где нарезать резьбу на стволе Киев?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем kallaps, 20 лис 2014.

  1. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
    Да, согласен с Вами полностью - если есть хоть малейшее сомнение в своих силах и возможностях своих рук то рисковать не стоит и если уж так захотелось нарезать резьбу то лучше обратиться к мастеру. Никаких негативных эмоций, я просто поделился своим опытом решения данного вопроса. Просто в детстве я игрался не кубиками а болтиками и одно из моих высших образований техническое - поэтому с железом я на ТЫ. С ув.
    :beer:
     
    Vasco, ANARXIST та Tayfun_U подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оптоволоконна мушка Hiviz для AR Мушка сталева У комплекті 4 оптоволоконні вставки, Увага, інстру...
      900 грн.
    2. Приціл Харківського заводу ФЕД. Кратність 3-9х38. Труба 1" Приціл стояв на малокаліберній гвинтівці....
      470 грн.
    3. Новий, не використовувався, розміри на фото.
      500 грн.
    4. 106500 грн.
    5. Магнифер почти не использовался, немного поцарапанный, работает отлично
      4250 грн.
  3. Djein

    Djein Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    431
    Адреса:
    Бориспіль
    Да, направляющая 7.62. Подогнана под плашку, которую камрад dsn продавал.
     
  4. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
    Не думаю что насорили, делясь таким "опытом" мы может поможем комуто решиться на самостоятельное рукоблудство а ктото решит что лучше отлистать сотку баксов и снять с себя такое ответственное дело.
     
    Vasco подобається це.
  5. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Доброго дня камаради, теж шукаю щоб нарізали різьбу на СКС, токарі на "Фермаші" не беруться, бояться спортити ствол, а в них досвід у токарстві і обладнання, а Ви самі нарізали... в магазинах зброї теж не беруться, та і камаради, які виготовляють ПБС кажуть, що на СКС це набагато тяжче чим на інших, а тому ні. Так де реально, а ле не за 100 мертвих амерекосовських призедентів?
     
  6. BMF

    BMF Obergefreiter

    Повідомлення:
    165
    На сайте Хадсона в услугах мастерской таки есть опция, 1100 грн вроде, но не звонил
     
  7. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Спасибі, ціна потрохи зменшується, це приємно, можливо і дійдем до більш менш розумної ціни, за будь-які підсказки всім дякую.
     
  8. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
    Я не пойму, в чем проблема? 20 минут и резьба готова! Вот буквально в субботу камраду Шайтан1 нарезал на СКС резьбу. Попросите его показать результат.
     
  9. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Ваня, я перепрошую, але у Вас так як Ви писали освіта технічна, а в мене ні, і маю сумний досвід свого юнацтва - осколочне поранення, в дитинстві я в болтики не грався, а в інші ігри, а тому добре засвоїв деякі уроки життя... Та і бачив як ДТК розлітаються, не говорячи про ПБС який відлятаючи вирвав з рук калаш, центри повинні вибиті точно. такшо самому попробувати можна, але ствол новий не вкрутиш як болтик якщо різьба злизалась)))
     
  10. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
    Ну, мне кажется на крайняк если с резьбой чето не так то всегда можно исправить... накрутить переходник или цанговый зажим.
     
  11. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    673
    Адреса:
    Україна
    Иван! Не провоцируйте людей на необдуманные поступки! Если с резьбой уже что-то не так - какой переходник туда накрутится?!!! Цангу сунете, но в какую сторону будет клевать девайс, который ею зажмётся?!!! При криво наверченой резьбе выход один - накручивать на неё муфту, штифтовать, потом всё протачивать в станке.
     
  12. Ivan-01

    Ivan-01 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    1.159
    Адреса:
    Буковина
    Все, больше не буду. Звиняйте. Все сказанное ИМХО.
     
  13. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Ваня, те що у Вас вийшло самому нарізати різьбу і це вийшло вдало, це плюс Вашим рукам і знанням да і визинчик. Все, що сказано в темі, я взяв доуваги і теж зробив для себе висновки, вважаю тема нормальна і необхідна, покрайній мірі для мене. Щераз всім дякую, надіюсь тема буде розвиватись.
     
    Ivan-01 подобається це.
  14. металообработка

    металообработка Feldwebel

    Повідомлення:
    293
    камрады. а что резьбу можно резать на стволе ето уже законно стало без лицензии. ето вроде втручання в конструкцию. по нашему ук. многие просят но пока отказ ткк222по старому. мне она больше нравится чем 263
     
  15. металообработка

    металообработка Feldwebel

    Повідомлення:
    293
    плюс нарезаная резьба должна быть записана в разрешении. поетому мастерские и дерут. тк резать резьбу стоит 100гр а бюр. записи 100уе
     
    Vd2003 подобається це.
  16. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    не 263 КК У, а 263 прім 1 ККУ відповідь на Ваше питання http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page7
    такшо від 3 до 7, але ж ми шукаємо нарізати різьбу з подальшим внесенням до дозволу :) правда камаради...
     
