•~•.308 Win •~•Точность и мощность. Делимся рецептами.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Александр_13, 27 вер 2016.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romel76

    Romel76 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    265
    Адреса:
    Київ
    Вітаю!! про Сафарі дуже сумна новина
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 14 шт.)
      Магазин Amend2 A2-Stick 34 вміщує 34 патрони калібру 9 мм. Для Glock 19, 17 і карабінів під магазин...
      1670 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Двосторонній важіль перезаряджання виробництва Suveren Arms має Ергономічні крила для захоплення із...
      2200 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Breek Arms Warhammer 15" M-Lok Довжина 15 дюймів Вага з баррел нат - 377 гр Внутрішній діаметр 38 мм...
      7330 грн.
    4. Продам магазини, повністю нові, в рідній упаковці Лот - 10 магазинів
      7000 грн.
    5. Стандартная (штатная) верхняя ручка переноски с диоптрическим прицелом для карабина М4 и других клон...
      3500 грн.
  3. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.527
    Адреса:
    Украина
    Отож бо, що у Києві "сафарі" "фсе"...
     
  4. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    722
    Приветствую. На сайте у них вроде написано, что они как точка выдачи заказов в Киеве работают.

    С уважением .

    Отправлено с моего SM-A505FM через Tapatalk
     
  5. Romel76

    Romel76 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    265
    Адреса:
    Київ
    На телефоны в Сафари не отвечают. Написал сообщение ждем ответа
     
  6. Romel76

    Romel76 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    265
    Адреса:
    Київ
    Только шикарную навеску на Ловексе подобрал и на те
     
  7. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    722
    В Стволе он дороже. Увы.

    Отправлено с моего SM-A505FM через Tapatalk
     
  8. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Справедливо если гнать его за 700тку. А если не гнать то раз на 600-700 выстрелов пеной Форрест снимается как обычное омеднение. Да и латунный ерш отлично оттирает мельхиор.

    Насчет "не научитесь стрелять", тут вопрос - а для какой дисциплины идет обучение?
    Вскидывание, контроль прицельных приспособлений, стрельба в динамике с мельхиором тренируются абсолютно так же как и с любым другим патроном. При этом он безопаснее для металлических мишеней, потому что навеска меньше, материал мягче.
    учитывая итоговую стоимость патрона в ~$0.3 (Порошок по скидке 15%, кнопки по 1,75грн, гильза тировая, пуля 2грн) то альтернатив для тренировок по HMR просто нет (.300ААС просто не вытягивает дисциплину)
    Ну, и я просто не охотник. Если я могу гарантированно поражать метал 10см на 100м без длительного выцеливания, то мне патрон подходит.

    А вот для охоты и PRS естессно мельхиор нафиг не нужен. Вообще, для любой дисциплины, где стрелок ищет в рекламке патронов баллистический коеффициент мельхиор не канает :D
     
    007 Стрелок, Hamer2109 та Miller подобається це.
  9. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Продублюю тут, оскільки це таки 308 )))

    Куля 190трбт, Україна, ствол 25,5" , твіст 10", гільза ГГГ відпалена на туристичному балончику, а решта на мішенях написана.
    [​IMG]
     
    Romel76, 007 Стрелок, 0-88888 та 2 іншим подобається це.
  10. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Ітак, продовжимо 308й мілкан...це був фінішний етап по перевірці підбору основного набої для гвинтівки з кулею 190трбт (Україна, маде бай Дмитро).

    Сьогодні заради експерименту було зроблено кілька пострілів. Зверніть увагу на гільзу що відпалена перед кожною формовкою і зарядкою, та на гільзу, що 1 цикл не відпалювалась - решта там абсолютно все однакове.
    Є пара пострілів на капсулі Вінчестер ЛР, але там заряд на 0,5гр меньший, проте гільза відпалена.
    Відпал на балончику - нагрів до червоного дульце та і все.
     

