Фортуна М / М2 / М3

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 січ 2015.

  1. krotyara

    krotyara Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Вінницька обл.
    Ще. Чи допоможе якщо залити захистний шар вже нормальною смолою та проармувати. Запасу лити є, близько 4-5 мм. Дякую.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      50 грн.
    3. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1000 грн.
    4. Отличный набор для пляжного поиска. Пластик. В совке есть специальное отверстие для крепления страхо...
      650 грн.
    5. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
  2. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Короче х. з цим мд ФортуноюМ, від фериту х відстроїшся, фаза чи як її там плава, на ферит Вді -74, блок розкручував, все там в нормі, припаяно і залито колеєм, штекер в нормі з проводами, але отака лажа:smile_5: що за х.

    бачу що буду збирать продавців хто мені мд напродав, та вирішувать від кого він вже глючний приїхав, від початку до кінця. :beer: бо крайнім я знов виявлюсь.:beer:

    https://reibert.info/threads/fortuna-m-ot-stuff.829316/page-2
     

    Images:

    P1180010.JPG
    P1180011.JPG
    P1180012.JPG
    P1180013.JPG
    P1180014.JPG
    P1180015.JPG
    P1180016.JPG
    P1180017.JPG
    Alejan-88 подобається це.
  3. krotyara

    krotyara Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Вінницька обл.
    Візьми у когось із знайомих камрадів датчик чи фортуна, чи квазар і провір, можливо сам датчик глючний(що найбільш ймовірно). А там по обставинах. Відсилай Дімі нехай виправляє глюки, або замінює. Гарантія все ж таки є, хоть якась.
     
    Бек та Александр Копач подобається це.
  4. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Earth
    то воно так и будет, когда нет понимания того, что нужно делать и для чего
    забудьте про феррит, если нет двойного сигнала от монеты, отстраивайтесь от грунта и ищите клады
     
    Останнє редагування: 17 гру 2016
    Рослабон, Лясник та Александр Копач подобається це.
  5. ruslanMRF

    ruslanMRF Obergefreiter

    Повідомлення:
    96
    Адреса:
    Полтавська область
    Я так дивлюсь в вас щось зовсім з саморобними мд не склалося, не тільки з фортуною.
     
    Бек подобається це.
  6. ruslanMRF

    ruslanMRF Obergefreiter

    Повідомлення:
    96
    Адреса:
    Полтавська область
    Зараз зима спішити немає куди, якщо єпо толком не застигла то нехай з місяць полежить, потім петелькою, феритом , монеткою попробуйте довести баланс.
    Якщо зараз зальєте останню заливку то через місяць датчик викинете, було в мене таке колись з модифікованою єпоксидкою.
     
  7. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Вместо того, чтобы разок ко мне приехать и один раз понять, что к чему. С настроенным прибором уехать домой, всего 30 км. Я это пишу, по причине ,что не могу уже на эти муки смотреть спокойно. :rolleyes:
     
    Остап Ибрагимович, AlexVDI, SKS та 3 іншим подобається це.
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    клони були, тесорки сабле були, термінатори були, ельдорадо був, все гут:beer: з цифровиками :(
     
    Останнє редагування: 17 гру 2016
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    в Діми він був вже 2 рази. Просто неврублюсь, катушка? мд сам глючить чи х. його зна:beer: Сказать що катушка в теплі була, потім на холод, так була в приміщені -3С, спочатку то нормально було, перший коп з новою катушкою, баланс гут, -90 і т.д, потім півчаса -час і все, пішло нетак? отакоєот.

    Боюсь типер Фортуну М2 від Бомбер і Озі куплять.:(:beer:
     
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes:як то зовнішньому? сьогодні пробував. походу як була фаза 2.0 то тільки посередині катушки здвиги були, дальші мовчала.:beer:
     
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Простіше відправить Дімі хай ще разтестує. Якщо катушка глючить, то що з нею робитьто? Якщо хочете можу вам переслать мд, напротестувать.:beer:+ з вас відео.мож туплю :smile_5:
     
  12. SDR

    SDR Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина, Черкасская обл.
    Да нет, в данном случае, может лучше к "другому доктору" обратится, у меня есть датчик и блок есть, и промерить это всё есть чем, можно всё проверить, а потом к Диме, или .......
    Ну навязываться я больше не буду, сами решайте. Заодно убрались-бы пробелы в понимании работы именно Фортуна.
     
