Нууу..і це також передбачено. Прогрес - цікава штука. Ніби і полегшує життя людині..але водночас і дає "ведмежу послугу". бо нівелює класичну освіту. Молоде покоління росте в гаджетах і "павутині", яка диктує "напрямок"..але розум не в силах відсікти "зерно" від "полови". Мудрих забагато - не потрібно.