Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Зийде!Аби не весною....
     
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    3. Сандалі армії UK(Англія)5M в ідеальному стані
      900 грн.
    4. Чоловічі сандалі Clarks Шкіра,розмір на фото Нові,без коробки
      1990 грн.
    5. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2400 грн.
  3. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Під кінець тижня потепліє. Якщо прогноз не помилився із снігом, то думаю і з теплом все буде добре. Бачив, що йде мова про + 10-12.
     
    vincenzo, obuch59, KUNDLER und 7 anderen gefällt das.
  4. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Beiträge:
    928
    Ort:
    Україна
  5. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Доброго вечора!Приіхав з лісу....трохи назбирав білих грибів))) IMG_20151010_164119.jpg
     
    vovc2301, obuch59, Tayfun_U und 12 anderen gefällt das.
  6. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Н а панщину.чи як?
     
  7. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Ого ну і грибок :eek: самі знайшли чи помічниця:smile_12: ?
     
    Zuletzt bearbeitet: 11. Okt. 2015
    obuch59, corbie, casio und 2 anderen gefällt das.
  8. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Знайшла жінка)))Загалом 14 білих,і 3 пакети різних інших))
    Найбільший - 670 грм
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 und 10 anderen gefällt das.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    Ходив сьогодні копати , то краще був би дома :confused:. Приїхав на корчму №3 ( ше досі те падло її не подискувало :mad:) . Розклався пройшов туди сюди , шукав те той гаштет був . Коли їде хазяїн сей земля ( там хати поруч ) . Прийшов і питає , а тут шо шось в землі є ? Я на дурачка , кажу , а хто його зна мо і є , а мой ніц нема . Воно відразу це моє поле і ніц тут копати . Зібрався я та й поїзав собі далі до курганів . Лісапету до себе не тяг , а лишив біля посадки , добре хоч задне колесо із рамою скував ланцюгом , рюкзак і сумку від прибора кинув так . Від кургана до лісапета було не більше 50 метрів . Пройшов раз над курганом , спустився за курган . Піднімаюся , коли бачу :eek: якесь стерво виходить із посадки прям коло мого лісапета . Я відразу не роздумуючи почав бігти до того явлєнія , з лопатою і прибором . Воно відразу назад в посадку , я не добіг ше метрів 10 як чую завелася машина і рванула з місця . Мать хотіло стерво вкрасти лісапєту , бо посадка вже майже скинула листя і лісапєту було видно . Перетяг я лісапєту і свої речі до кургана де ходив , понипав ше трохи сигналів ніц нема . Настрій був трохи зіпсований :mad: від зустрічі із двома неадекватами , то поїхав до хати . Вдома гарно , тепло і затишно :D .
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 und 17 anderen gefällt das.
  10. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Живут же люди (С) :)
     
  11. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Гарні гриби , і все інше шо на фото теж гарне :smile_12: .
     
    vincenzo, obuch59, Tayfun_U und 7 anderen gefällt das.
  12. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    В тих лісах є завжди гриби,одна проблема що доіхати туди можна лиш машиною з високою посадкою і бажано повноприводною.Так як не дай бог впадить дощ....то трактора поблизості немає,і звязок мобільний лиш на дереві :(
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 und 6 anderen gefällt das.
  13. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Дякую, шо сподобалась природа на моєму фото:beer:
     
    vincenzo, NIA, corbie und 3 anderen gefällt das.
  14. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    А приборчиком не помахали ?
     
    corbie gefällt das.
  15. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Casio підмітив, що гарна не лише природа, а все що на фото, і не можу з ним не погодитись
     
    vincenzo, NIA, corbie und 5 anderen gefällt das.
  16. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Приборчиком не махав,так як іхав туди з особами жіночого полу,і було не до того)))
     
  17. yaruk

    yaruk Hauptmann

    продаю сніг незадорого законсервований в слоїках урожай сезону 2015-2016,
    завтра мабуть вулканізаціях будуть шалені черги :mad:
    IMG_20151011_174002.jpg
     
    vincenzo, ArtBorsuk, vovc2301 und 12 anderen gefällt das.
  18. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Дякую КорифеЙ і Casio,шо зацінили мою дружину і машину:beer::beer::beer:
     
    vincenzo, obuch59, NIA und 5 anderen gefällt das.
  19. yaruk

    yaruk Hauptmann

    оберігайте першу від цих ловеласів:D, бо заходив у"Будні..."п.Кран з дружиною, тепер з них ніхто не заглядає сюди...:confused:
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 und 10 anderen gefällt das.
  20. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Ого....невже вони на таке спроможні??))))
     
  21. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Ну і погодка, у нас таке на середу обіцяють. :eek:
     
    corbie und yaruk gefällt das.
  22. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Та ви що, ми худі і кашляємо :)
     
    Tayfun_U, сеня73, corbie und 4 anderen gefällt das.
  23. yaruk

    yaruk Hauptmann

    таке - можуть припхатись по ревізії, щоб грибочки взяти для % Вождю :eek::D:D:D
     
    vincenzo, obuch59, Tayfun_U und 4 anderen gefällt das.
  24. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Ви мене та пана Casio, з кимось путаєте. Ми не посіпаки Вазждя, і жодного відношення до комуняцьких % не маємо. Осьтакавикажете.
     
    vincenzo, Tayfun_U, NIA und 5 anderen gefällt das.
  25. yaruk

    yaruk Hauptmann

    не обзивайте Вождя комунякою, бо погрюкають вечором куцопалом у шибку та відведуть за клуню:smile_14::D:D
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 und 11 anderen gefällt das.
  26. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Ну якщо тільки по грибочки то нема питань))