Немного копнули

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем holst1988, 16 кві 2016.

  1. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
    Сгоняли на разведку новых позиционов..
     

    Images:

    20160416_152706.jpg
    20160416_152712.jpg
    20160416_174340.jpg
    20160416_190724.jpg
    Alex1923, Кіла2013, tankis та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    2. Стан на фото.
      700 грн.
    3. Стан на фото. В рідній фарбі клеймо Ф2
      1350 грн.
    4. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    5. ММГ ранней Ф-1 с ММГ запалА Ковешникова. Пузатая, с винтом в донышке. В родном окрасе. Скоба на запа...
      2500 грн.
  3. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
    Жаль что горшки из горелого блина.. кто знает от какой части аммуниции фарнитура?
     
  4. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    koza ot suharkii ;), meshok takoi byl ;)
     
    Alex1923 подобається це.
  5. holst1988

    holst1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    894
    спасибо ;)