Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    404
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    На останок ще одне фото!!! Дякую за перегляд!!! IMG_0007.JPG
     
    гринго80, ejnalej, vincenzo и 16 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Назва - Літні рукавиці Стан - нові, складського зберігання Матеріал - комбінований Комплектація - Па...
      400 грн.
    2. Перчатки кожа, размер 9 ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата доставки в две стороны...
      200 грн.
    3. Плетіння сітчасте та шкіра. Розмір 7й на невелику руку.
      150 грн.
    4. Абсолютно новые. Номер карты старый поэтому уточняйте.
      190 грн.
    5. Кожаные демисезонные рукавицы советского производства. Мягкая кожа, байковая подкладка. Цвет чёрный....
      250 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    У нас взагалі дощів не було((
    Поки з Ямполя їхав тричі накривало дощем, двічі грозою (в одному місці навіть дерево блискавкою запалило), а як за Погребище виїхав дощ навіть не сцикнув((
     
    ejnalej, SOTNIC, консерватор и 7 другим нравится это.
  4. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    Бував колись у Погребищі - ох і самогон там добрий був, а сальце........!
     
    ejnalej, yaruk, SOTNIC и 9 другим нравится это.
  5. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    ну я там не спинявся - дуже додому хотілося)
     
  6. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Я свою знахідку підняв ВЕРАТОРОМ.котрому вже років до 10.Після гаретів.шмаретів.На вибитому вхлам місці.Приклеїв на *мозги* 3 монетки.і прилад на стіну.Замовив в Циклона новий ВЕРАТОР.такий.як я хочу.
     
    гринго80, ejnalej, SOTNIC и 3 другим нравится это.
  7. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Пане Каціо і шо Ви в тіх тьорках знайшли доброго,голду,свинець,бронзу оловянку закидає в чорнягу,в вашій місцині тре особливо за цим дивитись,тре шось з технетіксів_фішерів чи ХР дивитись,ну щоб частота була трохи вища,були в мене 50 та 705 то після них на ЧК з Т2 просто прозрівав скіки в землі залишилось.
     
    ejnalej, Veter-59, консерватор и 4 другим нравится это.
  8. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    139
    Сообщения:
    3.337
    Адрес:
    Житомир, Сурина гора
    За крашанки:D
     
    гринго80, ejnalej, руслан100 и 5 другим нравится это.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Я бачив як працює терка і я поряд аською на замусореній корчмі ( купа горілих цвяхів і різного мілкого заліза ) то моя ася тільки пищала як скаженна . Напарник викопував манеТТо за манеТТом і цвяхи йому геть не заважали , ну а мені довелося піти геть з тої корчми на німаковські позиції гільзи колупати щоб хоч щось покопати . Фішери мені якось не до душі , оті корби замість кнопок , на блоках ота пльонка відклеюється наче немона його з нормального пластика зробити , та крони , і звук у них противний . Технітікси взагалі не бачив як вони працюють і в руках не тримав .
    Куплю майнлаба 705 і спробую якшо не то продам і куплю щось інше ( мать деуса ) . Асю 350 вже продав і слава Богу , гарети більше купляти взагалі не буду .
     
    ejnalej, NIA, Allex761 и 3 другим нравится это.
  10. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    захотіли. а ви запрошуєте
     
    ejnalej, консерватор, NIA и ещё 1-му нравится это.
  11. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    то кажете терка за мусорках добре відпрацьовує? бо в мене євроаська, і також подумую за терку 705
     
  12. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    За аську350 однозначно краще , та ше й катуха в нього стояла нел шторм , то маска діскріма в тери705 працює нормально на мілкі чорні цілі не реагує так як ася ( пишить як заглючена ) . Може деус ще краще працюватиме на мусорці але я його тіки на картинках бачив та по відео роликах .
     
    гринго80, ejnalej, unkers87 и ещё 1-му нравится это.
  13. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    Ну деуси нам простим людям не по карману, поки поглядую на терку.
    п.с а у вас яка аська
     
    unkers87 нравится это.
  14. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Х Терра 505, як раз бачить і дуже добре бачить оти маленькі цілі,які рибачкам навіть і не снилися. Ходю с теркой вже 6 років, по монеткам начав в рази більше піднімати срібла, мелкіх монетто, а про металлопластіку я взагалі мовчу. А так то да на вкус і цвет товаріщей нет.
     
  15. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Все правільно сусіде, Ви вже просто переросли той поріг до якого юзають Аськи.Не маю нічого протів асечкі, сам проходив з нею чемало років, монетто вона цепляе крепко но мелко і не на смітниках як наші городи, я після своеї аські по тих самих городих с Террою піднімав монетоса в рази більше))) більше стало попадать гудзиків, хрестиків,образків, перстеньків і.т.д
     
  16. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Плюс Ася по траві або стерні таке видае шо глечик їде, у теркі нама такіх глючних візгов.
     
  17. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    а цього не сказав би, в мене такого не наблюдається
     
    гринго80 и Саня ZP.UA нравится это.
  18. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    АСЕ-250 по скошені стерні, єто нечто, ліпше катушкою стерні не касатись.... перевірено і не раз.У камрада Е-ТРАК, він ходить і монетто колупае, а я звонички Асіни слухаю і стерню притоптую. Після того як взяв Терку....я прозрел:D Хотя свой первий дінарик поднял Аськой, так же і нак скіфскій семечку. Правда с Теркой я іх в рази больше стал находіть)))
     
    ejnalej, консерватор, casio и 2 другим нравится это.
  19. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    ну ви зрівняли, є трак і ася то як небо і земля)
     
  20. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    ну і тут також є нюанси. приведу свій приклад, покористувався АТ про, сказати , що він мені не сподобався це нічого не сказати. для того щоб взнати що під котушкою поррібно клацати у проф. режим. набагато легше викопати пробку і не паритись...
     
  21. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    А рівнять))))) я так проходив с напарником камрадом довго, я з Аськой він с Трактором, по монетто бувало і нарівно, но частіше він перемагав. Я верховие сігнали і як сайгак бігомчиком а він спокойно і уперед, не раз гукав іди пощупай, махаю над сігналом ніц нема, а він коп і монетто.))
     
  22. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Наезжа зараз до мене команда з Кіровограда на покопать, так в одного Гарік 2500, з катухою шо руль от камаза, в другого Єксп, в третього терка як у мене, так от Єксп по монетто всіх взувае, а терочнікі по металлопластіке.
     
  23. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    звісно воно то так, але як на мене то зозо і єтрак то понти. достатньо терки 705
     
    гринго80, ejnalej, casio и 2 другим нравится это.
  24. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Так. Но трактор такі глибокі цілі бере что диву даеся. Я пробував з ним ходить, добре сбалансованний, чуйка песня, а глюк на жесть іржаву той самий шо і у Терри.)))
     
  25. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.460
    Адрес:
    Поділля
    а ціна у рази більша)
     
    ejnalej, Саня ZP.UA и unkers87 нравится это.
  26. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    І катушка трохи більша, что дает тоже свій прірост по целям.
     
    ejnalej нравится это.