М88 до і після

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Kuzy, 18 гру 2016.

  1. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Доброго дня.Перші опити реставрації.
    CLD1eTw1Wb8.jpg 2ZiIru604yI.jpg
     
    Ervin41, VitalicBondarchuk1974, LEXXX та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бінокль Красногорського механічного з-ду, клеймо штампованого СіМу з зіркою на 1944 рік. Бінокль в к...
      7500 грн.
    2. МПЛ-50 мад"ярська ерзац варіант на кінець війни в рідному зборі, виробник OZD. Ціла, міцна, не...
      540 грн.
    3. Настоящий бинокль финской армии с советским дождевиком .Сложно сказать кому принадлежал трофей, фин...
      4500 грн.
    4. Сокира теслярська гаражного зберігання.Як підказали камради, австрійська.Клейма-щось подібне до відб...
      600 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Абсолютно новые
      330 грн.
  3. ГеннадийВ

    ГеннадийВ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    73
    Повідомлення:
    657
    Адреса:
    Проскуровский Укрепрайон
    Приветствую.
    А можно узнать весь процесс?
    С ув.
     
    Стрипа подобається це.
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.676
    Адреса:
    Южные степи
    Несколько вопросов:
    - фото плохие, маленькие, на похвастаться разве что;
    - кончик перетачивался? Судя по фото геометрия нарушена;
    - чем ровняли ножны изнутри?
    - чем чистили сам металл? Наждак (номер), карщетка? Полировали хоть немного?
     
    Ger.Dmitry, Стрипа, ГеннадийВ та ще 1-му подобається це.
  5. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Лимонна кислота ,нождачна бумага сама мелка,заварка ,бор машинкою,кінчик трохи заострив бо був поточений (був свіиноколом)
     
    Okrygenec1942, Rudolf Ritter та Montigomo подобається це.
  6. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    Камрад, примите поздравления! Разница видна и, чувствуется, что вложили часть своей души!
    Однако, думаю, что озвучу мнение не только свое, но и других реставраторов - в данном разделе форума хочется видеть "подробности" реставрации, обсудить те или иные этапы, поделиться технологией восстановления или же каким-нибудь ноу-хау. А не просто: "было - стало".


    С Уважением!
     
    Ervin41, 663, ГеннадийВ та ще 1-му подобається це.
  7. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.598
    Адреса:
    Україна.
    Як для першої проби реставрації то не погано. По крайній мірі нічого не спортили та в подальшому можна допрацювати. Штику бути антуражним доповненням колекції.
    Згодом замініть на рукоятці болти на шайби. Так буде правельніше.
    Поставте кнопку.
    Зробіть та встановіть зацеп на ножни.
    Потріпайте жабу щоб була антуражна. (на рахунок прошивки на жабі, не впевнений що вона правельна).
     
    Rudolf Ritter подобається це.
  8. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Дякую старався. Зацеп і кнопка це зрозуміло шукаю,прошивка норм є в книзі різні прошивки жаб,балти поставив щоб як попадуться оригінальне дерево то поставити а потім закльопувати.З повагою.
     
    Rudolf Ritter та 663 подобається це.
  9. Gasser

    Gasser Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    Kharkov
    Ножны изнутри можно рихтовать длинной плоской отверткой с широким жалом. Но идеально если они лопнутые по шву-относительно комфортно рихтуешь,а затем подвариваешь .Мелкие вмятины и подшпаклевать можно,тем более что ножны эти красились.
    С этими ножнами работать приятно-большое отверстие и пружина ножен толстая неубиваемая.С немецкой жиденькой пружинкой не сравнить.
     
    Бенито Муссолини та 663 подобається це.