Ещё раз о лопатах.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Фермер, 3 січ 2008.

  1. YuriyNik

    YuriyNik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Украина
    :D Ну повеселили на ніч глядя;). Співчуваю Вам, як з таким взагалі можливо копати. Єдина користь від даного іздєлія, дик шо його точно з кущів не зпулять:beer:
    А якщо серйозно, то використовую дві лопати, в машині лежить Fiskars Ergo ,L=125см, вкоротив держак на 10 см, мені так зручніше, а коли на мопеді їду то в рюкзак беру Fiskars solid саперку коротку. Багато різних юзав виробників і для себе зробив висновок, що не потрібно видумувати велосипед...
    Але кожному своє:beer:
     
    КорифеЙ, Полтава1982, Grin999 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    2. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    3. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. klodo

    klodo Gefreiter

    Повідомлення:
    86
    Адреса:
    Украина
    В идеале поиск карманной лопаты.
    Стиснув зубы и с верой в светлое будущее. По крайней мере позавчера вообще не было лопаты, а сегодня есть чего в рюкзак кинуть для песочницы. Переключаемся на фирму и продолжаем тему. Проблема выбора остается. Лан пошел на коп.
     
    Останнє редагування: 1 чер 2019
  4. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    klodo, зачем лукавите? Вы процитировали только часть фразы - "проблема знайти таку легку та компактну лопату". Далее было написано "з не занадто малим штиком". У Вас "занадто малий штик".

    Спасибо за советы. Похоже, что до конца лета покопушки мне не светят. Потом буду ориентироваться на условия, которые будут на то время.
     
  5. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.305
    Адреса:
    Украина
    Fiskars Solid 131417
    Заводская ширина штыка 18 см. С каждой стороны отрезал турбинкой около 1 см. Сверку штык обрезан на 5мм больше. Думаю легче будет прорезать твердую землю.Примерно на 100 гр легче оригинала. Еще не испытывал.
    Штык типа щуп. Время переделки 5 мин.
    Испытаю отпишусь.

     

    Images:

    DSC_0002.jpg
    DSC_0005.jpg
    DSC_0001.jpg
    4515824166.jpg
    post-2592-1243494869_thumb.jpg
    Останнє редагування: 26 чер 2019
    Wiking730, Gordan13 та Rastaarheolog подобається це.
  6. Dagon

    Dagon Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    398
    Адреса:
    Украiна--назавжди!
    Ребята, не важно какая у вас лопата, важно какой артефакт вы подняли ею и Самое главное ---- зарываете ли вы после себя ямы на копе. Уже два раза за всю копарскую бытность рвал сухожилия на стопе в заросших, не зарытых ямках. Куча дибилов приходит в наше хобби, не зарывающих после себя ямки, страдаем и мы сами от таких гавнюков и колхозники с их коровами. Поверьте, наблюдал за такими "искателями", --- они и в жизни отморозки конченные, после меня , - хоть потоп***. Чего же вы тогда хотите от фермеров и безработных колхозников, где корова,-- единственная кормилица. Зарывайте ямки после себя!!! Давно уже не юзаю на копе с такими гавно-копателями, кого бесполезно просить об этом. Слава Богу, подобрались нормальные комрады. А на счёт лопаты: много чего перепробовал за многие годы копа и конечно, всё стало на свои места---- длинный Фискарь 410-й самый комфортный для длительного копа, короткий Фискарь-Солид, для горизонтально-вертикального шурфа. Всё остальное "из лопат", --- считаю приемлемым, если у вас хватает силы, сноровки и выносливости на сгибание-разгибание. Езжу всегда в машине, так что прятать нечего мне, если сам, то всегда с оружием и ямки зарываю после себя. Вижу ребят, что приезжают на общественном транспорте, тоже нормально, если норм чел, то всегда готов помочь и подвести, если по пути. Нормальным комрадам желаю удачи на копе и в жизни. Улыбайтесь ребята, улыбайтесь, дольше проживёте. :beer:
     
    mechel, ARME, lacis67 та 17 іншим подобається це.
  7. АлексКос

    АлексКос Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Мирноград
    410-й фискарь ,это модель лопаты?,дайте ссылку на ее пожалуйста
     
  8. АлексКос

    АлексКос Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Мирноград
    кто подскажет из какого дерева делать черенки лучше всего?
     