    Images:

    190трбт.jpg
    007 Стрелок, Miller, domovenok та ще 1-му подобається це.
  11. 0-88888

    0-88888 Feldwebel

    Повідомлення:
    321
    Адреса:
    Киев
    Так камради, трішки вам неправду сказав, гільзу все ж таки трішки тягне.
     
    radiowaveserfer подобається це.
  12. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Уффф! Отжиг гильз - отдельная тема. В которой слишком легко можно убить продукт....
    - температура для дульца гильзы. Предмета материаловедения. 245 -280 C. Ниже и ваш отжиг не даст никакого позитивного эффекта. Выше и вы теряете цинк. Если гильза начала светиться - вы окислили цинк по всей толщине стенки гильзы. Это уже не сплав, а пористая медная губка с вкраплениями оксида цинка.
    - время нагрева. Предмет музыкального вкуса. При резкой подаче заданной температуры в 260С, .308й надо держать под этой температурой от 6 до 8 секунд. Народ делает это в два такта вальса или по метроному. На газу с одной мощной горелкой и шуруповертом держат 2 секунды. С малой горелкой три секунды. Но это все фигня так как горелка натурально сжигает цинк. Для однократного использования гильзы - ок. Так на заводе и поступают А для релоада это херовато.
    - время остывания. Предмет срачей....кто-то сразу кидает в воду, кто-то в песок, кто-то ваще не парится и кидает в коробку. Но высокоточники то знают - неравномерное остывание приводит к тому, что более жесткая часть изменит угол выхода пули из дульца.


    Я бы даже сказал, нормально тянет. Подрезать надо обязательно каждый раз. Естественно, все зависит от карабина. Я в тире как-то подобрал GGGх которые пришлось после матрицы сточить еще на 1мм. Пуля в них без кримпа вообще не держалась. Не рискнул использовать...в фальш-патроны переделал, посадив пульки на клей.
     
    007 Стрелок подобається це.
  13. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    убити армійську гільзу ГГГ - ви то серйозно? Я грію їх до червоного кольору ,а це суттєво більше 500*С Поцікавтесь латунь відпалити (рекристалізаційний відпал) при якій температурі можна. Є помаранчове полум"я, так і біс з ним - то вигоряє цинк з поверхні ,весь не вигорить, потім все одно оскиди в кислоті стравлювати. Для гільз використовують латунь Л70 чи Л68, а отже 600-650*С треба гріти. Скидаю гарячі просто у металеву коробку. Я не високоточник і гвинтвка коштувала рівно 1к долярів. Мішені від набоїв я навів вище.
    ПС: ці гільзи вже відпалюються 6й раз - мішені вище.
     

    Images:

    00.jpeg
    Останнє редагування: 28 чер 2021
    007 Стрелок подобається це.
  14. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Ну вот по вашему документу нам же и надо отжиг для снятия остаточной напряженности. Зачем накалять до упора? Я понимаю, если надо 223ю отпалить до пластичности чтобы сделать из нее 9мм пулю. Но жечь 308ю гильзу.....На болтовике, наверно нифига не будет, но на полуавтомате можно половину гильзы оставить в патроннике (рвет по границе рекристализации)...
     
    007 Стрелок подобається це.
  15. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    • GGG гільза дубіє сильно в їй треба відновлювати пластичність, а не знімати внутрвшні напруження, тому це 650*с і ніяк інакше.
     
  16. 0-88888

    0-88888 Feldwebel

    Повідомлення:
    321
    Адреса:
    Киев
    По віджигу, є в мене два Друга, один військовий снайп, другий спортивний. Один віджигає, другий ні, користується невеличкою приблудою типу фреза під розмір дульця. Пробував і так і так, норм. Але довіряю першому Другу, тому віддав йому гільзи, він їх перебрав, щось забракував і викинув, і правильно обпалив, коли взнав що я віджигав їх на газовій плиті, сміявся, а потім я відгріб))))

    Надіслано від мого K1 Trio, використовуючи Tapatalk
     
    berger2000 та 007 Стрелок подобається це.
  17. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    газова плита не дає той температури, що потрібно. Мінімальний мінімум - це "турбо" приблуда на газовий балончик, вона дає полум"я до 1300*С - цього вистачає,щоб в межах 10 +/- секунд нагріти дуло гільзи до червоного кольору, а далі вона має вистигнути сама на повітрі.

