•~•.308 Win •~•Точность и мощность. Делимся рецептами.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Александр_13, 27 вер 2016.

Статус теми:
Закрита.
  1. coldmind

    coldmind Schütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Kyiv
    Bітаю. Продивився тему на рахунок навіски Lovex d073.6, але бачив протиречиві дані.

    У мене Remington 700, ствол 20", твіст 1:10.
    Куля Hornady ELD Match 178gr.

    Навіску саме для такої ваги не знайшов, тому орієнтуюсь на трохи більшу (180gr).

    Якщо усереднити те що я знайшов в темі, то виходить щось між 2.820 - 2.855 грама.
    Можливо хтось може підтвердити/спростувати, або хтось збирав комбінацію такого пороха та кулі під подібну зброю?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 100 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      120 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Служит для быстроты изменения оснастки пресса,выставления глубины посадки матрицы и с последующей ее...
      79 грн.
    3. Підставка під патрони чи гільзи .223 rem / 5.56. Якісно надрукована на 3д принтері. Стійка та міцна...
      192 грн.
    4. Продам капсюля типа боксер, размером 4,4 мм SP. Новые, итальянского производства, в пачке 150 штук....
      575 грн.
    5. Куля Лапуа .338. вага 300гр. в коробках по 100 шт. ціна за 100шт.
      5700 грн.
  3. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    Хорнади ELD-Match 178 +Lovex D073.6 навеска 2,90 гр, скорость 790-800 м.с. , нормально летит до 1 км. Хова 20 дюймов, 10 твист.
     
    coldmind та Vasco подобається це.
  4. coldmind

    coldmind Schütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Kyiv
    це безпечна навіска? порівнюючи значення які дає Lovex 2.9 грама трохи перевищує
     
  5. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    Да, гильза ГГГ, зимняя навеска, летом может быть некоторый передоз, попробуйте начать с меньшей.

    Если вас беспокоит передоз, снарядите несколько навесок и отстреливайте их с повышением - вот к примеру мой отстрел перед тем, как выбрать навеску:
    2,75 гр - 733, 763, 761, 748 м.с., куча 2,3/5 см
    2,80 гр - 769, 780, 765 м.с., куча 4,5 см
    2,85 гр - 792, 790, 801, 796 м.с. куча 2,3/3,5 см
    2,90 гр - 806, 807, 811, 809 м.с. куча 2,4 см

    Ловекс как раз хорош тем, что дает возможность развить хорошую скорость - Д073.6 в 308, и Д073.4 в 223
     
    berger2000 та coldmind подобається це.
  6. UA_MX

    UA_MX Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    5
    Повідомлення:
    203
    Вітаю.
    Ви так впевнено викладаєте такі цифри..
    Вони всі у червоній зоні, це компресійні наважки і, м‘яко кажучи, це ризиковано.
    Окей, знаю, що так збирають, але треба зрозуміти, що це вже суттєве збільшення віддачі з якою треба вміти працювати. Це НЕ комфортний патрон, він має сенс на довгих стволах у важких комплексах.

    Тому, перше: новачкам, які не пройшли весь шлях від простих наважок, від роботи з хроном, від роботи з калькулятором, від тестування різних порошків, від підготовки і стандпртизації гільз - не слухати всіх підряд «спеціалістів». Запитуйте, збирайте інфу, тестуйте. І все це поступово. Розберіться з причинами і наслідками.
    Друге: всі рецепти мають бути у жорсткій прив‘язці до конкретного комплексу. Те, що полетіло у одного, не полетить так само у іншого.
    Третє: не забуваємо про термозалежність. Зараз +30 і, наприклад, 4064 дав приріст швидкості більше ніж на 15мс відносно осінніх замірів
    Четверте: по 4064 - у багатьох поличка починається на 42г. Це досить безпечна наважка. І єкономна.
     
    Alex KS, Vitorusa, Hamer2109 та 3 іншим подобається це.
  7. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    абсолютно вірно написано про ІМР4064 для 168гр кулі. 178-185гр на пальмі літає на 45,0 Варгета.
    В мене ця сама 178 Елдм літала на 43,5 ІМР-4895, котрий швидший за 4064, причому в ті самі спекотні 32-35*.

