Маузер,як врятувати дерево і законсервувати макет

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем xelibri, 22 чер 2016.

  1. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Всім доброго здоров"я.Є ось такий макет,розбирати чи чистити не буду (потрібно пожертвувати деревом),тому маю питання. Що саме потрібно зробити,щоб дерево до кінця не розсохлось і не струхлявіло? Як правильно законсервувати весь макет? Буду вдячний за відповідь.
     

    Images:

    DSCF0451.jpg
    DSCF0453.jpg
    DSCF0452.jpg
    DSCF0461.jpg
    DSCF0463.jpg
    DSCF0465.jpg
    DSCF0468.jpg
    DSCF0471.jpg
    DSCF0457.jpg
    VitalicBondarchuk1974, minitarn3838, katrin666 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тыльник Маузер К98. Складской. Остатки воронения. Поздний, на конец войны. С боковыми отверстиями.
      1100 грн.
    2. Предлагаю вашему вниманию легендарный карабин Mauser 98k, образца 1938 года выпуска. Макет в прекр...
      36000 грн.
    3. Прицельная планка на Маузер к98 состояние хорошее зависла нужно отмыть от смазки и грязи
      1200 грн.
    4. Экстрактор на Маузер к98
      1100 грн.
    5. Изготовлено по чертежам, технологии и ТУ оригинала (1.7.1941 г. Mauserwerke A.-G., Oberndorf a.N.) д...
      125 грн.
  3. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Дякуючи камраду
    Самсонов
    за поради по реставрації дерева ,вийшов ось такий макет.Дерево збережене,набуло твердості.результатом задоволений.
     

    Images:

    DSCF0540.jpg
    DSCF0541.jpg
    DSCF0542.jpg
    DSCF0543.jpg
    DSCF0544.jpg
    DSCF0545.jpg
    VitalicBondarchuk1974, Кроммвель, Gromoff та 2 іншим подобається це.
  4. Scolver

    Scolver Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    614
    Адреса:
    Запорожье
    Эх, а ведь такой хороший сохран для схп был

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  5. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    А що з сохраном? Залізо яке було,таке і залишилось,його ніхто не чіпав. Просто залишився макет в такому стані,в якому і знайшли,головне дерево не розкришилось,бо було на межі. Якщо взяти співвідношення оригінальних прикладів до копаного заліза,то воно надзвичайно велике.В мене за ціль,було зберегти все в оригіналі і в стані знахідки.
     
    gunrifle та Pum_purum подобається це.
  6. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    Ну тут уже получаеться предмет просто как антураж на полочку - что бы все было по родне. Я так понял, что бы не повредить дерево его не разбирали.
    Так что ни о каком СХП и речи быть не могло .... получилось как в анекдоте ...

    - Как уберечься от СПИДа?

    - Есть хороший способ. Надо надеть презерватив, смазать его подсолнечным маслом, надеть второй, смазать йодом, сверху забинтовать, смазать эпоксидной смолой. И главное - никаких половых контактов!
     
    gunrifle та minitarn3838 подобається це.
  7. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Ви цілком праві.
     
    Gromoff подобається це.
  8. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    иногда такой экспонат очень таки неплохо смотриться в интерьере по сравнению с вещами где все железо и обвес копанина, а дерево сверкающий новодел - это все равно что грязного немытого бомжа одеть в костюмчик от Версаче:D
     
    minitarn3838, Винничанин та xelibri подобається це.