  9. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    113
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    224
    Повідомлення:
    2.598
    Адреса:
    УкраЇна
    Взалежності,які у вас грунти.
    Був в гостях у камрада,так мій фіскарь там монстром виглядав.Земля м'яка,навіть по лісі копають без напряга,черннок аби ж чого і тонкий,щоб лопата була легка.
    Хотів би я подивитись на них на наших грунтах.
    Як не камінь,то курвінь,часто глина.
    Без металевого черена ой як важко.
    Ризик зломити, з якогої б він деревини не був.
    А так,раджу осику,легка і міцна на злам.
     
    Dagon, форт55 та Rastaarheolog подобається це.
  10. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    113
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    224
    Повідомлення:
    2.598
    Адреса:
    УкраЇна
    Зайдіть у розділ продам шанцевий інструмент.
    Найдіть тему з фіскарями.
    Там вибір широкий.
    Одне можу порадити: якщо ручка (в розрізі) яйцевидна,то така лопата може і важча,але і міцніша.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  11. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Скорее всего речь идёт про Fiskars Ergo 131410:
    fiskars.jpg fiskars3.jpg fiskars2.jpg
    Хорошая лопата. Для тех, кто ездит на коп на тачке. Длина: 1250 мм, вес: 1900 г.
    Из компактных пореккомендую классику жанра Fiskars Solid 131417 или ставшую уже легендой и практически недоступную в продаже Fiskars Ergo 2500:
    IMG_13.JPG
    Полностью согласен с такой точкой зрения:
     
    volent2299, viging, КорифеЙ та ще 1-му подобається це.
  12. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Приветствую .Где то была тема по лопатам \не нашел\. Что скажете о штыковои лопате из рельсовои стали марки 65 г. Не трескается в сухом не легком грунте ? \Если надавить нормально ,на излом \?
     
  13. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    У меня такая, из московии.
    Берить с ребрами жесткости, не пожалеете) И не штыковую, а американку.
     
    Dagon та gans1969 подобається це.
  14. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Как прошли испытания? Как впечатления?
     
  15. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.305
    Адреса:
    Украина
    Разницы в прорезании грунта не заметил . Только почувствовал что ее легче носить.Взвесил остатки от штыка 80 гр.
     
    Wiking730 подобається це.
  16. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Два роки тому у мене стало питання з терміновою покупкою лопати перед копом.Дружина зламала свою китайську легеньку,прийшлось віддати їй свій Фіскарь 2500.Пройшов по маркету іпо базару-сама краща така яку зламали(купляти нема сенсу).Жіночка яка торгувала звичайними городніми лопатами почувши як я розповів в сусідньому ларку що мені потрібно і не найшов,запропонувала.А візьміть оцю..,і дала не велику,штикову, лопату 24х17 з написом АРМА в овалі.У мене питання з розмірами не стоїть але розмір сподобався.Діватись не було куди взяв,приробив ручку з дуба іпоїхали на коп в ліс.Після першого копу я зрозумів що лопату я шукати буду не скоро.Вона не тільки землю на рівні Фіскаря копає,а ще і коріння рубає на багато краще за рахунок того що тоньша.Сталь чудова-дзвенить.Ціна була 35гр.Прийшлось зробити руків`я з нержавійки-заслужила.Користуюсь по сьогоднішній день.
    Навмисно підходив до цієї жінки подякувати і запитати чия лопата?Тернопіль випускає.Рекомендую.
    Якщо є можливість,краще купити лопату і зробити ручку потрібних розмірів і конструкції,а час потрачений на кування чи виготовлення лопати провести на копі:beer:Якщо цікаво сфоткаю.
     
    Останнє редагування: 15 бер 2020
    Страхователь, Руслан 0807 та Omikron подобається це.
  17. Страхователь

    Страхователь Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    134
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    256
    Повідомлення:
    2.189
    Адреса:
    Слобожанщина UA
    Вітаю. Зробіть фото, а то моя вчора теж зламалась...
     

