Карабін

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Leo(LG), 22 чер 2017.

  1. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    Вітаю!
    дерево новороб. питання чим правильно покривати дерево? просто ніколи не зіштовхувався з таким?
    морілка? люба чи є різниця
    щоб приблизно так
    [​IMG]
     

    Images:

    IMG_8804.JPG
    hudojnikhg9612 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Оригінал.1914 рік. Розмір та стан видно по фото. Дуже рідкісна.
      525 грн.
    4. Оригинал, редкий сюжет, 149 х 100 мм Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг доставки при...
      2000 грн.
    5. сост.на фото
      180 грн.
  3. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.598
    Адреса:
    Україна.
    Ходить думка що колір потрібно давати марганцовкою.
    Но чесно кажучи у мене на карабіні ложе оригінал, та колір надто темний.
     
  4. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    2.304
    Адреса:
    Степь
    Была когда-то подобная тема на форуме,"береш декілько шматкі вощини, приблизно 8-10, продається у бджільницьких крамницях, пляшку скіпідара живічного, обирай тілько такий бо він ліпший ніж нафтовий, і троха каніфолі.
    віск шматуєш на маленькі шматочки і у літровий слоїк як буде повен то ллєш скіпідар та помішуєш при цьому.віск почне розчинятись та його стане меньш по обєму, додавай віск та скіпідар. як вильєш увесь скіпідар то додай з чайну ложку каніфолі, вона повина бути перетерта на порох. коли це все зробин слоїк підігріаєш на водяній бані до стану сметани постійно помішуючи, як вес стане як сметана знімай. готове. накрий кришкою та тримай хочь і сто років.

    тепер береш деревину. підготовуй її щоб була гладенька після покриваєш її, деревину, морілкою морілка спиртова і тілько спиртова. колір обираєш на свій самк. тілько зауваж що після віску колір потемнішає. як досяг потрібного коліру покривай віском, тонким шаром щіткою на всій поверхні дерева, потім береш промисловий фен та підігріваєш віск до тих пір поки невпитається у деревину і знов покриваєш віском,так декілько разів доти поки віск не перестане впитуватись. поті береш якусь ганчирку, бажано щоб була або вовна або бавовна та натераєш дерево. до блиску. все. най полеже декілько днів щоб повнісьтью впиталось. при потребі мо десь подряпав чи ще щось то локально замазав віском те місце та заполірував.
    на дотик тепле, приємне, воду відштовхує" Я свои приклады именно так обробатывал.
     
    hudojnikhg9612, 663, Медный та 2 іншим подобається це.
  5. Корд

    Корд Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    37
    Повідомлення:
    826
    Адреса:
    Україна
    Сподобався діалект написаного рецепту. ☺
     
    Feuerstein подобається це.
  6. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    все правильно сказано і дослівно описано,я також користуюсь таким рецептом,але без каніфолі.і ще одне,після першого покриття морілкою дерево стає шорстким(багато залежить від породи деревини),то після висихання необхідно шліфонуть як найдрібнішою наждачкою...
     
    Feuerstein подобається це.