    Всім шанувателям згорівшого цинку на поверхні дула і трохи по плечах гільзи - пропоную купувати індукційні відпалювачки по ціні 2 куя, або за ще більший кошт (відпал у середовищі суміші азоту з аргоном), тоді ваші гільзи прослужать на 3 цикла довше, ніж я викидаю дармові ГГГ. Я не мільярдер, тому просто через 8-10 циклів викину гільзу і візьму іншу (запасу ГГГ в мене ще на 3 ресурса ствола вистачить). Перед тим як шкодувати за цинком на поверхні латуні пропоную написати економічне обгрунтування ваших хотілок по збереженнню цинку і строк коли ваша модна відпалючка має окупитись.
    Кучність, в стабільні 1/4...1/3 МОА, котру надає дармова гільза ГГГ зі спаленим цинком, протягом до 10 циклів, мене цілком влаштовує. Кому є потреба в кращому і є гроші - можна збудувати завод і найняти туди штат інженерів для правильного відпалу гільз.
     
    Hamer2109 та 007 Стрелок подобається це.
  18. Vasco

    Vasco Leutnant

    Повідомлення:
    1.060
    Адреса:
    Родные просторы
    Приветствую, камрады!
    Кто пользовал капсюля Winchester WLR в связке с порохом IMR4064 на 168 Хорнади А-Мах и 185 Лапуа Мега? Как отзывы/впечатления?
    С уважением,
     
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
  19. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
  20. 0-88888

    0-88888 Feldwebel

    Повідомлення:
    321
    Адреса:
    Киев
    За 4064 не скажу, пробував ініш тонера, осічок не було, стрибання по швидкістям теж, не федерадл звісно, але і не CCI 200, ці щось мені не зайшли. Кажуть Black Hills, свої набої ними штампує. Я користуюся коли з федералами, і БР2 напряг, не підводили. Пачок з 10 ще є, не продаю, калитка я))
     
    Vasco подобається це.
  21. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    + контролер+ софт + корпус + подача середовища азотно-аргонового + азот і аргон + холодження рідинне... балончик газу - 30грн + приблуда "турбо" 130грн і лимонна кислота 7грн за 100г.
     
  22. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Это все нахрен не требуется. Ручками в перчатках по воздуху подставляете дульце к центру катушки. Считаете вслух до пяти-шести при киловате мощности и кидаете\втыкаете гильзу в песок. А можно катушку расположить горизонтально и с двух сторон двумя руками две гильзы размещать.
     
  23. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    1.242
    Адреса:
    БЦ
    Последовал советам камрада radiowaveserfer и продолжил опыты с легким мельхиором на уменьшенных навесках D073.6. Думаю, что в моем случае (20", 10 твист) это лучшее, что можно выжать из этой пули. Пуля сортирована по весу, отобраны 9.4...9.6 грамм, пропущена через сайзер .308, COL 2.870", легкий кримп.
    50 метров, сидя, с сошек :rolleyes: На этом эксперименты с мельхиором считаю окончеными. Конфигурация практически бесплатного пострелушечного патрона для гонгов на 100 метров найдена. 2 МОА(((
     

    Images:

    20210729_134110.jpg
    shot_1627557125079.jpg
    Останнє редагування: 29 лип 2021
    berger2000, radiowaveserfer, Vasco та ще 1-му подобається це.
  24. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Еще 10 штук на навеске 36.2 шмальните без подбора пуль по весу. Интересно получится ли "рисунок" разброса который подскажет поведение пули.
     
    berger2000 та Miller подобається це.
  25. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    1.242
    Адреса:
    БЦ
    Коллеги, мы тут всё о точности говорим, а о факторе мощности уже и забыли, наверное)
    Стальная плита 8 мм vs H-dy BTHP 168gn, 43.6 грейн 073.6
     

    Images:

    20210728_160111.jpg
    20210728_160132.jpg
    Vasco подобається це.
  26. Vasco

    Vasco Leutnant

    Повідомлення:
    1.060
    Адреса:
    Родные просторы
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
Статус теми:
Закрита.