  17. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    в доповнення до вищесказаного, підсказую :) камаради, які внесли зміни в конструкцію своїх любимих апаратів поза межами словнозвісних майстерень та без запису в дозвіл, не будуть нести кримінальну відповідальність, якщо вони ці діяння зробили до часу набрання чинності змін в КК У тобто до 05.07.2012, так як закон не має зворотньої сили в часі, якщо він обтяжує становище людини. Я ж думаю всі камаради хто спілкувався в темі внесли зміни до ціїї дати :) такщо є трохи дирок у законодавстві, смикалку трохи треба мати і орієнтуватись у законах.
     
    o.neymark подобається це.
  18. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Сорі, дещо ще додивився дата 05.07.12 це "янкін" підписав закон про зміни до 263 прім 1 ККУ, який не вступив у силу, а тому був підписаний ще один закон 14.05.13 дія якого вступила в силу після приєднання Українаи до ПРОТОКОЛУ "проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності" (укр та рос). України приєдналась 02.04.13 а протокол вступив в силу 04.07.2013, такщо думаю, що до останньої ї дати всі камаради вносили зміни в конструкцію, а після ніхто не вносив :)
     
  19. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    673
    Адреса:
    Україна
    Може Ви й ссилку дасьте на нормативний акт, що передбачає внесення до дозволу нарізаної різьби? Давайте будемо вписувати в дозвіл зміну лакового покриття прикладу, встановлення оптики, обвісу і т. п.
    Не займайтесь демагогією, вказана стання КК України передбачає відповідальність за НЕЗАКОННІ дії, однак не забороняє їх проводити у законний спосіб та не зобовязує звітувати (реєструвати) ці дії.
    На практиці процес внесення конструктивних змін виглядає приблизно так: Ви приходите де мене в майстерню з карабіном та дозволом, я реєструю принесену та отриману зброю в журналі встановленої форми та у разі потреби складаємо акт прийому-передачі зброї. Після проведення роботи знову ж таки у разі потреби надаю акт виконаних робіт. Все, жодних погоджень та подальших реєстрацій в дозвільній системі не потрібно.
    Інша справа, приміром, якщо Ви хочере змінити кілібр карабіна, зробити його мадульним (2-3 калібра при зйомному стволі і т. п.).
     
    Tayfun_U подобається це.
  20. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    673
    Адреса:
    Україна
    Якщо комусь вишевказані вимоги по реєстрації висловили спіробітники дозвільної системи - це їх субєктивне бачення світу, при чому не півдтверджене законодавчо.
    Крім того, в самих нормативних докутентах системи МВС повний хаос. Так, сумновідомий наказ
    N 622 від 21.08.98передбачає отримання дозволу на придбання остовних частин зброї, в той же час визначаючи основними практично всі деталі зброї. Приміром, якщо потрібно купити зламаний спусковий гачок - згідно цього наказу на його придбання необхідно брати дозвіл, в той же час реєстрація (перереєстрація) куплениого та встановленого гачка не передбапчена. Крім того, деталі зброї, визначені вказаним наказом як основні вузли й надалі продаються у магазинах без жодних дозволів.
     
    Tayfun_U подобається це.
  21. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    673
    Адреса:
    Україна
    Біда як раз у тому, що в Україні нема Закону про зброю, який і мав би визначати такі питання.
     
    David Jäger та Tayfun_U подобається це.
  22. Шайтан1

    Шайтан1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    956
    Адреса:
    Украина
    Можно я вставлю своих 5 коппек Иван нарезал резьбу и мне не первому уже,накручиваеться на резьбу ДТК от Калаша как по маслу!
     
  23. eldenche

    eldenche Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    16
    Продам приспособу для нарезки резьбы вместе с плашкой 14 x 1 lh. Подойдет на ак, скс, проконсультирую, дам видео своей нарезки. Фото разместить пробовал но все время ошибку выдает. Цена 300 грн. Отправлю, либо Киев. 063 431 71 46
     
    mutsandy та Erzi подобається це.
  24. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Резерв до вияснення обставин.
     
  25. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.834
    Адреса:
    Копгород
    Я бы не шутил с нарезняком, у самого СКС.
     
    vadchema подобається це.
  26. eldenche

    eldenche Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    16
    Зарезервировано за Дьомой, есть еще комплект.