вітаю колєгі, попався такий рюкзак, стан супер, шкіра ціла, як моє враження то новий бо зашмарг білий, не брудний, але має дві невеликі, майже непомітні дюри, на фото показав. Так от, цікавить скільки то може грошей затянуть, і чи потрібна ця річ комусь. Дякую