    Images:

    IMG_20200316_153447.jpg
    Provada81 та lacis67 подобається це.
  18. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    lacis67, дякую за пораду. На жаль, поки що така лопата мені не підходить. Потрібно придумати щось, що можна було б заганяти в грунт, без допомоги ніг. Нещодавно пробував копнути звичайною штиковою лопатою, і зрозумів, що не зможу це зробити, бо занадто гостра біль відчувається, коли намагаюсь натиснути на лопату, щоб загнати її в грунт. Тож, дякуючи "лікарям", які "вбили" мої хрящі, в найближчі декілька місяців навряд чи зможу користуватися звичайним заступом. Мабуть, буду шукати щось подібне до сокири, або кирки.
     
    lacis67 подобається це.
  19. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Будьласка. IMG_20200317_155039.jpg IMG_20200317_154958.jpg IMG_20200317_154952.jpg IMG_20200317_154511.jpg
    Мені вона дуже сподобалася.Наше теж буває хороше.
     

    Images:

    IMG_20200317_154842.jpg
    Останнє редагування: 17 бер 2020
    Страхователь подобається це.
  20. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Є поле, з дуже важким та твердим грунтом. ВДІ грунта, в основному відрізняється від ВДІ ферриту, на 2,5-3 градуса.
    Грунт, настільки твердий, що для того щоб викопати ціль мені доводилося ставати обома ногами на лопату, і підстрибувати на ній. При цьому, в багатьох місцях штик лопати за декілька моїх стрибків на лопаті, входив в грунт лише на 2-3 см., при глибині ямки більшій 10 см.
    На полі вирощують гірчицю.
    Можливо, що на полі мало копали, бо МД на ньому сильно сліпнуть, та й дуже важко видовбати ціль з такого грунту. На ньому викопав півкопійки Миколая, та декілька кусочків бронзи. Але багато чого не викопав, бо лопата не лізла в грунт. Лопата - з нержавійки, тому вона легше входить в такі грунти, ніж залізна.

    Постало питання: яким методом та інструментом, в такому грунті викопувати ямки глибиною до 30 см., а може й трохи глибші? Можливо, варто киркою довбати, чи сокирою, або чимось подібним? Хто має досвід копання ямок в такому грунті, підскажіть будь ласка, чим краще скористатися?
     
  21. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Звичайно кирка або мотига.Мотига має бути вузька.Я на дорогах користувався .Норм..
    Правда в три рази довше приходиться копати.Класний тренажер вибирати цілі.:beer:
     
    Останнє редагування: 20 бер 2020
    Хиля подобається це.
  22. copmen

    copmen Gefreiter

    Повідомлення:
    127
    Добрый день.Увидел в рекламе супермаркета Ашан лопату с железным держаком Гарден стар за 159 гривен.Подскажите ,может кто пользовался такой лопатой.Что она собой представляет?
     
  23. Heltozavr

    Heltozavr Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Киев
    Может кому будет полезно , сейчас в Епицентрах акция на польские лопаты. Купил себе такую - не хуже фискаря цена сейчас 343 грн 0FBCA3C4-585A-4232-825D-5039C58023DC.jpeg
     
    IgorNiko, Omikron та Rastaarheolog подобається це.
  24. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Внешне - ничогэнька така!
    То же самое говорили про лопату BTD 2500. По факту - не совсем Фискарс. Даже близко не лежала...
     
    Валерий Ч, Cladotrix, minitarn3838 та ще 1-му подобається це.
  25. Heltozavr

    Heltozavr Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Киев
    Ну я покрутил фискать и эту в руках и разницы не почувствовал . Да и на удивление продавец тоже хвалил ту что дешевле. Они вообще с Фискарем в одном ценовом сигменте просто на них сделали акцию -35%
     
  26. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Разницу почувствуете только во время эксплуатации)) Если металл норм. , то есть смысл рассматривать к покупке. А если металл как на BTD 2500 (гуано откровенное):
    https://reibert.info/threads/eschjo-raz-o-lopatax.22932/page-23#post-10795429
     
    rhodos, Cladotrix, Rastaarheolog та ще 1-му подобається це.