Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Шалом жидобандерівці!
    Сьогодні сусід попросив завезти його в село забрати горіхи і консервацію. Поки він складався, я за 2 години в нього на городі "напікав" Аською ось таке:
     

    Изображения:

    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    image.jpg
    buldozer1974, гринго80, сеня73 и 15 другим нравится это.
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. Размер и внешний вид подробно представлен на фото.
      175 грн.
    5. Штани нові,вологостойкі,піксель,50/3,Полуобхват поясу-49 см, статутні,без бірок,із утеплювачем.
      800 грн.
  2. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    ну, якщо через де який час, Вас ні хто не обізвав" папою", то так!, не натворили:D

    Єх! і де мої 17 рочків!
     
    гринго80, corbie и консерватор нравится это.
  3. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Портсигар латунний хромований або нікельований. "Москва 1147-1947" мабуть недавно загублений, бо рєзінкі в середині не перегнили
     
    corbie, консерватор, Veter-59 и 7 другим нравится это.
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    а де це дівся Вождяка і приваті нема? і італієць теж зник?
    мать на озері в італії форельку ловять і під виглядом
    спостерігачів за риббою відсоток гребуть!:D
    а нужбо скайп вімкнутли!:)(тричі не судимий так і не мимовив це слово!):D
     
    corbie, консерватор, Veter-59 и 5 другим нравится это.
  5. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Сообщения:
    9.328
    Адрес:
    Сектор_М

    Одно неосторожное движение и ты отец:smile_6:
     
    corbie, консерватор, Veter-59 и 7 другим нравится это.
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Ну як кажуть: я люблю квіти,але хай вони ростуть не на моєї клумбі!
     
    консерватор, Veter-59, Tayfun_U и 5 другим нравится это.
  7. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Особа наче не геть і юна , чи мо голодом себе морить , бо шия в неї шось геть не того . І перестаньте ото жентельменчішать . У класіка на це он шо сказано : " Я так щитаю: хочеш залік чи здати заборгованість поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і залік чи заборгованість . А хитрі тьолки які хочуть одним місцем задти заліки чи заборгованість ето х:oops:ня, я етого не люблю. "
     
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Та пан К на будівництві сінагого гріхи відпрацьовує . То тут він герой , а як тіко Рабе побачить то аж за підметки його хватає і просить прощення гріхів .
     
    ribbentrop, Veter-59, Tayfun_U и 4 другим нравится это.
  9. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    А вона точно із цього світу? Щось таке враження, що вона вже побувала у Вас на робочому столі.
     
  10. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    нєнєнє, тепленька і живенька, все як має бути:beer:
     
  11. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    А все-таки відьмам довіряти не можна.
     
    консерватор, Veter-59, KUNDLER и 6 другим нравится это.
  12. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    нє, відьми і волшебніци були у нас в мєню на тому тижні:D ... а це дитя гір - з Закарпаття:rolleyes: ... майже Мауглі, тіко по нашому розмовляє:oops:
     
  13. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.070
    Адрес:
    Лодомерія
    Маасковскій? І какая пагода ньінчє на Маасквє?
     
  14. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    Це я і мав на увазі - попався пан Дохтур: зжере його нявка :(
     
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    нєєєє, хоч ротик в неї і величенький, але думаю вона може поласувати хіба шо тіко однією частиною Дохтурського тіла - все решта належить дружині!:beer:
     
  16. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    Одна лише надія, що пан Дохтор первак альбо мізинец і додивиться, що тоє созданіє тілько спереду жінка, а ззаду ...
     
  17. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    А без той частини дружина прийме?
     
  18. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    ви так не жартуйте, тута тоді вже ніякі басні не проканають!
     
  19. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    Ніц не можна виставляти фото цієі особи !Ще хтось ненароком взнає свою дружину:rolleyes::D Хоча і я б з нею розрулив .
     
  20. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    :D:D:D:smile_12:
     
    ribbentrop, Veter-59, ruslan74 и 3 другим нравится это.
  21. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    Це треба розуміти як "Резерв"?;)
     
  22. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    То бже було , чи ще ні !!!??? Я думаю не тільки мені одному цікаво:beer:
     
    консерватор, Veter-59, casio и 3 другим нравится это.
  23. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    ого, ви хочете щоб в неї скінчилось відвідування занять і почались "гастролі" по країні від резервіста до резервіста?:D
     
  24. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    Так ! Спробував би , якщо не влаштує якість - поверну .
     
  25. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    ПОСТОЮ !