Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    9.623
    Адреса:
    безмежні поля рапсу
    Обізналися , буває . Он опитні туристи які частенько їздять в Тайланд на секс тур . Радять вибирати повій трохи страшненьких , неряшливих , так там виглядають жінки . Бо як вибереш ту яка радує око , гарну , високу , з повною пазухою цицьок , і дорогим макіяжем то обов"язково попадеш на ледібоя , таке чудо як дівка тіко має прутень замість поцьки .

    В мене знову дощ періщить :confused:
     
    Останнє редагування: 22 лис 2015
    obuch59, ejnalej, KUNDLER та ще 1-му подобається це.
    1. Зажигалка бензиновая с флаконом бензина в комплекте. Новое.
      750 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      260 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пропоную вашій увазі, одноразову спиртову піч яка горить 60 хвилин без короткі та чадного газу можна...
      90 грн.
    4. Изготовлена полностью из нержавейки. Состоит из двух деталей. Двойные стенки, закрытое дно. По конст...
      1050 грн.
    5. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      250 грн.
  2. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Щоб кацапики до своих диточок дзвонили,ти що поки на борщь не пишли-ми жеж не звири.
     
    ejnalej, casio, Veter-59 та ще 1-му подобається це.
  3. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Повідомлення:
    9.328
    Адреса:
    Сектор_М
    То не до мене! -Канцтовартора гаяваспитайте!
     
    ejnalej подобається це.
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Пиду спатки,може шось гарне присниться....[​IMG]
     
    vovc2301, гринго80, corbie та 8 іншим подобається це.
  5. Макар следопыт

    Макар следопыт Leutnant

    Повідомлення:
    1.149
    Спокойной ночи.
    CUb4oODU8AEkBIl.jpg
     
    obuch59, corbie, buldozer1974 та 4 іншим подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ще один. поки в одній темі порядок навів тут вже почали майже цицьки постити. де ви у п'ятницю були. гаявасуважнопитаю, де?
     
    obuch59, corbie, SOTNIC та 4 іншим подобається це.
  7. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    9.623
    Адреса:
    безмежні поля рапсу
    гринго80, obuch59, corbie та 3 іншим подобається це.
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    9.623
    Адреса:
    безмежні поля рапсу
    а шо тут забороненого , га ?
    хуна одягнена , і навіть у взутті , тіко головного убора невистачає . і головне шо якраз статура те шо треба і не замориш і не кабанюра :smile_12:
     
    obuch59 та corbie подобається це.
  9. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    Та ймовірніше за все - то було саме ВОНО ! Бо може пісюн в нього й був - але зовні схоже на жінку ...
     
    obuch59, ejnalej, yaruk та 2 іншим подобається це.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    бо порядок должєн бить а нє то шо січас.
    і взагалі тобі чорносракі подобаються і щоб потом смерділи на усе село
     
    casio та obuch59 подобається це.
  11. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095


    Тепер треба тільки в "дірочку" заглядати , бо зовні може виявитись якесь "воно" , ось априклад отакі як на хвото , доречі - також Італія ... Так що будьте пильні ! IMG_20151114_155258.jpg
     
    гринго80, obuch59, buldozer1974 та 2 іншим подобається це.
  12. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    місто Кола, Україна
    про "них" ще Пушкiн писав: "...родила царица в ночь не то сына, не то дочь."
     
    гринго80, obuch59, Tayfun_U та 3 іншим подобається це.
  13. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Всяко буває. Згадайте хоча би Євробачення. :eek:o_O

    [​IMG]
     
    buldozer1974 подобається це.
  14. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    А рядом собакен пана obuch59 отдыхает... Спалили камрада...:smile_6::smile_6::smile_6:
     
    гринго80, casio, obuch59 та 5 іншим подобається це.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    vovc2301, obuch59, ejnalej та ще 1-му подобається це.
  16. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Що сказати? Час взагалі складний. Витримують далеко не всі. Причому, зовсім не слабаки. :rolleyes:
    Ось, глянь:

    upload_2015-11-23_1-6-52.png
     
    KUNDLER подобається це.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    бачив. ну і що мені з того що в якогось схизмата почались сумніви? мені особисто та і усім іншим від того байдеже, най хоч голою сракою на мурашника сідає.
     
    Tayfun_U та yaruk подобається це.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :D три снегурка.:beer:

    gatas-no-meio-do-nada-3-14.jpg
     
    гринго80, casio, obuch59 та 6 іншим подобається це.
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Зато хасиды укрэпились у своэй вэрэ.До чого тут Бог?Зараз врэмя аНТихрИста ПуйлА-це воно хранцузам за мистрали мстить.У нас сиро и похмуро+4.
     
    ArtBorsuk, Tayfun_U та консерватор подобається це.
  20. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    846
    Лоти
      на продажу:
    401
      продані:
    1.813
    Повідомлення:
    2.134
    Адреса:
    Буковинські Карпати
    Добрий ранок!!! Гай по роботах!!! images (17).jpg
     
    casio, obuch59, Tayfun_U та 5 іншим подобається це.
  21. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.070
    Адреса:
    Лодомерія
    Ну, то була локальна перемога Аллаха над Ієговою.
     
    консерватор, Allex761, corbie та 2 іншим подобається це.
  22. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Доброго ранку, щоб було все добре, робочий тиждень починайте з вівторка :beer: 113.jpg
     
    Lakki, NIA, buldozer1974 та 13 іншим подобається це.
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Кажуть в Бердичеві, що днів за 15 все повинно устаканитись… днів не хвилин.
    А в мене генералка скоро закінчиться

    Що ще один?!:eek:
    Якщо як Гастелло то треба у шклянку з «вареням»
    От я теж так подумав… саме акуми зарядилися в мд
     
    NIA, buldozer1974, casio та 4 іншим подобається це.
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Доброго ранку.
    За люмінатором гидотно, у грубі потріскує.
    На двір хіба що по дрова…або на коп)))
     
    NIA, buldozer1974, гринго80 та 9 іншим подобається це.
  25. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    місто Кола, Україна
    Вітаю! погода паскудна +3, в офісі тепло, але робиш нікому не потрібні звіти, вже краще в поля
     
    NIA, buldozer1974, гринго80 та 7 іншим подобається це.