Рюкзак

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von dpts, 2. Jan. 2017.

  1. dpts

    dpts Leutnant

    Beiträge:
    3.029
    Ort:
    Ukrainian
    вітаю колєгі, попався такий рюкзак, стан супер, шкіра ціла, як моє враження то новий бо зашмарг білий, не брудний, але має дві невеликі, майже непомітні дюри, на фото показав. Так от, цікавить скільки то може грошей затянуть, і чи потрібна ця річ комусь. Дякую
     
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
    3. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    4. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    5. Крыло от орла на пикель- копанное
      250 грн.
  3. Сталкер

    Сталкер Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.207
    Ort:
    Украина
    Бесценен.
     
    Rombil und dpts gefällt das.
  4. dpts

    dpts Leutnant

    Beiträge:
    3.029
    Ort:
    Ukrainian
    Смішно, ви пожартували ми посміялись
     
  5. dpts

    dpts Leutnant

    Beiträge:
    3.029
    Ort:
    Ukrainian
    ))) фото, дякую
     

    Images:

    IMG_0864.JPG
    IMG_0865.JPG
    IMG_0866.JPG
    IMG_0867.JPG
  6. Сталкер

    Сталкер Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.207
    Ort:
    Украина
    До 100 гривен максимум, нужен только с целью прямого использования.

    Я бы себе оставил, не морочился.
     
  7. dpts

    dpts Leutnant

    Beiträge:
    3.029
    Ort:
    Ukrainian
    Ясно, дякую
     
  8. опер_76

    опер_76 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.910
    Советский малолитражный "колобок", согласен +-100 грн
     
    Rombil und dpts gefällt das.
  9. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    1.866
    Ort:
    Украина
    Думаю и 100 не наберет,вещь на любителя,а таких сейчас мало,оставьте себе,пригодится в хозяйстве.
     
    сєрьога, dpts und Andregans gefällt das.
  10. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    92
    Beiträge:
    11.666
    Ort:
    Город-герой
    сотка это максимум
     
    сєрьога, dpts und Rombil gefällt das.
  11. dpts

    dpts Leutnant

    Beiträge:
    3.029
    Ort:
    Ukrainian
    Всім дякую за участь. Лишу собі.