Цирк з орлами.

Discussion in 'Курилка' started by toz1915, Jun 23, 2026 at 7:05 PM.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,018
    Location:
    Украина
    У кого є польські нагороди,давайте мені я передам циганською почтою уряду Польщі,бо пересил Н.Почтою накладно.Не дякуйте,все на благо людей.
     
    Instructor - Sun likes this.
  2. Интересные лоты

    1. 24 грн.
    2. 225 грн.
    3. 35 грн.
    4. Опис: Архип Куїнджі (1842-1910) - український художник-пейзажист і педагог грецького походження, нар...
      140 грн.
    5. 39 грн.
  3. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    ..лови, в скарбничку )
    Screenshot_2026-06-21-17-01-43-640_com.facebook.katana-edit.jpg
     
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,018
    Location:
    Украина
    :beer:
    О я я дасис вкусняшка.
     
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    І я плюсую)
     

    Images:

    IMG_20260623_210515.jpg
  6. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    В мене є кілька злотих. Можу віддати))
     
  7. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    НЄ, тут тема орлів....)))
     
    LySS and Blitzwinkel like this.
  8. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    От йооо... а дохлий шуліка катіт?)
     
  9. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    Я далекий від новин. А це нагода,було орлом поцікавитись. Мдаааа.... Санта-Барбара
     
  10. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    "Ми повинні готуватися до агресії зі сторони України, вона для нас небезпечніша, ніж росія, тому треба вести підготовку до військового конфлікту проти України, — Myśl Polska.."
     
    LySS, toz1915 and Blitzwinkel like this.
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    Пшеки як були пихатими баранами так і залишаться!
     
    LySS, Deich and иштван like this.
  12. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,018
    Location:
    Украина
    Це не той орел що літає ,а той що гори обсирає.:mad:
     
    LySS and turist1967 like this.
  13. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    ..хм..злОті то як БИ валюта .
    За них можна купити щось.. потрібне. То ж краще залиште їх при собі..про всяк випадок..

    Ну а " Арла", якщо є, то можна оддать..раз "шляхта" така "глибоко_ранима", то хай їх гріє ))):smile_9:
     
    toz1915 and Blitzwinkel like this.
  14. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
  15. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    Взагалі то поляки виграли ДСВ:D
    В них таке в школі вчили. Браві Яники дали Гітлєру тягла:D
     
    valerka, toz1915 and LySS like this.
  16. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Згідно з останніми повідомленнями, Віктор Янукович вирішив повернути Польщі шапку з бобра, яку він зняв із польського фермера потягом Донецьк — Краків 1979 року. Ця новина з'явилася нещодавно і викликала інтерес як у ЗМІ, так і соціальних мережах.
     
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    О,навіть Вітька солідарний))
     
    LySS likes this.
  18. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    IMG_0750.jpeg
     
    toz1915, LySS and иштван like this.
  19. natafokss888

    natafokss888 Stabsgefreiter

    Messages:
    179
    Location:
    г.Ровно
    Знімок екрана 2025-09-01 184706.png Знімок екрана 2025-09-01 184738.png
    Відправте їм цього орла, нехай цілують і отримують насолоду.
     
    toz1915, LySS and Blitzwinkel like this.
  20. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    ..та да...і з шабельками - на танки ходили:D:D:D
     
    Blitzwinkel likes this.
  21. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    41
      проданные:
    150
    Messages:
    17,731
    ...а нема ні в кого відчуття що це все робится з подачи кацапів....щоб разкрутити сітуацію...між людьми ... хоч якусь... всередині двох країн , бо як можна взагалі на цю дичину адекватно реагувати....і Ви це підтримуєте як щось адекватне...кацапи хочуть посварити Україну з Польщою за щоб то не стало....бо відчувать що їм пизда ...будьте друзі трохи розумнішіми....бо кацапськи тварі кругом, вже незнають як нас разсварити, не допомогайте їм будь ласка. Слава Україні! Niech żyje Polska! ....і всіх підарів(не тільки кацапів, а й наших прокацапських...а я бачу їх підарів ще більше ніж кацапів останнім часом повилазило...а скільки ще сидить....) на шибеницю
     
    Blitzwinkel and LySS like this.
  22. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    Та так є...
    ми своє ІПСО - пройшли вже..а вони - ні.
    Та й хвороба політичного популізму - теж подібна..
    А "сценарії" свинопсячі теж "перевірені" - крутять. Минулого тижня у Варшаві вже були "зельОні чоловічки" польського взірця.. ( до речі - теж пірдолили, що одяг військового взірця можна в будь_якому мілітарному "склЕпі" - купити))
    ( бракує лише "зброї з шахт")

    Але постібатись з "духів" ( першопроходців" - то свята справа )))
     
    Blitzwinkel and serebrynay puly like this.
  23. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    41
      проданные:
    150
    Messages:
    17,731
    так , але щоб у людей хватило розуму не повистись на те що вже було в нас....восємь лєт трусіки та все інше
     
    Blitzwinkel and LySS like this.
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    Нуууу..всюди є свої думаючі ..і д0л60й06и.
    Адекватні ніби розуміють ситуацію.. ну а тупорилі - кіпішують.
    Така реальність.
    Чим тупіший виборець, тим легше таким "крутити"..
    .."сутіньОр" похвалитись якимись власними політичними і державними здобутками НЕ може, тож і використовує старого_перевіреного "джокера" про "×√й0вих_українців", "УПА", "волинки" і все в тому ж дусі ..
    Ну а наБрід завжди "об'єднується" в напрямку "ворога".
    він ж як тільки "запрезидентився", то щось там в"якав до дОйчів на рахунок "репарацій" з ДСВ.. ну але німці певно і КОНКРЕТНО послали "пшееемка" по "курсу", то ж "патріота" зіграв в нашу сторону (((
    Ну а так як дипломатичний фронт в Україні - "кульгає", ну то "подачу" ми "прийняли"((((
     
    Last edited: Jun 23, 2026 at 11:12 PM
    Blitzwinkel likes this.
  25. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    41
      проданные:
    150
    Messages:
    17,731
    оце й пугає....що д0л60й06ив...більш ніж адекватних нажаль
     
    Blitzwinkel and LySS like this.
  26. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    92
    Location:
    вільна Україна
    .. д0л60й06 - це світова проблема..
    Наші "схавали" клоуна, амЕри - трампОна, пшееемки - свого..сутенера і кібОла..
    "простий нарОт" не заморочується аналізом та перспективами, а "хаває" "прості страви".
    Які потім дорого коштують ((((
     
    Blitzwinkel and serebrynay puly like this.