    Про яку віддачу на 308 мова, дядьку? Якщо ви кажете про сильну віддачу в 308, то не варто брати нічого більшого як 223.

    У мене зараз 190гр літає на 43,2гр ІМР-4064 з звичайними кнопками ЛР і на 42,3-42,5грн з магнум-кнопками.
     
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    в ідеалі для ції кулі порошок ІМР-4895 43,0-43,5гр і буде щастя в одну дірку.
     

    Images:

    178eldm+imr4895.jpg
    coldmind подобається це.
  9. UA_MX

    UA_MX Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    5
    Повідомлення:
    203
    Що саме написано вірно про 4064?
    Те, що треба 44,5-45 гр сипати?
     
    berger2000 подобається це.
  10. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    перед тим як питати спробуйте прочитати все, цілком, особливо подумати про вказані вагові показники кулі. Я все чітко написав що саме вірно написано - якщо не дійшло за 1 раз, перечитуйте доки не дійде ,а потім питайте.
    .
    Але ж ви звісно знаєте більше, ніж датацентр таких брендів як Ходдон та ІМР - там же суцільні дурні - що вони там можуть знати у порівнянні з вами.
     

    Images:

    Буфер обміну-1.jpg
    Останнє редагування: 2 лип 2022
  11. UA_MX

    UA_MX Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    5
    Повідомлення:
    203
    Щось незрозуміло твоє хамство. Я лише перепитав, а у відповідь отримав купу саркастичного гівна, яка більше схожа на реалізацію якихось дитячих комплексів, а не на спілкування.
    Ти видатний стрілець, чи якесь авторитетне експерт, щоб тебе перечитувати?
    Оті дірочки можеш комусь іншому показувати - для якихось висновків щодо купності необхідно мати серію підряд не менше ніж із п‘яти таких груп.
    І я ще раз повторюю для чемпіона - важливий комплекс у зв‘язці з патроном. Те, що полетіло з одного ствола не факт, що полетить з іншого.
    По датацентру - секрет Полішенеля.
    Відповів у тому ж стилі, що і ти, і продовжувати дискуссію не бажаю.
     
  12. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я слонам ніколи нічого не доказую - якщо вони не вчаться, то військомат присилає нових.
    унітарний єдиний набій, м118lr летить з усіх стволів і абсолютно в усіх, окрім кривих слонячих рук.
    Мабуть американці тебе не прочитали, коли приймали його собі на озброєння, вони просто не читали твого опуса про комплекс і звязки з патроном. Напиши свої поради до інституту озброєнь США - відкрий їм правду про комплекс і патрон.
     
  13. coldmind

    coldmind Schütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Kyiv
    Я тільки помітив що в мануалі до Lovex для d073.6 пишуть про 4.4 SPM Boxer S&B (small pistol magnum).
    Чи значить це що звичайний ларж райфл (в моєму випадку CCI #200) не буде працювати як треба, чи це значить що можна мати те й же результат, але з меншими навісками пороху?
     
    Останнє редагування: 5 лип 2022
  14. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Папір покаже, але зазвичай на магнумі трошки меньше, в межах 0.5гр. пістолетні ніколи не юзав.
     
    coldmind подобається це.
  15. djon20djon

    djon20djon Obergefreiter

    Повідомлення:
    222
    Адреса:
    Украіна
    Слава Украіні..Друзі питання таке собі...тому шо однозначноі відповіді немає.Який порох найбличе підходить до куль Свинцевих для нарізного??? 308 . На дозвук .буду вдячний за відповідь ...
     
  16. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    1.242
    Адреса:
    БЦ
    Vectan A0, Тахо, TrailBoss
     
    UA_MX подобається це.
  17. UA_MX

    UA_MX Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    5
    Повідомлення:
    203
    Умовно підходить Nobel А0, оскільки він є.
    десь в районі 0,5-0,51 грама (не грейна :) під свинець 175
    Але проблема з наповненням гільзи залишається. В принципі можна обережно прокалькулювати усі доступні швидкі пороха в цьому діапазоні. Типу VV N120. Знов-таки, якщо вони є.
     
