Адміни працюють?

Тема в разделе "Питання по роботі аукціону REIBERT", создана пользователем 19Вова41, 25 янв 2024.

  1. 19Вова41

    19Вова41 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1
    Адрес:
    Kharkov
    - за останній час продано та сплачено на аукціоні..
    - робив благодійність
    - на сайті є гроші.
    Що в мене з рейтінгом? Що я роблю не так?
     
  2. Интересные лоты

    1. 2000 грн.
    2. До вашої уваги славетний СХП кулемет MG 42 “Hitler’s Buzzsaw” під холостий патрон 7,62×51 NATO (плас...
      130000 грн.
    3. Найдена с патроном внутри.Патронник в отличном состоянии,нити по всей длине.Прорежу,просверлю где ук...
      4000 грн.
    4. Стан складського зберігання.
      1000 грн.
    5. По фото
      500 грн.
  3. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1661
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    3.638
    Сообщения:
    9.059
    Вітаю.
    А що Вас засмучує ?
    Рейтинг на Аукціоні позитивний. "1"
     
    Bakay и Wiking730 нравится это.
  4. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Featron, Bakay и borik нравится это.
  5. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Це зрада тотальна і заговори:smile_9:
     
    kripers338, ТарасМ и Featron нравится это.