подскажите по детонам

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем nordmenn88, 13 лис 2015.

  1. nordmenn88

    nordmenn88 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    472
    Адреса:
    Україна
    обнаружены 4 вот таких вот детона в жестяной банке на позициях пмв.корявый перевод надписи"потянуть перед".от чего они?
     

    Images:

    PB09.JPG
    PB092574.JPG
    Volynyaka та votaga подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Німецької ручної гранати Eierhandgranate 16
      460 грн.
    2. По фото
      700 грн.
    3. По фото
      800 грн.
    4. ММГ ручной гранаты Kugelrohrhandgranate
      150 грн.
    5. 750 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Volynyaka, ASKOT1, иван777444333 та 3 іншим подобається це.
  4. Дервиш

    Дервиш General-major

    Повідомлення:
    5.428
    Адреса:
    .
    Я таки даже больше скажу (после данной в предыдущем посте наколочки!!!)....http://www.cprh.be/294996680
     

    Images:

    i81331833._szw565h2600_.jpg
    J03FuzeLanz.jpg
    Volynyaka, ASKOT1, Alexandr167 та 6 іншим подобається це.
  5. nordmenn88

    nordmenn88 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    472
    Адреса:
    Україна
    да оно.а рядом тогда две отех бомбы лежали.кстати вопрос не по теме если можно-сами бомбы от ланца интерес представляют?не заряженые разумеется.
     
    votaga подобається це.
  6. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Интересны. Но имейте ввиду, часто снаряжались пикриновой кислотой!!!
     
    votaga подобається це.
  7. nordmenn88

    nordmenn88 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    472
    Адреса:
    Україна
    пикрин литой или порошком?на сколько ценны сами детоны?
     
    votaga подобається це.
  8. trytyyuy

    trytyyuy Feldwebel

    Повідомлення:
    540
    Адреса:
    дон
    ланцы особенн интересны если 120мм. да и детоны тоже
     
    votaga подобається це.
  9. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Как всегда максимально информативно, спасибо. Картинки конечно утянул, хороши.
     
    Alexandr167 та Дервиш подобається це.
  10. dfg

    dfg Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    211
    Повідомлення:
    2.226
    Адреса:
    Галичина
    з п*яти штук .ніодного з пікріномне було ));)
     
    votaga подобається це.
  11. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    А у мене із 3-х усі три. Така то от фігня, малята)))
     
    votaga, Alexandr167 та dfg подобається це.
  12. dfg

    dfg Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    211
    Повідомлення:
    2.226
    Адреса:
    Галичина
    :D:beer:
     
    Saddam47 подобається це.