Думаю ще глибше! Щоб не порушувати особливо Єврозакони,- типу з Зельйоним орлами покидалися,натягнули струни політики,так легше відіслати назад українців які "так треба в Україні". Прикриваючись політичними базами. А самі ввечері по Скайпу кальян курять удвох!
Тут якщо не пішов в мінус,вже плюс.послухав я пшеків,нашіх шановних аналітиків ,висновок-дитячий садок.Отдавай маі ігрушкі,і нє пісяй в мій гаршок.