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: прийняв, реквізити скиньте.:beer: відправлю на тест драйв незавісімому експерту.
     
  14. krotyara

    krotyara Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Вінницька обл.
    К
    Краще під'їдь. Людина розкаже покаже і більше питань не буде. Тим більше дешевше буде привезти, ніж відсилати. 30км це не відстань:)
     
  15. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    Для мене взагалі 2 звуки по самі вуха. ;4 звуки - це вже поліфонія. Якби автор трохи дав між звуками паузу в Фортуні -М, було.б супер. А так лише лишнє місце в меню.Вмикаю на 4 звуки, там не розбереш, що прибор бачить, на 2-х. - копаємий сигнал, по ВДІ видно - копати чи ні.Я думаю так у всіх.
     
    andrulchik1986 подобається це.
  16. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    Ну не знаю, что у вас за приборы. Сегодня специально при минус 6 вышел проверить. Зарыл 1 коп. николая 1 на глубину 25 см. Четкий сигнал - +79.железо в минусе. Железно кольцо на той-же глубине выдает + с минусом,где легко можно определить, что не цвет.
     
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    ото такі прибори. Фортуна М.:beer: :rolleyes: може у вас якийсь особливий? а нам впарили конструктор?
     
    Останнє редагування: 17 гру 2016
    Kornet 75 подобається це.
  18. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    розумію що тема про фортуни, але якщо пан solovey_2005 згадав ів а саме тихона, то чи не можна почути думку про термінатор про від Деніса?
     
  19. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    То не прилади Фортуна-М такі, то прилади з написом "Фортуна-М". Деякі люди женуться за ціною, купуючи різне дешеве барахло і отримують відповідний результат. Немає "особливих" приладів, є прилади добре зроблені і правильно налаштовані! Два візуально однакових прилади зібрані різними людьми дають абсолютно різні показники стабільності, звідси і багато розбіжностей у відгуках про цей прилад.
     
    Иван1974, kev0852, Лясник та 2 іншим подобається це.
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Новий прикол, заніс вчора в будинок мд, прогрів трішки , :rolleyes: балансується на феріт-90, зменшив ток трохи до 60, але фаза сіравно плаває.Катькин пятак все по феншую +85, але якось звук ріжеться, чистого нема.:(
     
    SVETLOV25 подобається це.
  21. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    Частоту катушки виставте так, щоб був один чіткий звук. Таке було,коли виставляв катушку на 9 200, зараз 9100 , все стало на місця, дуже стабільний прибор. При чуйці 1 інколи пілікне,якщо зачепиш за якусь перешкоду. Вгадайте частоту своєї катушки і буде гуд! Можливо не правий, але таке також було.
     
    Останнє редагування: 18 гру 2016
  22. storm2012

    storm2012 Gefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Запорожье
    Добрый день, камрады! Хочу промотать датчик изолентой, в качестве защиты. Стоит ли этим заниматься, не повлияет это на работу прибора, не добавит "ложняков" и т.д.? Применимо ли это к Фортуне-м?
     
  23. Vitalik Zmej

    Vitalik Zmej Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    962
    Адреса:
    Одесса
    мотай,только ее не надолго хватит)))в обще не заморачивайся с этим,датчик это расходник,если эпоксидка хорошая, то ее напильником тяжело взять,а чтоб его протереть до дыр нужно ооочень сильно постараться, на три четыре сезона его хватит легко,а там уже может и новый прибор,а не то что датчик взять захотите)))если уж сильно хочется защиту нацепить,то возьмите тонкое орсстекло (кусочек 50 на 50 см,на рынке копейки стоит) и по форме датчика выгнете,в ютюбе видео как это сделать валом или обмотайте кембриком от провода (гривна метр на любом рынке) по периметру датчика.
     
  24. storm2012

    storm2012 Gefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Запорожье
    Спасибо, заморачиваться не буду:beer:
     
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.254
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    все налаштовувалось як книжка пише. просто неможливо вловить фази щоб було як на картінку. верхня частина пливе. на копі какофонія від грунту х. відстроюється. сказав камраду якщо будуть з. в мд. просто розбий об деревину.:beer:
     

    Images:

    DSCF7245.JPG
    Останнє редагування: 18 гру 2016