Підзорна труба на далеко

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Efor, 30 лис 2015.

  1. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Прошу поради щодо вибору підзорної труби для допомоги у чіткому та виразному спогляданні та оцінки мішені на дистанціях до 1,5 км.
     
    Hamer2109 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Короб від набоїв порожній безпечний В лоті одна одиниця є тільки зеленого кольору Всі кошти від...
      450 грн.
    2. Ящик з пвд ргн1 1985 року
      250 грн.
    3. (в наявності 27 шт.)
      Герметичні металеві ящики. Стан гарний. Приблизні розміри - Зовнішній 30/15.5/18см Внутрішній 28/14....
      260 грн.
    4. Тубус від міни 120 мм, MORTAR SHELL. Матеріал пластик. Комплектацію, стан та розміри дивитись на фот...
      450 грн.
    5. Тубус з-під ракети гелікоптера Мі-8. Стан та розміри дивитись на фото.
      699 грн.
  3. Иван К.Р.

    Иван К.Р. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.172
    Пользую Лейку и Вортекс. У друзей Цейс и Люпольд. У всех крайняя кратность 60.
    Все хороши. Картинка самая светлая у Цейса, но Лейка контрастней и дырки в пасмурную погоду видно дальше, также лично мне, более четко виден вихревой поток. Товарищ лучше видит в Цейс, может особенности зрения. В общем примерно равны- +- на уровне нюансов и личных предпочтений.
    Люп по оптике тоже хорош- но мне в него хуже видно вихрь.
    Удивило качество стёкол у Вортекса Випер- лично мне гораздо чётче и контрастней Люпа, вихревой поток, попадание на покрашенном гонге в нормальную погоду видно на 1700 м. Сейчас Лейкой не пользуюсь, таскаю Вортекс.
    А учитывая его цену в районе 950-1000$ ( Лейка и Цейс с триподом 3000-3500€, Люп 2000-2300$), наверное лучший вариант.
    Более дешевые японцы,корейцы Юконы и пр. хрень брать не советую- не видно ничего и глаза жалко.
     
    Gleb111, Hamer2109 та Efor подобається це.
  4. Иван К.Р.

    Иван К.Р. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.172
    P.S. После слова корейцы пропустил запятую.
     
    Gleb111 подобається це.
  5. Den1991

    Den1991 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    233
    Адреса:
    Бровары
    А мы проблему проще решили: 2 телефона с 3g, звонишь с одного на другой по skype, переводить изображение на заднюю камеру, устанавливаешь возле мишени так чтобы через камеру мишень видно.Дёшево и эффективно.
     
    Астро Гой, Remington700, Иван К.Р. та ще 1-му подобається це.
  6. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Отлічна ідея! Там де є 3джі. У нас там де літають кулі телефони пашуть на одній поділці на сопках.
    Труба куплена.
    Дякую.
     
    Andrew Scott подобається це.
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Вітаю. А на якій трубі зупинили свій вибір? Якщо не таємниця, звісно.
     
    Астро Гой та Roland WaltherSS подобається це.