ордени, медалі, посвідчення. Кинулися згодом родичі - а там уже ні медалей, ні орденів. І кінців не знайдеш. Музейна справа на місцях тримається на ентузіастах. Не стане їх - все розвалиться і нікому вон і нах не треба буде. У нас стародруки і картини відомих художників розкрадають з музеїв запросто, не кажучи вже про менш цінні речі. Хоча, смертники, звичайно, навряд чи зацікавлять злодіїв.
    В ідеалі - так, все треба здавати в музей і реєструвати.
     
    sergeyk2, Orest, Старик Похабыч та ще 1-му подобається це.
  10. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Це те що я казав! Боюсь, що 98% читачів цього повідомлення навіть не розуміють різниці між народним і державним музеєм. Дивуватись тут нема чому. Я це "хавав" десятиліттями, а хтось навіть не пригубився... Нічого страшного. Відкрию секрет - я також далеко не відразу одержав ті знання, що маю;)! Відкрию інший секрет - я на 100% упевнений, що через рік я буду знати більше. Хто не втратив здібності до самовдосконалості приєднуйтесь.
     
    AtomFantom та mastak-ua подобається це.
  11. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    1.466
    А може досить толочити воду в ступі? Музейщикам воно на"""""" нетреба і всі це знають. Іша справа людина якій це цікаво яка вкладує власні стли в свою маленьку колекцію і береже все що в неї є. Єкспонати пропадають навіть ті що проходять по актах прийома-передачі. Саша якщо тобі нічого робити то займись чимось корисним, не колоти воду. Щоб не бути голослівним скину фото декількох актів. Співпраці з музеями особисто для мене це залишило погані, та неприємні враження.
    IMG_20170430_211615.jpg IMG_20170430_211636.jpg
     
    Курбаши подобається це.
  12. Orest

    Orest Oberleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    3.519
    Адреса:
    На право второй поворот, и прямо
    Заскочил, почитал - диву даюсь! На улице май месяц, день длянный, ночи теплые, зымы, что ли не хватило, что бы чахнуть в пластмассе. Когда ж интерестно некоторые умудряются еще и кого-то поднимать? Меньше текста - корочче телеграмма! :) Айды в балочки, поля-лесочки.
    З.Ы. У меня уже 16 бойцов с начала марта, жаль - безымяннные все кроме одного. Кесарю - кесарево, копарю - лопата и гудидло. Далай как я, это прикольней чем вирт :) :) :)
     
  13. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Вже не вперше в мене складається враження, що дехто пише повідомлення погано читаючи попередників. Переписувати все знову не бачу сенсу, тим більше, що усі в душі розуміють, що з часом усе буде-таки по-моєму;), тому можливо дехто й біситься! А на репліки типу "якщо тобі нічого робити то займись чимось корисним" навіть не знаю, як відповідати - на "розумну" репліку важко відповісти якось адекватно. Мабуть правий був один з модераторів рекомендуючи писати щось подібне у особистій переписці. Але мабуть цей момент також полінувалися прочитати:).
     
  14. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Учора представники небайдужої громадськості надіслали мені фото зроблені біля 205-го ДОТ-у. Виходячи з фоток, то шукали бійців на перепоховання, але-ж залишили по собі такий "місячний пейзаж", що Мар"янівка просто відпочиває. Причому виходячи з фоток, часу на засипання було більш ніж досить. Останнім часом не дуже слідкував, де хто кого копав і ховав, бо ми якраз на травневі ховали одного з кращих своїх пошуковців, колегу, і просто надійного товариша, то не до цього було. Форумчани-ж я думаю знають, хто ці ями накопав. Дуже прошу повідомте - країна повинна знати своїх "героїв". Дуже хотілось-би побачити найближчим часом фотки цих-же ям, але засипаних.
     

    Images:

    205-1.JPG
    205-2.JPG
    205-3.JPG
    205-4.JPG
    205-5.JPG
  15. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Боже, яка цікава реакція! По Мар"янівці, так поки з"явилась версія про винуватців відриття на порядок меншої ями, вже на сторінку було повідомлень. А тут прямо "заговор молчания"! Це що, накопали якісь спонсори сайту? Бо я не бачу іншого логічного пояснення такої тиші.
     
    OBELISK Stalker подобається це.
  16. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.931
    Адреса:
    Лісостеп
    Які спонсори, беріть вище, Артема там бачили, з лопатою і мішком хабаря. ;):)

    По Мар"янівці була інформація, що копав пошуковий загін. Була можливісь уточнити який саме. Тут я такої можливості на даний момент я не бачу, а накопати тих ям міг будь-хто.
    Якщо у Вас є якась додаткова інформація, то викладайте. Особисто в мене її немає.
     
    Yako, Freeman 2, Старик Похабыч та ще 1-му подобається це.
  17. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    По Мар"янівці у мене була інформація від людини, якій пропонували взяти участь. По цьому місцю таких спільних знайомих не маю. Їхати на місце і взнавати, ну м"яко кажучи трохи далеченько. Наскільки я розумію, це неподалік Києва, причому місце досить відоме і практично людне, тому й дивує така тиша. Крім того, викладаючи інформацію про учасників робіт у Мар"янівці я не претендував на істину у останній інстанції - сам то я там не був, і "за руку нікого не хапав", тож цілком міг помилитись. А тут такий тотальний страх помилитись, якого досі в цій темі я чомусь не спостерігав, причому не тільки по відношенню до СНП, а й до моєї скромної персони. Може хтось пояснить реальні а не відмазочні причини такого страху?
     
  18. Orest

    Orest Oberleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    3.519
    Адреса:
    На право второй поворот, и прямо
    двести пятый-двести пятый.... это Швед нарыл там ям ... он башку от пульса своего искал, который в 2007-ом или 08-ом был нами бессовестно прое3,14ан на 205-ом...
    А усерьез - угадать, как пальцем в небо... Там место массового паломничества, после 2010 из киевских там не копали разве только рыбаки или охотники. Мы многих оттуда позабирали, помню. Мухами поеденных, так-сяк прикопанных, на проты, горшки, лопаты назвоненных...
     
    Мерзкий Ганс, Старик Похабыч та Allex761 подобається це.