  18. djon20djon

    djon20djon Obergefreiter

    Повідомлення:
    222
    Адреса:
    Украіна
    Привіт друже ..А пустоту ільзи може і не заповнювати .а якщо заповнювати то чим дякую друже
     
  19. UA_MX

    UA_MX Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    5
    Повідомлення:
    203
    Вітаю! :beer:
    Питання заповнення гільзи є важливим з огляду на ініціацію «вибуху». В ідеалі або використовувати об‘ємний порох типу TrailBoss, або шукати гільзи зроблені спецово під дозвук зі зменшеним об‘ємом. І те і те - дорога тєма. Народ запихує вату і навіть обухівський папір. Але це якась повна хрінь, як на мене. Частково спасає магнум капсюль і дірка 3мм.
    насправді, те, шо пороху в гільзі 25-40% є проблемою, що впливає на «однорідність» пострілів і, як результат повторюваність.
    А, до речі, ше нюанс - порох А0 є двокомпонентним. Тому на ньому у цій ситуації з .308 дозвуком складно шось людське зробити.
    Честно кажучи, я дозвук не довів до розуму, тому, бо нема таких задач. Десь на 50-70 метрів купку збираю і мені цього було досить - дешманський патрон. Може інші колєги шось від себе скажуть, з радістю почитаю.
     
  20. труд-яга

    труд-яга Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю.
    Тахо та траілбос.від 0.48 до 0.53.
    Ствол 18 кал308.
    На50 м.летить все.далі мінометна траєкторія.потрібен простріл всіх дистанцій та далекомір.
    Єдиний плюс - звук та ціна.
     
    berger2000 подобається це.
  21. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Заполнять пустоту при снаряжении дозвука не нада.
     
    Miller та sergey_mp подобається це.
  22. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    Летит и дальше. Пристреляйте дозвук в ноль на 100 метров, до 120 будет прямой выстрел.

    Далее много поправок, но попадать можно до 300-400 метров, как поправок в прицеле хватит, ну и дистанция в дальномере точно должна быть определена.

    По рецепту, самы простой - Тахо от 0.45 грамма на пулю в 160 грейн, до 0.5 грамма на пулю в 180-200+ грейн. Скорость будет под 290 м.с., как раз то, чтобы звук был негромким - на 330 м.с. он гораздо громче, хоть и дозвук.
     
    UA_MX та berger2000 подобається це.
  23. djon20djon

    djon20djon Obergefreiter

    Повідомлення:
    222
    Адреса:
    Украіна
    Смерть маскаляммм....Привіт друзі ,...на дозвук ставлю капсуль…. 200... Хто маже стріляє іншим капсулем .чи це не так важно?¿?, і ше читав шо розсверлюють отвір в капсульного гнізда ...хто потратить хвилину і шось напише "правдиве" буду дуже вдячний. .дякую друзі
     
    Hamer2109 подобається це.
  24. труд-яга

    труд-яга Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю.
    Отвір - не розсверлюю.капсуль вінчестерWLR.пробував магнус але різниця невелика.гарно чистіть гільзу капсульне гніздо.(відпалювати чи ні гільзу на ваш розсуд)бажано однакову посадку кулі.однаковий натяг при посадці кулі.та однакову вагу кулі.
     
  25. труд-яга

    труд-яга Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю.
    Згідний.Але я на 100 та за 100 рідко стріляю.
    Падіння кулі відносно звукової іде в залежності від глушака від 2 до 8 см.на 25 м.особисто в мене на 50 м 4-5 см. На кожні слідуючи 25 м.2-3 см на 100м. 20-25 см. Але в залежності від глушака.
    Кулями в 160 греан я не стріляв- точніше тільки один раз для тестів.
    В основному 175-185. Тахо на 175-0.48. На 185-0.5. але це індивідуально мої набої з мого ствола( дозвук)- без глушака летять 2 см.нижче відносно звукового набою- ствол 47см.а з 56 ствола в ноль- це на 50 м.
     
  26. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    У меня разница в пристрелке на 100 метров была в районе 40-50 см, просто вводил эту поправку барабаном и стрелял.
     
    berger2000 та Hamer2109 подобається це.
Статус теми:
Закрита.